استایل و مد بانوان

بر اساس ماه تولدتان ، لباس هایتان را ست کنید

لوکس تهران چی بپوشیم بر اساس ماه تولدتان ، لباس هایتان را ست کنید

معرفی ست های لباس ماه تولد

آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که سعی دارید مطابق با شخصیت و روحیه تان لباس بپوشید؟ اگر در این راه دچار سردرگمی شده اید، ما از طریق ماه تولدتان به شما در این راه کمک می کنیم.

۱٫ ست لباس فروردین ماه

از آنجا که شما عاشق مد و فشن هستید، یک پیراهن یقه ایستاده می تواند مناسب شما باشد. یک جفت کفش کلاسیک، ظریف و زنانه نیز با تیپ شما هماهنگی بسیاری خواهد داشت. با یک کیف سفید، که رنگ مورد علاقه تان است، جذابیت خود را تکمیل کنید.

لباس ماه تولد فروردین

۲٫ ست لباس اردیبهشت ماه

لباس هایی با رنگ های زنانه مانند صورتی و قرمز با پارچه هایی نازک، به همراه طرح های گلدار در کنار کیفی به سبک کلاسیک می تواند با ظاهر شما جور در آید. اگر می خواهید بیشتر بدرخشید، گردنبند کریستال قرمزی را نیز از گردن خود بیاویزید.

لباس ماه تولد اردیبهشت

۳٫ ست لباس خرداد ماه

متولدین خرداد خودشان را درگیر محدودیت و قید و بندها نکرده و دوست دارند کمی آزادانه تر عمل کنند، به همین دلیل لباس های طرح دار و اکسسوری های کلاسیک را ترجیح می دهند. لباسی با طرح گل سرخ می تواند گزینه خوبی برای آنها باشد.

لباس ماه تولد خرداد

۴٫ ست لباس تیر ماه

شما فرد رمانتیکی هستید که دوست دارید مدام خود و احساسات تان را بیان کنید اما مراقب باشید در این راه افراط نکنید. لباس ایده آل شما لباسی ساده اما با طرح های گلدوزی شده است. برای جذابیت بیشتر، یک تل و کیفی با طرح کلاسیک و منحصر بفرد را با آن ست کنید.

لباس ماه تولد تیر

۵٫ ست لباس مرداد ماه

شما عاشق زرق و برق هستید و از گوشه گیری و پنهان کاری بیزارید، بنابراین باید یک پانچو به رنگ قرمز، که چشم ها را به خود جلب کند به همراه کیفی متفاوت مانند یک قاب عکس، انتخاب کنید.

لباس ماه تولد مرداد

۶٫ ست لباس شهریور ماه

شما علاقه بسیاری به جزییات دارید اما از جلب توجه زیاد نیز خوشتان نمی آید و سادگی را بیشتر می پسندید. به همین دلیل یک دامن کوتاه مشکی به همراه پیراهنی با گلهای ریز اما به رنگ سفید و مشکی را به شما پیشنهاد می دهیم. یک کیف ساده با طرح هایی به رنگ متضاد نیز با ظاهر شما جور در می آید.

لباس ماه تولد شهریور

۷٫ ست لباس مهر ماه

رنگ های ساده و لباس هایی کلاسیک که هیچگاه از مد نمی افتند بهترین گزینه برای شماست. یک سارافون به رنگی خنثی مانند خاکستری با کفشی پاشنه دار به همان رنگ بر زیبایی شما خواهد افزود. اگر می خواهید بیشتر بدرخشید، یک شال ابریشمی و رنگی را به شما پیشنهاد می دهیم.

لباس ماه تولد مهر

۸٫ ست لباس  آبان ماه

هیچکس بیشتر از متولدین آبان عاشق لباس های تنگ و چسبان نیست. پیراهنی مشکی با طرح های گلدوزی شده گل رز برای شما بهترین گزینه خواهد بود. اگر به دنبال کفشی مناسب با تیپ تان هستید، ما کفشی که روی پاشنه هایش سنگ کار شده را به شما پیشنهاد می دهیم. عطری با برند دولچه و گابانا نیز با روحیه شما سازگار است.

لباس ماه تولد آبان

۹٫ ست لباس  آذر ماه

شما عاشق راحتی هستید بنابراین لباس هایی را می پسندید که در حین زیبایی، در آنها احساس راحتی می کنید. یک پیراهن سفید و مشکی و دامنی کوتاه به همراه چکمه ای بلند شما را در فصول سرد سال راضی نگه خواهد داشت.

لباس ماه تولد آذر

۱۰٫ ست لباس دی ماه

از آنجا که شما فردی سنتی هستید، پیراهن توری یقه ایستاده به همراه کیفی دسته دار و نسبتا بزرگ با سلیقه شما هماهنگ خواهد بود. اگر به فکر پوشیدن دستکش هستید، ما دستکش چرمی بلند را به شما پیشنهاد می کنیم.

لباس ماه تولد دی

۱۱٫ ست لباس بهمن ماه

متولدین بهمن دوست دارند خودشان را، به خصوص از طریق مد و فشن بیان کنند. آنها مدام  به دنبال چیزهای غیر معمول و نامتعارف هستند، به همین دلیل ما یک شلوار جین تکه دوزی شده به همراه کیفی رنگارنگ و کفشی با پاشنه های تزیین شده را به آنها پیشنهاد می دهیم. با این ظاهر هیچگاه احساس کسالت نخواهید کرد.
لباس ماه تولد بهمن

۱۲٫ ست لباس اسفند ماه

اسفندی ها افراد رمانتیکی هستند که پیراهنی کوتاه گلدار را می پسندند. اکسسوری هایی که انتخاب می کنند نیز باید بیانگر روحیه خاص آنها باشد به همین دلیل کیف و کفشی سیندرلایی گزینه خوبی برایشان خواهند بود.

لباس ماه تولد اسفند

حتما بخوانید :   اردم چگونه وارد دنیای مد شد؟
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا