استایل و مد آقایان

ساعت مچی های محبوب مدیران ارشد عرصه تکنولوژی چیست ؟

ساعت مچی های محبوب مدیران ارشد عرصه تکنولوژی چیست ؟ / ساعت مچی برند مدیران موفق

ساعت مچی مردانه برند های محبوب از  رولکس تا اپل

ساعت مچی از حدود ۲۰۰ سال گذشته که برای نخستین بار طراحی و عرضه شد، به یکی از ارکان جدا نشدنی مد و شیک پوشی، به ویژه برای آقایان تبدیل گشت.

علاوه بر کارایی اصلی آن ها مبنی بر بیان زمان، ساعت مچی را می توان زیتنی به شمار آورد که تا حدی بازگو کننده شخصیت و سلیقه ی شخص است. از این رو شاید برایتان جالب باشد تا بدانید مدیران ارشد عرصه تکنولوژی چه ساعت های به دست می کنند و چه استفاده هایی از آن دارند.

مریسا میر ، مدیر پیشین یاهو

ساعت مچی برند

مریسا میر از سال ۲۰۱۲ میلادی به عنوان مدیرعامل و مدیر تجاری یاهو برگزیده شد. البته به تازگی، شرکت وریزون، با قیمت ۴٫۴۸ میلیارد دلار، شرکت یاهو را خریداری کرد و قرار است میر با ۲۳ میلیون دلار بازنشسته شود. وی تا پیش از آن به مدت ۱۳ سال در کمپانی گوگل به فعالیت مشغول بود.

ساعت مچی زنانه برند امگا (Omega Deville Symbol Quartz) : قیمت ۴۹۰۰ دلار 

ساعت مچی مردانه برند

قیمت خرده فروشی این ساعت ۴۹۰۰ دلار  (حدود ۱۶ میلیون تومان) است. البته می توان نمونه های دست دوم آن را در فروشگاه اینترنتی Portero با قیمت ۹۸۵ دلار (حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان) خریداری کرد.

تیم کوک ، مدیر عامل اپل

ساعت مچی مردانه برند

ارزش بازار اپل در ماه می از مرز ۸۰۰ میلیارد دلار عبور کرد. از این رو باید گفت تولید کننده آیفون یکی از با ارزش ترین کمپانی ها در سراسر جهان به شمار می رود. در راس این شرکت، تیم کوک قرار دارد و از سال ۲۰۱۱ به این سمت برگزیده شده است.

ساعت مچی برند اپل (Apple Watch): قیمت: ۲۶۹ دلار

ساعت مچی مردانه برند

قیمت اپل واچ از ۲۶۹ دلار (حدود یک میلیون تومان) آغاز می شود. تیم کوک همیشه این ساعت را به دست دارد و لحظه ای از آن جدا نمی گردد.

جف بزوس ، مدیر عامل آمازون

دوئل تایمساعت مچی مردانه برند

جف بزوس، بنیانگذار، مدیرعامل و رئیس کمپانی آمازون دات کام است. بر اساس آمار منتشر شده از جانب فوربز، دارایی این شرکت حدود ۸۲٫۳ میلیارد دلار است. گفته می شود با رشد نرخ سهام آمازون، سرمایه بزوس نیز افزایش یافت. در حال حاضر، ارزش بازار آمازون ۴۶۵ میلیارد دلار است.

ساعت مچی مردانه برند اولیسه ناردین دوئل تایم (Ulysse Nardin Dual Time): قیمت: ۱۱۴۰۰ دلار

ساعت مچی مردانه برند

ساعت مچی جف بزوس، مدل دوئل تایم برند اولیسه ناردین سوئیسی است که قیمت خرده فروشی آن حدود ۳۷ میلیون تومان است. اما مدل دست دوم این ساعت را می توانید با قیمت ۶۵۹۵ دلار (حدود ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) از Jomashop خریداری کنید.

لری الیسون ، مدیر پیشین اوراکل

ساعت مچی مردانه برند

لری الیسون در سال ۱۹۷۷ میلادی، کمپانی نرم افزاری اوراکل را بنیان گذاری کرد. وی تا سال ۲۰۱۴ به عنوان مدیرعامل اوراکل مشغول به فعالیت بود. میلیاردر موردبحث که سرمایه خالص وی حدود ۵۵ میلیارد دلار برآورد شده، تحصیلات دانشگاهی خود را نیمه کاره رها کرده و مدتی در سازمان سیا کار می کرد.

ساعت مچی مردانه برند پانرای لومینور مارینا (Panerai Luminor Marina): قیمت: ۶۲۰۰ دلار

ساعت مچی مردانه برند

این ساعت اسپرت با بند چرمی با قیمت ۶۲۰۰ دلار (حدود ۲۰ میلیون و یکصد هزار تومان) خرید و فروش می شود. مدل دست دوم آن در وب سایت  TheRealReal با قیمت ۴۱۹۵ دلار (حدود ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان) موجود است.

مارک هورد، یکی از مدیران عامل اوراکل

ساعت مچی مردانه برند

هورد در سال ۲۰۱۰ میلادی وارد شرکت اوراکل شد. وی جایگاه مدیریت عاملی را به همراه سافرا کتز در سال ۲۰۱۴ میلادی پس از بازنشستگی الیسون کسب کرد.

وی در خلال سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ به عنوانمدیرعامل در کمپانی اچ پی مشغول فعالیت بوده است. پیش از آن نیز به مدت ۲۵ سال مدیرعامل شرکت NCR Corp بود که سازنده ATM و دیگر فناوری های نرم افزاری است.

ساعت مچی مردانه  برند رولکس دیت جاست (Rolex Datejust): قیمت: ۳۵۰۰ دلار

ساعت مچی مردانه برند

هورد، یک ساعت کلاسیک رولکس به دست می کند که حدود ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. البته در صورت تمایل می توانید مدل دست دو آن را به قیمت ۳۳۵۰ دلار (حدود ۱۱ میلیون تومان) از فروشگاه اینترنتی Bob’s Watches خریداری کنید.

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت

ساعت مچی مردانه برند

ساتیا نادلا در سال ۲۰۱۴ در سن ۴۶ سالگی به عنوان مدیرعامل کمپانی سرشناس مایکروسافت برگزیده شد. او حدود ۲۵ سال در این شرکت خدمت کرده بود. پیش از منصوب شدن به عنوان مدیرعامل، به عنوان معاون بخش سرویس های ابری  کار می کرد.

ساعت مچی مردانه برند برایتلینگ کولت اتوماتیک (Breitling Colt Automatic): قیمت: ۳۰۲۵ دلار

ساعت مچی مردانه برند

این ساعت حدود ۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

جف واینر، مدیرعامل لینکداین

ساعت مچی مردانه برند

جف واینر از سال ۲۰۰۹ میلادی به عنوان مدیرعامل در لینکداین خدمت می کند. این شرکت در سال ۲۰۱۶ میلادی با قیمت ۲۶٫۲ میلیارد دلار توسط مایکروسافت خریداری شد.

ساعت مچی مردانه برند  Audemars Piguet Royal Oak: قیمت: ۱۷۸۰۰ دلار

ساعت مچی مردانه برند

ساعت وینر یکی از گران قیمت ترین ساعت های یاد شده در این فهرست است که با قیمتی حدود ۵۸ میلیون تومان خرید و فروش می شود. البته مدل دست دوم آن با قیمت ۱۴۹۹۵ دلار (حدود ۴۹ میلیون تومان) در سایت Jomashopبه فروش می رسد.

تونی آکیلا، مدیرعامل سولرا هولدینگ

ساعت مچی مردانه برند

تونی آکیلا، مدیرعامل کمپانی تولید کننده نرم افزارهای امنیت مالی و مدیریت خطر موسوم به سولرا هولدینگ است که در تگزاس واقع شده است. ارزش بازار این کمپانی ۳٫۶ میلیارد دلار است.

وی شرکت یاد شده را در سال ۲۰۰۵ میلادی راه اندازی کرد و در سال ۲۰۱۳ به عنوان کارآفرین برتر منطقه شناخته و معرفی شد.

ساعت مچی مردانه برند امگا پلنت اوشن (Omega Planet Ocean): قیمت: ۷۲۰۰ دلار

ساعت مچی مردانه برند

در یکی از عکس های وی، مشخص شده که ساعت امگا پلنت اوشن با قیمت حدود ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی به دست دارد. مدل دست دوم این ساعت در سایت  Tradesy با قیمت ۲۹۹۷۰٫۵۰ دلار (حدود ۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان) فروخته می شود.

ساعت مچی مردانه برند فیت بیت (Fitbit ): قیمت: ۲۹٫۹۹ دلار

ساعت مچی مردانه برند

همچنین گفته می شود که آکیلا دستبند سلامتی فیتبیت نیز به دست دارد که قیمت پایه آن حدود یکصد هزار تومان است.

استیو کوفر، مدیرعامل تریپ ادوایزر

ساعت مچی مردانه برند

استیو کوفر، وب سایت گردشگری تریپ ادوایزر را در سال ۲۰۰۰ میلادی راه اندازی کرد. ایده اولیه این وب سیات پربازدید و پرطرفدار، بر اساس تجربه شخصی خود کوفر برای سفر به مکزیک به ذهنش رسید.

پیش از تریپ ادوایزر، وی در کمپانی نرم افزاری CDS Inc مشغول به فعالیت بود.

ساعت مچی مردانه برند اومگا دویل پرستیژ (Omega Deville Prestige): قیمت: ۲۳۲۳٫۳۸ دلار

ساعت مچی مردانه برند

این ساعت حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

To Top