استایل و مد بانوان

با گرانترین لباس عروس های جهان آشنا شوید

گرانترین لباس عروس های جهان

فهرست گرانترین لباس عروس های جهان

لباس های عروس همیشه از گرانترین لباس های بازار بوده اند اما برخی از این لباس ها با قیمت های نجومی خود نامشان را در لیست گرانترین کالاهای جهان به ثبت رسانده اند. بسیاری از سلبریتی ها و چهره های مشهور جهان برای اینکه بتوانند نام خود را در لیست گرانترین لباس های عروس به ثبت برسانند با یکدیگر رقابتی تنگاتنگ دارند. در ادامه گرانترین لباس های عروس جهان معرفی خواهند شد.

۱۰- لباس عروس هدر میلز

قیمت: ۴۰ هزار دلار

هدر میلز این لباس را در سال ۲۰۰۲ و در مراسم ازدواجش با پل مک کارتنی بر تن کرد. هر چند این ازدواج تنها شش سال دوام آورد اما لباس عروس گران میلز در کنار عروسی پرخرج این زوج بسیار خبرساز شد. این لباس اثر برند بریتانیایی ایویس اند براون بود.

لباس عروس هدر میلز

۹- لباس عروس توری اسپلینگ

قیمت: ۵۰ هزار دلار

توری اسپلینگ در مراسم ازدواج بسیار پرخرج خود در سال ۲۰۰۴ با چارلی شانیان این لباس را بر تن داشت. این لباس سفارشی توسط بجلی میشکا طراحی شد. این لباس پرجزییات کاملا با دست دوخته شد. این ازدواج نیز دوام چندانی نیاورد.

لباس عروس توری اسپلینگ

۸- لباس عروس گریس کلی

قیمت: ۶۵ هزار دلار

گریس کلی، هنرپیشه محبوب آمریکایی و پرنسس موناکو در مراسسم ازدواج خبرساز خود این لباس را بر تن کرده بود. این لباس توسط هلن رز طراحی شد که بعدها کیت میدلتون لباس عروس خود را با الهام از آن سفارش داد. لباس گریس کلی به سبک لباس عروس معمول خانواده های سلطنتی طراحی شده بود و در دوخت آن از ۹۱ متر ابریشم  خالص و ۲۲ متر پارچه ابریشمی استفاده شد.

حتما بخوانید :   زیباترین لباس های شب در مراسم جایزه امی از گذشته تا به امروز

لباس عروس گریس کلی

۷- لباس عروس مدونا

قیمت: ۸۰ هزار دلار

مدونا این لباس را در سن ۴۲ سالگی و در سال ۲۰۰۰ در مراسم ازدواجش با گای ریچی بر تن کرد. طراح این لباس استلا مک کارتنی بود. در دوخت این لباس نیز از مرغوبترین نوع ابریشم استفاده شد. مدونا به همراه این لباس برخی از گرانترین جواهرات را نیز استفاده کرد. او پس از تمام شدن مراسم رسمی، با پوشیدن لباس هایی از برندهای ژان پل گوتیه و  ورساچه ضیافت رویایی خود را تکمیل کرد.

 لباس عروس مدونا

۶- لباس عروس ویکتوریا بکهام

قیمت: ۱۰۰ هزار دلار

این لباس عروس زیبا و گرانقیمت کاری از طراح مشهور، ورا وانگ بود. ورا وانگ در طراحی این لباس از مدل های کلاسیک اروپایی الهام گرفته بود.

لباس عروس ویکتوریا بکهام

۵- لباس عروس ملانی ترامپ

قیمت: ۲۰۰ هزار دلار

همسر رییس جمهور و تاجر جنجالی آمریکایی دیگر نام این لیست است. ملانی این لباس را در سال ۲۰۰۵ در جشن ازدواج خود با دونالد ترامپ بر تن کرد. طراح این لباس، برند معروف فرانسوی، کریستین دیور بود. در دوخت این لباس از ۹۱ متر پارچه و ۱۵۰۰ قطعه مروارید و سنگ های رنگی استفاده شد. این لباس عروس یکی از سنگین ترین لباس های عروس جهان نیز هست.

لباس عروس ملانی ترامپ

۴- لباس عروس پرنسس دایانا

قیمت: ۱۵۰ هزار دلار

این لباس یکی از معروفترین لباس های عروس است که پرنسس دایانا در سال ۱۹۸۱ و در مراسم ازدواجش با پرنس چارلز آن را بر تن کرد. در دوخت این لباس از پارچه، مروارید و انواع سنگ ها استفاده شد.

حتما بخوانید : مدگردی با پرنسس دایانا

حتما بخوانید :   خوش تیپ ترین فوتبالیست جهان

لباس عروس پرنسس دایانا

۳- لباس عروس لاکچری مائورو آدامی

قیمت: ۳۸۰ هزار دلار

این لباس عروس گرانقیمت هیچگاه در مراسم عروسی پوشیده نشد. طراح لباس ایتالیایی، مائورو آدامی این لباس را در سال ۲۰۰۸ طراحی کرد. این لباس از زمان طراحی و دوخت آن تا به امروز در ویترین یکی از معتبرترین فروشگاههای حلقه های ازدواج جای گرفته است.

لباس عروس لاکچری مائورو آدامی

۲- لباس عروس کیت میدلتون

قیمت: ۴۰۰ هزار دلار

در دوخت این لباس از ابریشم خالص و مرغوبترین پارچه های توری استفاده شده است. این لباس شگفت انگیز توسط طراح خوش ذوق برند الکساند مک کویین، سارا برتون طراحی شد. گلهایی که روی پارچه توری این لباس نقش بسته بودند سمبل کشورهای انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند هستند.

حتما بخوانید : کیت میدلتون ؛ ملکه مد جهان

لباس عروس کیت میدلتون

۱- کیم کارداشیان با گرانترین لباس عروس جهان

قیمت: ۵۰۰ هزار دلار

کیم کارداشیان، سلبریتی جنجالی آمریکایی در صدر این لیست قرار دارد. طراح این لباس برند شناخته شده ژیوانشی است. کیم کارداشیان این لباس را در مراسم ازدواج خبرساز خود در فلورانس ایتالیا بر تن کرد.

مطلب مرتبط : بیوگرافی کیم کارداشیان

کیم کارداشیان با گرانترین لباس عروس جهان

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا