برند ها

بهترین عطرهای مردانه برای زمستان ۲۰۱۷

معرفی بهترین های عطر مردانه برند ، از آرمانی تا روبرتو کاوالی

عطرها یکی از مهم ترین چیزهایی هستند که مردان جذاب در تمام فصول به آنها توجه دارند. آنان همیشه عطرهای مناسب را برای هر فصل انتخاب می کنند. با فرا رسیدن فصل زمستان و سرد شدن هوا، عطرهای گرم مورد توجه قرار می گیرند؛ این نوع عطرها در فصل سرد به شخص گرما و آرامش می بخشند.
عطرها نشانگر معیارهای شخصیتی افراد هستند؛ در واقع عطر موجب اعتماد به نفس شده و قدرت شخصیت شما را تقویت می کند و همچنین موجب طراوت و جذابیت شما می شود. با فرارسیدن زمستان ۲۰۱۷ مجموعه ای از بعترین عطرهای مناسب این فصل را به شما معرفی خواهیم کرد:

عطر مردانه Roberto Cavalli Uomo

عطر مردانه برند روبرتو کاوالی Roberto Cavalli Uomo

این عطر با رایحۀ چوب های شرق آسیا بوده و برای استفادۀ روزمره بسیار مناسب و پرطرفدار است. این عطر حاوی ترکیبات خاص و ارزشمندی شامل بنفشۀ سیاه، زعفران، عسل و اسطوخودوس بر پایۀ چوب سدر و نعنای هندی و برخی دانه های خوشبو است.

 

عطر مردانه دانهیل

عطر مردانه دانهیل ICON Elite

این عطر محصولی از برند معتبر دانهیل است و رایحه ای خاص دارد که ترکیبی از عطر پرتقال، چوب صندل و گیاه خوشبوی وتیور و عرعر است. بوی دلپذیر این عطر با اندکی بوی فلفل سیاه نیز آمیخته شده و تمرکز و قدرت بیشتری را برای شما ایجاد می کند و یک عطر خاص مردانه به شمار می رود.

عطر مردانه برند کارتیه Cartier L’Envol

عطر مردانه برند کارتیه Cartier L’Envol

این عطر محصول برند معتبر کارتیه است و می تواند احساسات جدیدی را در شما ایجاد کند. رایحۀ آن ترکیبی از عسل و لیگنوم با عطر مشک است.

Uomo The Red عطر مردانه برند

عطر مردانه اومو Uomo The Red

این عطر رایحه ای از گل های خوشبوست و محصول برند تروساردی می باشد و تعبیری از شخصیت منحصر به فرد مردان جذاب ایتالیایی است. ترکیبی خوشبو از لیمو، نوعی شمعدانی به نام سوزن چوپان، برگ های بنفشه و مریم گلی، دانه های خوشبو و نعنای هندی، این عطر را به وجود آورده اند که یی از مناسب ترین عطرها برای کسانی است که می خواهند جذابیتی بی پایان داشته باشند.

 عطر مردانه برند آرمانی Armani Eau de Nuit Oud

عطر مردانه برند آرمانی Armani Eau de Nuit Oud

این عطر یکی از عطرهای اصلی برای این زمستان است؛ عطری مملو از احساس و حاوی مواد خوشبوی خام و فرآوری نشده که آن را بیش از سایر عطرها متمایز می سازد. این عطر محصولی از برند آرمانی و در واقع مشهورترین محصول این کمپانی است و با هر بار استفاده از آن جاذبۀ بیشتری خواهید یافت.

عطر مردانه برند سی کی ck one gold

عطر مردانه برند سی کی ck one gold

عطری عالی و منحصر به فرد است که حس زیبایی و جذابیت را برای شما به ارمغان می آورد. رایحۀ این عطر برگرفته از چوب های خوشبو بر پایۀ وتیور است که به شما احساس گرمای نشاط انگیزی خواهد بخشید. بسته بندی طلایی رنگ و شیک این عطر نیز جالب توجه است اگرچه کیفیت عطر به بسته بندی آن ارتباطی ندارد.

 عطر مردانه Amber Malaki

عطر مردانه امبر Amber Malaki

این عطر یکی از دلپسندترین عطرهای زمستانی و محصولی از برند Malaki Chubar House است. با استفاده از این عطر می توانید حواس خود را بیدار کنید. رایحۀ این عطر ترکیب متفاوتی از بخور چوب های زمستانی، عطر پرتقال و گل وانیل است که آن را تبدیل به عطری منحصر به فرد نموده است.

3 دیدگاه

3 Comments

 1. علی

  مهر ۳, ۱۳۹۶ at ۱۲:۲۵ ب.ظ

  کاش یه آدرس فروشنده عطر را هم می دادید

 2. امیر

  مهر ۶, ۱۳۹۶ at ۱۱:۱۵ ق.ظ

  قیمت عطرها ونحوه تهیه ان مشخص نشده مخصوصا برند ارمانی

 3. امیر

  مهر ۶, ۱۳۹۶ at ۱۱:۳۴ ق.ظ

  قیمت عطر سی کی ونحوه دریافت ان را مشخص کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا