سبک زندگی لوکس

فهرستی از گرانترین شهرهای دنیا

اخیراً گزارشی توسط شرکت های شاغل در زمینۀ خرید و فروش املاک در سطح بین المللی منتشر شده و فهرستی از گرانترین شهرهای دنیا را بر اساس منطقه/مترمربع ارائه داده است.

طبق این گزارش، مقدار مساحت زمینی که می توان به ازای پرداخت یک میلیون دلار در شهرهای مختلف در سطح جهان خریداری کرد، برآورد شده است.در این گزارش، شهر دبی در امارات متحدۀ عربی در رتبۀ نوزدهم قرار گرفته که با پرداخت یک میلیون دلار می توان حدود ۱۴۵ مترمربع از املاک لوکس این شهر را خریداری کرد.

فهرست ده شهر گرانقیمت جهان بر اساس این گزارش عبارتند از:

لس آنجلس

لس انجلس ؛ رتبه دهم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۱۰- لس آنجلس :

این شهر در ایالت کالیفرنیای امریکا قرار دارد و مبلغ یک میلیون دلار برای خرید ۵۷ متر مربع املاک و مستغلات در مرکز آن کافی است.

LA  یا لس انجلس بزرگترین شهر کالیفرنیا است و لس انجلس در زبان اسپانیایی به معنای شهر فرشتگان است . از جمله گرانترین و لاکچری ترین خیابان ها و محله های LA میتوان از ونیز بیچ Venice Beach ، بورلی هیلز Beverly Hills و تپه های بل ایر Bel Air نام برد این محله های لوکس در غرب لس انجلس قرار دارند .

پاریس

پاریس ؛ رتبه نهم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۹- پاریس :

پایتخت کشور فرانسه است که شما می توانید با یک میلیون دلار، ملکی به وسعت ۵۰ متر مربع در این شهر زیبا خریداری کنید.

شانگهای

شانگهای ؛ رتبه هشتم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۸- شانگهای :

شهری در چین با آسمان خراش ها و برج های بلند و ساختمان هایی با طرح های جدید و خلاقانه؛ با یک میلیون دلار می توانید صاحب یک ملک ۴۸ متر مربعی در شانگهای شوید.

سیدنی

سیدنی ؛ رتبه هفتم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۷- سیدنی:

بزرگترین و قدیمی ترین شهر استرالیا؛ مبلغ یک میلیون دلار برای خرید ۴۱ متر مربع املاک و مستغلات در مرکز آن کافی است.

ژنو

ژنو ؛ رتبه ششم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۶- ژنو :

از مشهورترین و گرانترین شهرهای سوئیس؛ با یک میلیون دلار می توان ۳۹ متر مربع از املاک لوکس در ژنو را خرید.

سنگاپور

سنگاپور ؛ رتبه پنجم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۵- سنگاپور :

با یک میلیون دلار می توانید حدود ۳۹ متر مربع املاک در سنگاپور خریداری کنید. این گزارش همچنین آیندۀ سرمایه گذاری در بخش املاک در سنگاپور را بسیار امیدوارکننده پیش بینی کرده است.

نیویورک

نیویورک ؛ رتبه چهارم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۴- نیویورک :

این شهر امریکایی یکی از مهم ترین مراکز مالی جهان محسوب می شود و هر روز به تعداد بدهکاران بانکی در آن افزوده می شود. به همین جهت قیمت املاک و مستغلات نیز در آن رو به افزایش است. در نیویورک برای خرید ۳۴ متر مربع باید یک میلیون دلار بپردازید.

 لندن

لندن ؛ رتبه سوم در بین گرانترین شهرهای دنیا

۳- لندن :

برخی عوامل اقتصادی و سیاسی باعث شده اند تا مرکز بریتانیا به یکی از گرانترین شهرهای دنیا تبدیل شود. لندن یکی از بازارهای سرمایه گذاری املاک و مستغلات در جهان به شمار می رود که با پرداخت یک میلیون دلار می توانید ۲۱ متر مربع املاک در این شهر بخرید.

هنگ کنگ

هنگ کنگ دومین شهر گران در دنیا

۲- هنگ کنگ :

افزایش میزان ورود ثروت بازرگانان چینی به هنگ کنگ، موجب افزایش بهای املاک لوکس در این شهر بزرگ گردیده است. با یک میلیون دلار می توان ۲۰ متر مربع ملک در هنگ کنگ خریداری کرد.

موناکو گرانترین شهرهای جهان

۱- موناکو از گرانترین شهرهای دنیا :

موناکو عنوان گرانترین شهر دنیا را از نظر قیمت ملک های مسکونی به دست آورده است. با یک میلیون دلار می توانید فقط ۱۷ متر مربع ملک در موناکو را صاحب شوید؛ این در حالی است که با پرداخت این مبلغ می توانید ۲۰۴ متر مربع ملک در شهر کیپ تاون افریقای جنوبی بخرید.

گرانترین شهرهای دنیا موناکو

موناکو فرانسه رتبه اول در بین گرانترین شهرهای دنیا

موناکو بهشت گردشگران و جهانگردان برای سفرهای لوکس

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا