استایل و مد بانوان

عطر های زنانه مناسب در موقعیت های مختلف کدام اند ؟

عطر زنانه : عطر های زنانه مناسب در موقعیت های مختلف کدام اند / انتخاب عطر متناسب با موقعیت

خرید عطر زنانه یا مردانه مناسب هیچ گاه کار آسانی نیست، بلکه برای انتخاب بهترین عطر و ادکلن لازم است فاکتورهای مختلفی را در نظر داشته باشید، از فصل و حس و حال خودتان گرفته تا موقعیت و مناسبت‌های مختلف.

خرید عطر زنانه ، برای یک روز کاری یا یک قرار دوستانه

چه در حال رفتن به استخر باشید یا برای رفتن به یک عروسی حاضر شوید انتخاب بهترین عطر بخشی از استایل شما است که در کنار لباس‌ها و زیورآلات، شخصیتتان را نشان می‌دهد. در واقع ادوکلن مردانه یا عطر زنانه یک اکسسوری پنهانی است که البته تاثیر بیشتری نسبت به مروارید و الماس می‌تواند به جای بگذارید.

عطر زنانه برای یک موقعیت بسیار ویژه

%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d9%82%d8%b9%db%8c

به همین دلیل لازم است هنگام بیرون رفتن از خانه عطری را انتخاب کنید که برای یک روز گرم تابستانی و لب ساحل مناسب باشد یا برای یک روز سرد زمستان و رفتن به یک قرار عاشقانه. این متن به زنان کمک می کند بهترین عطر را متناسب با موقعیت‌های مختلف انتخاب کنند و خرید عطر را این بار هوشمندانه‌تر انجام دهند.

عطر زنانه برای یک روز عادی در دفتر کار

معمولا بخش زیادی از روز هر فردی سر کار و در دفتر می‌گذرد، بنابراین باید سراغ یک عطر زنانه بروید که برای یک روز بلند کاری در دفتر کار مناسب باشد. برای محیط کار پیشنهاد ما استفاده از عطرهای قوی شیرین و تازه است. در واقع عطرهایی با رایحه گل یا میوه و سبزه انتخاب های خوبی برای کار هستند. در محیط کار از عطرها تند استفاده نکنید و البته رایحه‌هایی که ممکن است برای دیگران ایجاد سرگیجه یا ناراحتی کند را هم کنار بگذارید. فراموش نکنید که قرار است یک روی طولانی را در کنار همکاران خود بگذرانید پس پیش از استفاده از عطر از تمیز بودن لباس‌ها اطمینان حاصل کنید.

بهترین عطر برای یک جلسه کاری مهم

ممکن است طی یک روز کاری عادی با افراد زیادی در پست‌های مختلف مواجه شوید و با آن ها گفت و گو کنید. اما وقتی صحبت از یک جلسه کاری به میان می‌آید، موضوع گفتگو طی یک زمان طولانی با فرد یا افرادی است که می خواهید تحت تاثیر شما قرار بگیرند. یک عطر مناسب می‌تواند به طرف مقابل بگوید که شما فردی مستقل، با اعتماد به نفس بالا و باهوش هستید. پس بهتر است عطری را انتخاب کنید که رایحه‌ای قوی و به یادماندنی داشته باشد، تا شما را به خوبی معرفی کرده و در ذهن مدیر و دیگران ماندگار کند. رایحه رز، وانیل، عنبر و یاسمن انتخاب های خوبی برای عطر زنانه مناسب جلسه کاری هستند.

%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d9%82%d8%b9%db%8c

عطر زنانه برای یک موقعیت بسیار ویژه

موقعیت‌های ویژه شما می تواند یک عروسی، یک شام کاری، تئاتر یا هر مناسبت دیگری باشد که نیاز به یک عطر ویژه دارد. عطری که برای این موقعیت‌ها انتخاب می‌کنید باید نشان‌گر زنانگی شما باشد. این عطر زنانه بهتر است یک رایحه قوی داشته باشد که فردیت شما را به خوبی نشان می‌دهد. رایحه‌های خانواده چوب، بهترین عطر برای یک موقعیت ویژه است.

عطر گل یاس و لیلیوم برای یک قرار عاشقانه

یک قرار عاشقانه باید پر از گل باشد، از دسته گلی که خواهید گرفت تا عطری که با آن خود را خوش بو می‌کنید. رایحه زنبق یا شکوفه مرکبات و یا یاسمن و رز از بهترین عطرها برای قرارهای عاشقانه هستند که می‌توانند طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهند. اگر این قرار اولین قرار عاشقانه شماست بهتر است از عطر گل مریم و یاسمن استفاده نکنید.

در نهایت قیمت عطر برای آنکه ویژه باشید اهمیت دارد، بهتر است عطری را انتخاب کنید که اگرچه شاید کمی گران باشد اما ماندگاری و کیفیت بالایی دارد، یک عطر ارزان قیمت می‌تواند خیلی سریع رایحه خود را از دست بدهد و یا اصلا بوی خوبی نداشته باشد.

حتما بخوانید :   آشنایی با ۳۰ برند عطر سلبریتی ها : امانوئل انگارو و جورجیو آرمانی (قسمت چهارم)

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا