استایل و مد بانوان

چگونه با مانتو مشکی تیپی جذاب داشته باشیم؟

امروزه بسیاری از خانم ‌های ایرانی در تیپ‌های مختلف روزانه، کاری و میهمانی خود از مانتو های مشکی استفاده می‌کنند. همچنین با پیروی از فرهنگ ایرانی و اسلامی پوشش مانتو در بین خانم‌ های ایرانی بسیار رواج پیداکرده است و به همین دلیل اگر به کمد های لباس بسیاری از بانوان ایرانی بنگریم، مانتو مشکی حتماً جزئی از مجموعه لباس ‌های آن‌ها‌ است.

درحالی‌که رنگ مشکی با بسیاری از رنگ ‌ها هماهنگی پیدا می کند اما گاهی استفاده از مانتو مشکی باعث به وجود آمدن تیپ های تکراری و خسته‌کننده می شود. در ادامه ما راه‌حل‌ هایی را برای جذاب‌ تر و متنوع ‌تر شدن تیپ شما با مانتو مشکی ارائه می دهیم.

۱. ترکیبی زیبا با پیراهن رنگی و مانتو مشکی

برای آنکه تیپی متفاوت و جذاب با مانتوی مشکی داشته باشید شما می توانید از یک پیراهن یا شومیز رنگی و یا سفید در زیر مانتوی مشکی خود استفاده کنید. همچنین با خارج کردن یقه و سرآستین‌ های پیراهن از داخل مانتو از یکرنگ بودن تیپ خود جلوگیری کرده و ظاهری شیک و جذاب پیدا خواهید کرد.

مدل مانتو مشکی

مدل مانتو مشکی

مدل مانتو مشکی

۲. مانتو مشکی و کت چرم

با پوشیدن کت چرم بر روی مانتومشکی در هوای سرد، شما در تیپ خود یک تنوع بافتی ایجاد کرده و ظاهر شیک‌تری خواهید داشت.

۳. پوشیدن پیراهن طرح دار بر روی مانتو مشکی

در روز های خنک بهاری و پاییزی می توانید با پوشیدن پیراهن های طرح دار بر روی مانتو ، استایل خود را جسورانه و جذاب کنید.

۴. استفاده از اکسسوری ها به همراه مانتو مشکی

برای متفاوت کردن تیپ خود به همراه مانتومشکی می توانید از اکسسوری های مختلف رنگی مانند گردنبندهای روی مانتو و دستبندهای متفاوت و خاص با طراحی‌های متنوع استفاده کنید.

مدل مانتو مشکی

 

مدل مانتو مشکی

 

۵. هماهنگ کردن سایر قسمت های تیپتان با مانتو مشکی

در هنگام پوشیدن مانتومشکی استفاده از کیف، کفش و شال های رنگی و خاص باعث جذاب شدن تیپ شما می شود، اما دقت کنید این موارد را زیاده از حد هم رنگ و ست نپوشید تا استایلی زیبا، به روز و مطابق با مد پیدا کنید.

مانتو مشکی

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا