سبک زندگی لوکس

پیشنهادهای هیجان انگیز برای لاکچری گردها

لاکچری گردی

لاکچری گردها بخوانند !

بخشی از گردشگران، مقصدهای گردشگری خود را بر اساس نظرات گردشگران خاص پسند انتخاب کرده  و برای سفر برنامه ریزی می کنند. این افراد، همانطور که دنبال پوشش خاص، خودرو خاص، لوازم ارتباطی و حمل و نقل خاص و متفاوت هستند، مقصدهای تفریح و گردش خود را نیز دوست دارند متفاوت انتخاب کرده و با پرداخت هزینه های بیشتر، سفرهای خاطره انگیز و لوکس را برای خود و همراهانشان به ارمغان آورند.

اگر عاشق لاکچری گردی هستید، پیشنهادهایی که امروز در لوکس تهران ارائه می شود را در نظر داشته باشید که کمک خوبی به شما برای لاکچری گردی در سال جدید میلادی خواهد بود.

با ما همراه باشید.

لاکچری گردی چیست؟

لاکچری گردی را میتوان به صورت های مختلف تعریف کرد. مثل کسانی که پوشش های خاص و گران قیمتی را انتخاب میکنند و همواره دوست دارند در رستوران ها و کافه ها و هتل های گران قیمت غذا بخورند و اقامت کنند. برای این افراد، خاص بودن مکان و متفاوت بودنش، به اندازه خدماتی که دریافت میکنند مهم است. افرادی که برندهای خیلی گران را بر تن میکنند، یا خودروهای لوکس با تزیینات آنچنانی و رویایی را در اختیار دارند، دنیایی کاملا متفاوت با اکثریت مردم داشته و انتظارات آنها معمولا به آسانی فراهم نمی شود.

در عرصه گردشگری هم لاکچری بازها، مقصدهای هیجان انگیز و لوکس و کمتر شناخته شده با خدمات جذاب و لاکچری را برای سفر و اقامت در کشورهای مختف دنیا در نظر دارند و علاقمندند تا خاطراتی برای خود در سفر و گردش ثبت کنند که شاید برای چند درصد گردشگران در کشور مقصد ممکن الوصول است.

دنیای فشن بلاگرها فرصتی برای اشنایی با لاکچری گردی

(دنیای فشن بلاگرها در اینستاگرام، فرصتی برای اشنایی  با لاکچری گردی حرفه ای ها است)

لاکچری گرد ها همانطور که عاشق تیفانی و ورساچه و دولچه و گابانا و شنل هستند، عاشق سفر های دریایی در کروزهای مجلل چند طبقه و خوردن غذاهایی در ظروف طلا با دسرهای خاویار و اسموتی های خوش رنگ گران هستند که فهمیدن رقم صورتحساب آنها، برای خیلی از گردشگران باور کردنی نیست.

لاکچری گردها دنبال سفرهایی هستند که عموم از انجا به خاطر هزینه های بالا خودداری میکنند. مثلا مسافت بین پرتغال تا برزیل را میتوان با هواپیما در کلاس اقتصادی با ۱۵۰۰ دلار انجام داد. اما اگر همین سفر با کروزهای مجلل انجام شود، چند روز به طول خواهد انجامیده و ده ها برابر رقم سفر هوایی، هزینه در پی خواهد داشت.

لاکچری گردی در سواحل مالدیو

(لاکچری گردی در سواحل نیلگون مالدیو)

لاکچری گردها، همواره به دنبال ثبت موقعیت های تاریخی در زندگی خود هستند. مثل کسانی که به جزایر دیدنی با سواحل فوق العاده آن سفر می کنند تا لوکیشن عروسی خود را بر روی دریا و خانه های سفید شناور روی آن برگزار کنند. جایی متفاوت برای برگزاری مراسم عروسی!

لاکچری گردها، هزینه های خاصی برای زندگی خود در نظر می گیرند. مثل سفر به جزایر قناری اسپانیا به همراه عکاسان حرفه ای جهت فوتوشوت های خاطره انگیز. یا هزینه های میلیونی برای ثبت جشن تولدهای خاطره انگیزه. همچون کارهایی که پاریس هیلتون، سلبریتی میلیونر دنیای مد و لباس برای مهمانی های خود هزینه می کند.

کروزهای مجلل برای گردشگری لوکس دریایی

(فضای داخلی کروزهای مجلل برای گردشگری لوکس دریایی)

به هر حال، لاکچری گردی و شناخت دنیا و زندگی انها، جذابیت بسیار دارد و بر خلاف تصور عموم، رقم های نجومی دارد. میتوان لاکچری سفر کرد و هزینه های گران قیمت هم برای خدمات پرداخت نکرد.

چگونه لاکچری گردی کنیم؟

برای لاکچری گردی، شما می بایست مقصدهای لاکچری گردی را در قاره های مختلف دنیا بشناسید. پس از شناخت این مقصدها در شهرهای مختلف، روش های سفر به آنجا را بررسی کنید. در روش های سفر، اگر امکان سفر هوایی یا دریایی یا ریلی هست، هزینه ها و مخاطرات و امکان سنجی بهینه انجام شود.

مثلا در سفر به مالزی، شما میتوانید سوار بر کروزهای مجلل، به دوره قاره آسیا رفته ویکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگی در قاره آسیا را تجربه کنید. انهم نه با بهای چند ده هزار دلاری. بلکه با کمتر از ۲ هزار دلار! به همین خاطر، آشنایی با درگاه های حمل و نقل دریایی لاکچری اهمیت دارد.

کشتی های کروز مجلل

(تصویر یکی از کشتی های کروز مجلل چند طبقه که برای لاکچری گردی دریایی استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تصاویر بارگذاری شده روی این هشتگ استفاده کنید)

در سفرهای هوایی هم، برای لاکچری گردها، خدماتی که در طول پرواز به آنها ارائه می شود اهمیت دارد. همان اندازه که خدمات خوردنی و نوشیدنی اهمیت دارد، صندلی و محل استراحت هم اهمیت دارد. به همین خاطر است که مقوله ای به عنوان سفرهای هوایی لاکچری در فهرست موضوعات گردشگری هوایی دنیا در قرن بیست و یکم وارد شده است و برخی از شرکت های هوایی مثل هواپیمایی فنلاند در این زمینه فعالیت های بسیاری را در دستور کار قرار داده اند.

لاکچری گردی با کروزهای مجلل

(لاکچری گردی با کروزهای مجلل با سلبریتی رفلکشن)

حتما بخوانید :   رنجرور ولار جدیدترین مدل لندرور ؛ پیشتاز در نمایشگاه خودرو ژنو 2017

اگر شما با مقصدهای لاکچری گردی و همچنین ابزار و لوازم لاکچری گردی آشنا نیستید و حوصله جستجوی گوگلی هم ندارند و دوست و آشنایی هم برای پیشنهاد دادن در اختیار شما نیست، نگران نباشید! جادوی گردشگری دیجیتالی (cyber tourism) کار لاکچری گردها را آسان کرده است.

آشنایی با سایت های عمومی لاکچری گردی

برخی از سایت ها در اینترنت، مختص لاکچری گردها راه اندازی نشده اند. اما ظرفیت هایی در این پرتال ها ایجاد شده که برای دنیای لاکچری گردها هم خدماتی برای ارائه فراهم شود. در ادامه به شماری از انها اشاره میکنیم که برای لاکچری گردهای ایرانی استفاده از ان توصیه می شود.

لاکچری گردی اینستاگرامی

جذاب ترین کروزهای مجلل چند طبقه برای سفرهای دریایی

(در صفحه کروز فالور میتوان به گشتی در جذاب ترین کروزهای مجلل چند طبقه برای سفرهای دریایی پرداخت)

اینستاگرام، محبوب ترین استارت آپ چند سال اخیر و معروف ترین شبکه اجتماعی عکس محور دنیا با ببش از ۶۰۰ میلیون کاربر، از فعال ترین رسانه های دیجیتالی دنیای امروز است که روز به روز بر شما مخاطبان و فرصت های کسب و کاری که در ان چه در حوزه لاکچری و چه فشن و چه آموزش راه اندازی میشود، در حال افزایش است. اینستاگرام همانطور که محفلی برای آشنایی با جدید ترین برندها، طرح ها، نقش ها، استایل ها و همراهی با دنیای جذاب فشن بلاگر ها و استایل بلاگرها و فود بلاگرها هست، مکان خوبی برای آشنایی با توریسم بلاگر ها هم هست.

غذاهای گران قیمت

(غذاهای گران قیمت که یکی توریسم بلاگر ژاپنی از رستوران های توکیو منتشر کرده است)

غذاهای لاکچری و گران قیمت ژاپنی

(غذاهای گران قیمت ژاپنی)

توریسم بلاگر ها (tourism blogger) ها افرادی هستند که به گردش در نقاط مختلف دنیا پرداخته و تجارب خود را در قالب پست و هشتگ و نوشته های اینستاگرامی و حتی فایل های ویدیویی در اختیار مخاطبان خود به صورت رایگان قرار می دهند. صدها هزار توریسم بلاگر در اینستاگرام وجود دارد که شماری از آنها، توریسم بلاگرهای ایرانی یا توریسم بلاگرهای غربی عاشق ایران هستند.

 

(تصاویر پست های توریسم بلاگرهای اینستاگرام از مقصدهای اقامتی و گردشگری لاکچری و هیجان انگیز در سراسر جهان)

در دنیای توریسم بلاگرها میتوان با مکان های جذاب و کمترشناخته شده و هیجان انگیز دنیا از شرق آسیا و شمال آفریقا تا گرند کانیون های امریکای شمالی آشنا شد و با روایت های گردشگران خودمانی، مقصدهای جذاب و لاکچری را مشاهده کرد. در واقع یکی از کارهای توریسم بلاگرها معرفی مقصدهای لاکچری به مخاطبان خاص پسند است تا با گردش در نقاط خاص دریایی، جنگلی ، صحرایی و هوایی آشنا شوند.

تصویر یکی از شعب هتل های زنجیره ای هیلتون

(تصویر یکی از شعب هتل های زنجیره ای هیلتون که یکی از مقصدهای لاکچری گردی توسط یکی از صفحات اینستاگرام معرفی شده است)

توریسم بلاگرها فقط به معرفی لوکیشن های گردشگری لوکس اشاره نمی کنند. میتوان در لابلای  نوشته های انها، غذاهای گران قیمت، پوشاک سنتی خاص و همچنین کافه و رستوران های جذاب و ویژه خاص پسندها را هم مشاهده کرد و برای سفر به آنجا، برنامه ریزی کرد.

هیجان انگیز ترین مقصدهای گردشگری لاکچری را در هشتگ های لاکچری گردها

(هیجان انگیز ترین مقصدهای گردشگری لاکچری را در هشتگ های لاکچری گردها مشاهده کنید)

پس، اگر قصد لاکچری گردی در نقاط مختلف جهان داشتید، از هشتگ های معروف لاکچری گردی مثل:‌ luxurytourism یا luxurytrips استفاده کنید که شما را به گشتی در دنیای رنگارنگ و هیجان انگیز گردشگری از زاویه لنز دوربین گوشی های هوشمند خود در اینستاگرام می برند.

لاکچری گردی با اینترنیشن

درگاهی کمتر شناخته شده برای عاشقان گردشگری لاکچری و حتی گردشگری کوله پشتی (backpackers). در این سایت که امکان عضویت و ثبت نام رایگان و استفاده از خدمات رایگان برای عمومی فراهم است، به معرفی رویدادهای فرهنگی هنری ورزشی گردشگری که هر هفته در ۳۹۰ شهر دنیا برگزار می شود می پردازد و میتوانید با میلیون ها گردشگری که در سفر به نقاط مختلف دنیا از رویدادهای اینترنیشن استفاده می کنند آشنا شوید.

انجمن های اینترنیشن، محفل خوبی برای تبادل نظر با گردشگران و متخصصان جهانگردی است که تجربه سفر به نقاط مختلف جهان از بعد گردشگری خودمانی و لاکچری گردی را داشته و میتوانند اطلاعات و ایده های خوبی را در اختیار لاکچری گردها قرار دهند.

برخی از رویدادهای سایت برای اعضای سایت است اما اکثر ایونت ها، رایگان و شرکت در آن برای گردشگران آزاد است. این رویدادها که در تهران نیز هر ماه برگزار می شود، فرصتی عالی برای تبادل نظر و آشنایی با گردشگران خارجی در یک کشور و همچنین گپ و گفت با شهروندان ان کشور است تا در سفر به نقاط مختلف دنیا، احساس دلتنگی نکنید و با مقصدهای لاکچری گردی آشنا شوید.

از لونلی پلنت تا تریپ ادوایزر

یکی از سایت های مطرح دنیای اینترنت را میتوان در حوزه گردشگری، سایت لونلی پلنت دانست. سایتی برای ارتباط با گردشگران سراسر دنیا و شبکه ای اجتماعی متن محور برای آشنایی با مقصدهای گردشگری دنیا و پیدا کردن همسفر و حتی خرید و فروش لوازم سفر. در lonelyplanet.com میتوان با مقصدهای لاکچری گردی در کشورهای مختلف آشنا شد و از کاربران با تجربه درباره الزامات و نیازمندی های سفر به آنجا، اطلاعات خوبی دریافت کرد.

حتما بخوانید :   راهنمای انتخاب انواع لاک : از لاک ناخن آینه ای و مخملی تا ژله ای

از دیگر سایت های دنیای گردشگری آنلاین می توان به سایت تریپ ادوایزر اشاره کرد. سایتی که معروف ترین سایت گردشگری دنیا بوده و بیش از ۵۰۰ میلیون نظر توسط مسافران درباره مقصدهای گردشگری دنیا از محل اقامت گرفته تا رستوران ها و کافه ها و مراکز باستانی و تاریخی و تفریحی و شکم گردی و خرید و تحصیل در آن به تفکیک شهر و کشور در اختیار مخاطبان است. در سایت tripadvisor.com میتوان با مقصدهای گردشگری دنیا آشنا شد و خاص ترین و ویژه ترین لوکیشن ها برای سفرهای هیجان انگیز را از کاربران سفر کرده پرس و جو کرد.

سایت تریپ ادوایزر

(ایندکس سایت تریپ ادوایزر برای آشنایی با ده ها هزار مقصدگردشگری لاکچری و غیر لاکچری و گشتی در رستوران ها و آشنایی با پروازها و مناطق دیدنی جهان)

امکان پرس و جو وتبادل نظر با کاربران لاکچری گرد در تریپ ادوایزر، فرصتی است که لاکچری گردهای مسلط به زبان انگلیسی میتوانند به خوبی از ان استفاده کنند. نباید فراموش کرد که در تریپ ادوایزر، میلیون ها شهروند ساکن همان کشوری که قصد سفر دارید نیز حضور دارند و تبادل اطلاعات با انها میتواند داده های فوق العاده ای را در اختیار شما برای گردشگری لاکچری ارزان و خاطره انگیز به ارمغان آورد.

در تریپ ادوایزر، کاربران میتوانند مقصدهای گردشگری لاکچری را هم انتخاب و رزرو کرده و هزینه آن را با کارت اعتباری ارزی پرداخت کنند. پیش از خرید خدمات لاکچری، از نظرات دیگر کاربران استفاده کرده از این تسهیلات نیز  بهره مند شوند. امری که در دنیای لاکچری گردی سنتی در دسترس گردشگران خاص پسند قرار ندارد.

سایت های زیر مجموعه تریپ ادوایزر به این شرح است:

یکی از بهترین سایت های آشنایی با کشتی های کروز مجلل و چند طبقه برای سفرهای لاکچری

(یکی از بهترین سایت های آشنایی با کشتی های کروز مجلل و چند طبقه برای سفرهای لاکچری هیجان انگیز که از زیر مجموعه های تریپ ادوایزر است)

از Hotel.com تا expedia.com

دو سایت معروف هتلز دات کام و اکسپدیا دات کام، از معروف ترین درگاه های معرفی مقصدهای اقامتی لاکچری گردی در اینترنت است . در هر دو سایت، ابزارها و خدمات گوناگونی در اختیار لاکچری گردها برای آشنایی با مقصدهای لاکچری گردی و همچنین استفاده از ابزار حمل و نقل لوکس و ویژه در نظر گرفته شده است که قابل تامل است و توصیه میکنیم علاقمندان لاکچری گرد مجهز به کارت های اعتباری ارزی، از خدمات پرتال ها استفاده کنند.

سایت هتلز

(در سایت هتلز ، میتوان  محل های اقامت لاکچری را انتخاب کرد و به ازای هر ۱۰ شب اقامت، ۱ شب اقامت رایگان دریافت کرد)

همانطور که قبلا گفتیم، لاکچری گردی را میتوان ارزان انجام داد. به تصویر زیر توجه کنید. ۱ شب اقامت در هتل سوپر لوکس ماندارین در شهر پاریس که بیش از ۲ هزار دلار قیمت گذاری شده بود، به ۱۱۴۵ دلار کاهش یافته و تخفیف ۵۰ درصدی در اختیار لاکچری گردها قرار گرفته است.

لاکچری گردی در پاریس

(تخفیف در لاکچری گردی در پاریس با هتل دات کام)

در سایت هتل دات کام، خدمات خوبی در اختیار لاکچری گردها قرار گرفته است. مثلا شما میتوانید محل های اقامتی لاکچری را بر اساس درجه ستاره و قیمت اصطلاحا sort  (طبقه بندی)  کنید که در تصویر زیر مشاهده می ککنید.

در واقع این ابزار خوبی برای شما هست که میخواهید در هتل های لاکچری با رنج قیمت گوناگون اقامت کنید. هر هتلی که انتخاب کنید، برای شما، امکان مشاهده نظرات دیگر مسافران در قسمت reviews فراهم شده است. کلیه مقصدهای اقامتی و گردشگری در hotel.com دارای نمره ۰ تا ۱۰ است. هر اندازه این نمره به ۹ یا بالاتر از ۹ نزدیک شود، مشخص است که خدمات رضایت بخشی را در اختیار مسافران قرار داده است.

یکی از نکات قابل توجه در مقصدهای اقامتی لاکچری و غیر لاکچری در سایت هتل دات کام میتوان به میزان فاصله هتل تا مکان های اصلی شهر مقصد پی برد که برای گردشگران اهمیت دارد.

نکته مهمی که گردشگران در استفاده از خدمات اقامتی لاکچری و غیر لاکچری هل دات کام باید در نظر داشته باشند ان است که برای کنسل رزرو، هزینه ای دریافت نمی شود و نرخ قیمت ها گارانتی شده است.

سایت expedia.com هم محبوب گردشگران لاکچری جهان است. در این سایت همانطور که در تصویر ایندکس آن در پایین مشاهده میکنید، امکانات بسیاری در اختیار گردشگران لاکچری قرار دارد.

حتما بخوانید :   ویژگی ها و روش های رزرواسیون هتل های ۵ ستاره

سایت اکسپدیا مقصدهای لاکچری گردی و اقامتی لوکس

(ایندکس سایت اکسپدیا که یکی از معروف ترین سایت های گردشگری جهان برای استفاده از مقصدهای لاکچری گردی و اقامتی لوکس در کشورهای مختلف می باشد)

برای استفاده از این سایت به موارد زیر توجه کنید:

 • برای آشنایی با محل های اقامتی هتل لاکچری و غیر لاکچری به بخش HOTELS بروید.
 • برای آشنایی با امکان رزرو خودرو لاکچری و غیر لاکچری در شهرههای مختلف به قسمت CARS بروید.
 • برای رزرو بلیط از طریق خطوط هوایی گوناگون در سطوح بیزینس یا اقتصادی به بخش FLIGHTS بروید.
 • برای سفرهای دریایی هیجان انگیز درشهرهای مختلف دنیا به بخش انتخاب کروز در CRUISES بروید.
 • برای انجام کارهای هیجان انگیز و گردش های خاطره انگیز در شهرها به THINGS TO DO بروید.
 • محل های اقامتی لوکس و نیمه ارزان در شهرهای مختلف دنیا برای گذران تعطیلات در VACATION است.
 • استفاده از خدمات سایت بر روی گوشی تلفن همراه در بخش MOBILE در دسترس است.
 • نقطه نظرات نویسنده های لاکچری گرد و گردشگر خودمانی اکسپیدا را اینجا مشاهده کنید.

سفرهای دریایی با کرزوهای مجلل

(بخش استفاده از سفرهای دریایی با کرزوهای مجلل چند طبقه در سراسر جهان )

یکی از بخش های پر مخاطب اکسپدیا، بخش اگاهی از فرصت های سفردریایی لوکس با کروزها و یاخت های مجلل چند طبقه است که هر سفری را میتواند خاص و هیجان انگیز کند. مناطق مختلف دنیا از مناطق کاراییب تا خاورمیانه و آفریقا و اقیانوسیه، در فهرست انتخاب های لاکچری گرد برای سفرهای دریایی قرار دارد که از طریق منو آبشاری در تصویر بالا قابل مشاهده است.

اگر شما به عنوان مثال، مقصدهای دریایی با استفاده از کروزها را در منطقه خاورمیانه و در بازه ژانویه ۲۰۱۸ میلادی انتخاب کنید، تصویر زیر برای شما به نمایش درخواهد امد.

فرصت های لاکچری گردی دریایی با کروز در منطقه خاورمیانه

(تصویر بخش معرفی فرصت های لاکچری گردی دریایی با کروز در منطقه خاورمیانه در ژانویه ۲۰۱۸)

همانطور که مشاهده میکنید، سفر دریایی ۱ هفته ای با کشتی کروز MIDDLE EAST CRUISE شرکت MSC SPLENDIA که شما را از مبدا بندر ابوظبی در امارات متحده عربی به مناطق اطراف می برد و تا مقسط پایتخت عمان این سفر به طول می انجامد، ۱۰۳۹ دلار قیمت گذاری شده است که با ۵۰ درصد تخفیف همراه شد. یعنی شما میتوانید یک سفر لاکچری دریایی در تعطیلات ژانویه ۲۰۱۸ را با ۵۱۹ دلار به ازای هر نفر انجام دهید.

تصویری از اتاق های رویایی کروز مجلل

(تصویری از اتاق های رویایی کروز مجلل سلبریتی ملنیوم)

البته سفرهای دریایی لوکس گران قیمت دیگر برای سفر دریایی در خاورمیانه نیز در دسترس شما است که در تصویر زیر مشاهده می کنید

مثلا سفر ۷ شبانه روز با کشتی کروز شرکت COSTA MEDITERAANEA از مقصد دوبی تا مقسط و ابوظبی، ۹۴۷ دلار قیمت گذاری شده است.

کروزهای لوکس گردشگران لاکچری

(فهرست کلیه خدماتی که در اقامت در کروزهای لوکس در اختیار گردشگران لاکچری قرار دارد)

برای استفاده از خدمات لاکچری expedia.com میتوانید نسخه اندروید اپ ان را در گوگل پلی دانلود کنید. IOS باز ها هم به APP STORE بروند.

سایت های مکمل اکسپدیا برای گردشگری لاکچری به شرح زیر است:

توصیه هایی برای سفرهای لاکچری

 • اگر قصد سفرهای لاکچری برای تعطیلات ژانویه ۲۰۱۸ میلادی دارید، از هم اکنون به فکر رزرو بلیط هواپیما، قطار، کشتی و اجاره خودرو همچنین محل های اقامت باشید تا از بسته های تخفیف هیجان انگیز برای سفرهای رویایی خود استفاده کنید.
 • بهترین مقصدهای لاکچری گردی جهان را با جادوی هشتگ های اینستاگرام مشاهده و انتخاب کنید.
 • اگر از نظرات لاکچری گردهای اینترنت برای انتخاب مقصدهای اقامتی و تفریحی لوکس استفاده کردید، اعتبارسنجی این نظر را با تبادل نظر با دیگر کاربران بدست آورید.
 • به دلیل آنکه بسیاری از مقصدهای لوکس برای رزرو در اینترنت نیازمند کارت اعتباری ارزی است، به شما توصیه می شود که از کارت های اعتباری ارزی که توسط شرکت های پرداخت مجازی داخلی ارائه می شود استفاده کنید.
 • اگر قصد شرکت در رویدادهای مختص لاکچری گردی ها در جهان دارید، از org استفاده کنید.
 • اگر قصد پیدا کردن همسفر برای سفرهای لاکچری گردی خود دارید از com استفاده کنید.
 • اگر قصد یافتن هتل های لوکس با تخفیف دارید از com استفاده کنید.
 • اگر قصد اقامت در خانه های لوکس اجاره ای در شهرهای مختلف دنیا دارید به com مراجعه کنید.
 • اگر قصد تعامل با کاربران لاکچری گرد اینستاگرام دارید، به این بخش مراجعه کنید.

اگر برای سفر به نقاط مختلف دنیا با خدمات خاص و فوق العاده، نیاز به اطلاعات دارید و دوست دارید سفرهای هیجان انگیزی را در تعطیلات ژانویه ۲۰۱۸ یا بهار ۱۳۹۷ برنامه ریزی کنید، سرویس لاکچری گردی لوکس تهران اماده ارائه بسته های هیجان انگیزی برای سفر شما است.

دنیای مد و لباس و لاکچری گردی را هر روز با شبکه اطلاع رسانی لوکس تهران دنبال کنید و ما را در شبکه های اجتماعی همراهی کنید.

 

یک نظر

یک نظر

 1. ناشناس

  دی ۲۱, ۱۳۹۶ at ۸:۳۲ ق.ظ

  مطالبتون خیلی عالیه من یکبار با نامزدم استانبول رفتیم خیلی خوش گذشت. شما برای یک مسافرت دیگه کجارو پیشنهاد می کنید؟

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا