سبک زندگی لوکس

گشتی در هتل های رویایی و مجلل دبی

هتل مجلل دبی

دبی، نیویورک خاورمیانه و مقصد گردشگری و دبی گردی رویایی میلیون ها گردشگر از سراسر جهان است که سالانه روانه امارات متحده عربی می شوند تا در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس، از امکانات تفریحی و گردشگری متنوعی که این امارات نشین کوچک در جنوب کشورمان ایجاد کرده استفاده کنند و فضای متفاوتی را تجربه نمایند.

دبی ۳ دهه است که یکی از مقصدهای گردشگری دیدنی و پر مخاطب خاورمیانه و آسیا شده و حجم پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه بین المللی مجهز این شهر به قدری بالاست که آن را به عنوان یکی از فرودگاه های پر مسافر جهان معرفی کرده است. شهر رویایی آسمان خراش ها و مگا مال های لوکس و هتل های مجلل و رستوران های زیر دریایی مجهز این دیار، همه آنچه را لاکچری گردها برای یک سفر دلپذیر و فراموش نشدنی نیاز دارند فراهم نموده و به همین خاطر، این شهر را میتوان پایتخت لاکچری گردی در خاورمیانه به شمار آورد.

همه نوع جاذبه های گردشگری و تفریحی و گالری گردی و پاساژ نوردی و بیابان گردی و سافاری و ریزورت های مجلل و اقامت گاه های عجیب و جالبی که در مالدیو و پوکت شاهد هستیم، در دبی جمع است و به قولی، جنس فعالان گردشگری این شهر برای ارائه خدمات متنوع و گسترده به گردشگران باهر سلیقه ای، جور جور است که ناشی از سرمایه گذاری حرفه ای و تخصصی دولتمردان این کشور در کسب دلارهای سفید از این صنعت پاک و نوظهور جهانی به شمار می رود.

برج العرب برای دبی گردی

(دبی گردی : تصویری از برج العرب، یکی از مقصدهای گردشگری و شکم گردی هیجان انگیز برای لاکچری گردهای دبی که رستوران و هتل مجلل در ان در خدمات گردشگران این شهر است)

قبلا در گزارشی به موضوع کروز گردی های رویایی برای لاکچری گردها پرداختیم و به این مقوله اشاره کردیم که اکنون یکی از ابزارهای سفر هیجان انگیز برای کسانی که مشتاق سفرهای رویایی و مجلل و البته ارزان قیمت هستند، سفر با یاخت ها و کروز های لوکس چند طبقه با امکانات جالب بر فراز اقیانوس ها بوده که اتفاقا این ظرفیت در نزدیکی دبی در اختیار گردشگران قرار داد.

هتل هابی دیدنی برای دبی گردی

(شکوه معماری و جادوی هندسه و طراحی شگفت انگیز که در دکوراسیون داخلی هتل کمپینسکی میتوان شاهد بود که یکی از اقامت گاه های لاکچری این شهر محسوب می شود. گزینه ای خوب برای لاکچری گردها و حتی دانشجویان معماری و دکوراسیون داخلی!)

شما میتوانید بر فراز کروزهای دریایی که در امارات متحده عربی پهلو گرفته اند نشسته و سفرهای دریایی منطقه ای و بین المللی را تجربه کنید. هشتگ های کروز گردی اینستاگرام و سایت هایی که در این زمینه در اینترنت راه اندازی شده است را همواره در نظر داشته باشید.

در گفتار امروز قصد داریم کسانی که در ژانویه و نوروز و یا هر زمان دیگری، قصد دبی گردی و اسکان در اقامت گاه های لوکس و مجلل این شهر دارند را با ۱۰ هتل مجلل این سرزمین آشنا کند و خدمات آنان را به صورت اجمالی بررسی کنیم.

در هتل گردی ما در اقامت گاه های لاکچری همراه باشید.

توصیه هایی به دبی گردها برای دبی گردی!

اگر شما در آینده نزدیک قصد سفر به دبی به عنوان گردشگر یا فعال کسب و کار را دارید و برای نخستین بار از طریق این گزارش با مجله تخصصی لوکس تهران آشنا شدید، به اطلاع می رسانیم که یکی از بهترین راه ها برای آشنایی با جاذبه های گردشگری و تاریخی و هنری و تجاری و پاساژ گردی این شهر مدرن، دبی گردی از طریق لنز دوربین گردشگران خارجی در این شهر است. چگونه؟

هشتگ های اینستاگرام به عنوان بازوهای قدرتمند گردشگری مجازی (CYBER TOURISM) امروزه ابزاری موثر برای توریسم بلاگر (TOURISM BLOGGER) ها شده تا مناطق مختلف گردشگری جهان به صورت پکیجی در اختیار کاربران شبکه اجتماعی محبوب و عکس محور این روزها (اینستاگرام) قرار بگیرد. تقریبا همه شهرها و کشورها و آثار باستانی و تاریخی و تفریحی و گردشگری در ۵ قاره جهان، دارای هشتگ مخصوص به خود هستند و با مراجعه به آن میتوان اطلاعات فوق العاده ای که توسط گردشگران و شهروندان آن جا به اشتراک گذاشته شده است را مشاهده کرد.

از جمله هشتگ های دبی میتوان  به DUBAI اشاره کرد. در این هشتگ، صدها هزار عکس توسط کاربران اینستاگرام که به دبی سفر کرده اند و صدها میلیت را شاهد هستند بارگذاری شده و شما میتوانید نقاط مختلف این شهر مدرن رویایی را با تصاویر و پست های گردشگران اینستاگرام مشاهده و با جاذبه های آن پیش از سفر آشنا شوید. بیش از ۶۰ میلیون تصویر از جاذبه های این شهر را میتوان روی این هشتگ مشاهده کرده که دقیقه ای چند تا عکس هم به آن اضافه می شود.

پوشش اسلامی در هفته مد دبی

(تصویری که پوشش اسلامی در هفته مد دبی DUBAI FASHION WEEK را در هفته های آخر سال ۲۰۱۷ میلادی نشان می دهد و توسط یکی از کاربران دبی گرد اینستاگرام بر روی هشتگ DUBAI به اشتراک گذاشته شد. برای آگاهی از هفته مد این شهر به این هشتگ بروید)

 ماشین های لوکس در خیابان ها برای دبی گردی

(تصویر ماشین های لوکسی که در خیابان های دبی هر روز رفت و آمد دارند را مشاهده میکنید که توسط یکی از کاربران دبی گرد در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است)

هوای ابری دبی

(تصویری از هوای ابری دبی و برج خلیفه، بلند ترین برج جهان در این شهر را مشاهده میکنید که توسط وهاب  بارگذاری شده است)

 منطقه SOUK AL BAHAR برای دبی گردی

(تصویر بالا مربوط به منطقه SOUK AL BAHAR این شهر است که یکی از مناطق اقامتی لاکچری شهر محسوب می شود و این صفحه آن را به اشتراک گذاشته است و میتوان با یکی از مناطق دیدنی این شهر آشنا شد. برای اطلاعات بیشتر به این هشتگ مراجعه فرمایید)

اعضای پلیس دبی

(سلفی آینه ای بالا، مربوط به یکی از اعضای پلیس است که در صفحه خود به اشتراک گذاشته و پلیس دبی را در خدمت مردم معرفی میکند. وی به طنز نوشته بود:‌چه کسی  میخواهد دستگیر شود؟)

 صبح دل انگیز که ساحل ماسه ای و برج خلیفه برای دبی گردی

(دبی گردی : تصویر یک صبح دل انگیز که ساحل ماسه ای و برج خلیفه که هتل شش ستاره نیز در آن قرار دارد را به تصویر می کشد و توسط این صفحه روی هشتگ دبی به اشتراک گذاشته شد)

 یکی از کاربران برای دبی گردی

(تصویری که یکی از کاربران دبی گرد در صفحه اینستاگرامش در معرفی DUBAI MALL بارگذاری کرده است)

 میز صبحانه مجلل در هتل برج العرب برای دبی گردی

(تصویر بالا، بخشی از میز صبحانه مجللی است که هتل برخ العرب در اختیار دبی گردها و مسافرانش قرار می دهد. این عکس توسط احمد به اشتراک گذاشته شد)

آسمانخراش ها برای دبی گردی

(دبی گردی : نمایی زیبا از منطقه آسمانخراش های این شهر که روی هشتگ این شهر به اشتراک گذاشته شده است)

گردشگر اسپانیایی در دبی گردی

(سلفی با برج خلیفه ، همیشه یکی از جذاب ترین لوکیشن ها برای عکسبرداری سلفی بگیرهای اینستاگرام است که در تصویر بالا نیز، این گردشگر اسپانیایی این عکس را در اینستاگرامش بارگذاری و روی هشتگ دبی تگ کرده است)

سلفی با برج خلیفه برای دبی گردی

(الکساندر، گردشگر آلمانی نیز که دردسامبر ۲۰۱۷ میلادی به دبی سفر کرده بود، سلفی با برج خلیفه این شهر را بر روی هشتگ مربوط به این شهر بارگذاری کرد)

کریسمس ۲۰۱۸ میلادی برای دبی گردی در دبی

(تصاویر بالا، بخشی از هزاران عکسی است که گردشگران دبی با کاج های چند متری زیبا و مملو از تزیینات در آستانه فرا رسیدن کریسمس ۲۰۱۸ میلادی گرفته و فضای این روزهای مگا مال های این شهر را در اینستاگرام به تصویر می کشد)

حتما بخوانید :   گزارش لوکس تهران از ۱۸ هشتگ مد گردی

یکی از هشتگ های مورد علاقه دبی گردی، هشتگ برج خلیفه و برج العرب است که در ادامه به شماریاز تصاویر بارگذاری شده روی این هشتگ ها آشنا می شویم. صفحه برج الخلیفه در اینستاگرام ، بیش از ۷۸۰ هزار فالور دارد.

بلند ترین برج جهان در شهر دبی برای دبی گردی

(در تصویر بالا ، یکی از عکس های بارگذاری شده در صفحه رسمی برج خلیفه، بلند ترین برج جهان در شهر دبی امارات متحده عربی را شاهد هستیم که از هشتگ نور پردازی ۲۰۱۸ و MY DUBAI NEW YEAR برای آن استفاده کرده است)

برج الخلیفه دبی بلندترین برج جهان برای دبی گردی

(تصویری دیگر از برج الخلیفه که توسط صفحه رسمی این مقصد گردشگری بلند مرتبه این شهر به اشتراک گذاشته است و از امادگی برج برای میزبانی از گردشگران بین المللی در کریسمس ۲۰۱۸ میلادی خبر میدهد)

صفحه رسمی بلند ترین برج جهان برای دبی گردی

(در این تصویر دل انگیز، طلوع خورشید را با با لوکیشن برج خلیفه مشاهده میکنیم که در صفحه رسمی بلند ترین برج جهان به اشتراک گذاشته شد و ۳۰ هزار لایک دریافت کرد)

برج خلیفه برای دبی گردی

(تصویر بالا که روی صفحه اینستاگرام برج خلیفه به اشتراک گذاشته شده است، برنامه فواره و رقص نور را که هر شب در این منطقه برگزار می شود را به تصویر می کشد. برج خلیفه و اطرافش، یکی از مقصدهای نورپردازی شبانه دبی است که برای عاشقان نایت لایف گردی، مقصد جذابی به شمار می رود.)

بلند ترین برج جهان برای دبی گردی

(دبی گردی : تصویری هوایی از بلند ترین برج جهان که معماری آن را به تصویر می کشد. برای مشاهده تصاویر بیشتر به این هشتگ بروید)

برج العرب دبی که یکی از هتل های لاکچری

(تصویری از برج العرب دبی که یکی از هتل های لاکچری و مقصد لوکس گردی گردشگران در این شهر رویایی بوده و صفحه رسمی ۷۰۰ هزار فالوری این برج در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است)

معماری داخلی برج العرب دبی

(تصویری از فضای داخلی برج العرب که ما را با معماری داخلی آشنا می کند. برای اطلاعات بیشتر به این هشتگ بروید)

فضای بین طبقات در برج العرب و دبی گردی

(دبی گردی : تصویری از فضای بین طبقات در برج العرب)

دسرهای میوه ای و خامه ای

(تصویری از دسرهای میوه ای و خامه های وسوسه انگیز که در رستوران هتل لاکچری برج العرب که یکی از مجلل ترین رستوران های جهان است سرو می شود. برای اطلاعات بیشتر به این هشتگ بروید)

رستوران مجلل برج العرب دبی

(تصویر معماری داخلی رستوران مجلل برج العرب دبی که یکی از مقصدهای شکم گردی لاکچری گردها در این شهر به شمار می رود)

رستوران مجلل و لاکچری برج العرب دبی

(در تصویر بالا، شیرینی های کوچک و فینگر فودهایی که در رستوران مجلل و لاکچری برج العرب در اختیار مهمانان به خصوص ژانویه گردهای ۲۰۱۸ میلادی قرار می گیرد)

سویت های مجلل هتل برج العرب مکانی برای دبی گردی

(تجربه زندگی زیر دریا، فرصتی هست که سویت های مجلل هتل برج العرب در اختیار گردشگران لاکچری قرار می دهد تا یکی از باور  نکردنی ترین لحظات اقامتی خود در دبی را تجربه کنند و نهار و شام رمانتیک را با رقص ماهیان و فضای رویایی زیر آبهای نیلگون خلیج فارس شاهد باشند. )

شهر دبی برای دبی گردی

(دبی گردی : نمایی از شهر دبی بر فراز بالکن برج العرب)

غذاهای دریایی رنگارنگ برای دبی گردی

(تصویری از غذاهای دریایی رنگارنگ وسوسه کننده ای که در رستوران AL MAHARA برج العرب به نمایش گذاشته شده است)

رستوران برج العرب دبی

(تصویری از یک صبحانه رویایی در رستوران برج العرب که شما را با صبحانه خوری در ارتفاع ۱۰۰ متری آشنا می کند)

اگر به دبی رفتید . . .

خیلی از گردشگرانی که به دبی می روند یا برنامه سفر به این شهر را دارند، سری به فضای مجازی می زنند تا ببینید برای گردشگری چند روزه یا یک هفته ای یا دو هفته ای چه کار باید بکنند. البته میلیون ها صفحه در اینترنت ایندکس شده است تا اطلاعات خوبی را در اختیار دبی گردها قرار دهند. برخی از گردشگران هم میخواهند خودشان به این شهر رفته و دبی گردی را تجربه کنند. این افراد بایستی از انتخاب هتل تا رزرو بلیط هواپیما و انتخاب تور برای گردشگری داخلی را خودشان انجام دهند و البته هزینه بیشتری نسبت به تور دارد.

۸ توصیه هیجان انگیز زیر میتواند شما را در سفر به دوبی و استفاده از رستوران ها و هتل های مجلل آن یاری کند.

بنابراین در سفر به تفلیس و آنتالیا اگر دوست دارید لاکچری گردی کنید، پیشنهادات ۸ گانه زیر را در نظر داشته باشید:‌

 • EXPEDIA: یکی از معروف ترین سایت های دسترسی به خدمات گردشگری در نقاط مختلف دنیا، درگاه اکسپدیا است که رزرواسیون آنلاین ۳۲۰ هزار هتل در سراسر جهان را در دستور کار دارد. در سفر به دبی و ابوظبی و دیگر شهرهای امارات و حتی خاورمیانه که سالانه مقصد گردشگری هموطنان است، خدمات کروز گردی، رزرو هتل و هواپیما (پروازهای داخلی) و همچنین اجاره خودروهای لوکس را در نظر داشته باشید. خدمات این سایت سالانه مورد استفاده میلیون ها گردشگر در سراسر جهان است. هتل ها و رستوران لوکس این شهر را اینجا ببینید که شما را با ۱۰ هتل لوکس این شهر آشنا می کند.

سایت اکسپدیا برای دبی گردان

(در تصویر بالا، بخش انتخاب هتل سایت اکسپدیا را شاهد هستید که فرصت های اقامتی لاکچری با تخفیف را در این شهر در اختیار گردشگران قرار می دهد. )

 • TRIPADVISOR: اگر قصد شکم گردی، لاکچری گردی، گردشگری ،دبی گردی  و دیگر شهرهای خاورمیانه را دارید، ، معروف ترین شبکه اجتماعی تخصصی گردشگران (تریپ ادوایزر) فرصت خوبی برای آشنایی با جاذبه های گردشگری و اقامتی در سراسر دنیا محسوب می شود. در این سایت، نیم میلیارد توصیه توسط بیش از ۱۷۰ میلیون گردشگر درباره ده ها هزار منطقه گردشگری و اقامتی و تفریحی در ۲۰۰ کشور دنیا ارائه شده است که در این شهر رویایی نیز شما را با فرصت های جذابی آشنا می کند که شاید شهروندان این شهر نیز کامل درباره آن ندانند! بنابراین پیش از سفر به این شهر، حتما نظرات کاربران سفر کرده را جویا شوید تا انتخاب های عالی و نسبتا ارزان را تجربه کنید. بیش از ۱ میلیون نظر توسط کاربران دبی گرد تریپ ادوایزر درباره مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری  و هتل ها و رستوران های لوکس و معمولی آن منتشر شده است.

 سایت تریپ برای کاربران دبی گردی

(بیش از ۷۰۰ هزار توصیه توسط کاربران دبی گرد تریپ ادوایزر برای انتخاب بهتر هتل و رستوران در اختیار شما است)

 • BOOKING: برای دبی گردی انفرادی ، استفاده از خدمات رزرواسیون هتل و تور و بلیط هوایپما که توسط بوکنیگ ارائه می شود را در نظر داشته باشید. اگر کارت اعتباری ارزی بین المللی در اختیار شما است توصیه میکنیم از خدمات این سایت استفاده کنید که مثل SKYSCANNER انتخاب خوبی محسوب می شود.

سایت بوکنیگ برای دبی گردی

(سایت بوکنیگ امکان رزرو انلاین با تخفیف اقامت گاه های لاکچری دبی را در فصول مختلف در اختیار دبی گردها قرار می دهد)

این درگاه رزرواسیون آنلاین برای دبی نیز مثل HOTEL.com، گاها تخفیف های باور نکردنی را بر روی هتل های ۴ و ۵ ستاره مجلل و لوکس ارائه می کند که امکان اقامت جذاب را با قیمت اقامت در هتل های ۲-۳ ستاره در اختیارتان قرار می دهد. ۳۰ مورد از بهترین هتل های لوکس این شهر را در این بخش مشاهده کنید.

 • INTERNATIONS: در سفر به ۳۹۰ شهر دنیا از جمله دبی، شما میتوانید از رویدادهای گردشگری، فرهنگی، هنری و موسیقیایی استفاده کنید. این سایت ده ها میلیون کاربر دارد و هر هفته و هر ماه، در شهرهای مختلف دنیا، ایونت های رایگان در اختیار گردشگران قرار می گیرد تا با هم آشنا شده و تبادل اطلاعات و ارتباطات کنند. جالب است که بدانید اینترنیشن هر هفته و هر ماه، توسط ده ها هزار کاربرش در تهران، برنامه های مختلف دارد. رویداد کریسمس دبی با استقبال بیش از ۷۰۰ تن از گردشگران خارجی این شهر همراه شد.
 • COUCHSURFING: اگر قصد اقامت چند ساعته یا چند شبه در دبی یا هر شهر دیگر دنیا دارید، کوچ سرفینگ ها میتوانند فرصت اقامت رایگانی را در اختیار شما قرار دهند. بیش از ۱۵ میلیون میزبان مهمان نواز در هزاران شهر دنیا فرصت اقامت رایگان را در اختیار گردشگران خودمانی قرار می دهند. البته عضویت در این سایت رایگان بوده و تایید درخواست شما منوسط به پذیرش میزبان (host) است. اما به هر حال، کوچ سرفینگ برای کسانی که دنبال آشنایی با شهروندان گردشگر در کشورهای مختلف هستند، انتخاب هیجان انگیز جالبی حتی در دبی است. میزبان های مهمان نواز این شهر را در این نشانی مشاهده کنید.
حتما بخوانید :   گزارش لوکس تهران از برترین سایت های لاکچری گردی جهان

کوچ سفرها هیجان انگیز برای دبی گردی

(گردشگری گروهی در دبی با کوچ سرف ها هیجان انگیز است!)

 • AIRBNB: اگر شما دوست ندارید مثل اکثر گردشگران لاکچری و غیر لاکچری، در هتل و هاستل های لوکس یا معمولی دبی اقامت کنید، میی توانید از فرصت اقامت در خانه های اجاره ای لوکس با رنج قیمتی مختلف با ایر بی ان ابی استفاده نمایید. بزرگ ترین سایت بررسی و معرفی خانه های اجاره ای جهان که استارت آپ موفق سانفرانسیسکو آمریکا بود، این فرصت جالب توجه را در اختیار گردشگران این شهر و حتی لاکچری گردها قرار داده است.

مناطق شهری و ساحلی برای دبی گردی

(امکان اقامت در خانه های لاکچری در مناطق شهری و ساحلی دبی توسط AIRBNB در اختیار گردشگران است)

 • HOSTELWORLD: اگر در دبی گردی، میخواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، توصیه میکنیم از خدمات هاستل ورلد استفاده کنید. چون در سفر به این شهر اکثر وقت شما بیرون محل اقامت است، پس جای تعجب نیست که برخی از گردشگران، ۷۰ درصد بودجه ای که برای دبی گردی در نظر می گیرند را صرف گردش میکنند و نه کرایه محل اقامت! هاسل ورلد امکان رزرو محل اقامت ارزان در فضایی جذاب و خودمانی برای گردشگران انفرادی و گروهی فراهم می کند. میتوانید در هاستل ها اقامت کنید که خدمات هتل را ندارند، اما قیمت کم و فضای دوستانه و جذابی را در اختیار گردشگران خودمانی قرار می دهند. هاستل ورلد، شما را با صدها فرصت اقامتی ارزان در دبی آشنا می کند. ۱۶ هاستل دبی را اینجا مشاهده کنید که رنج های قیمتی و خدمات متفاوتی را به دبی گردها معرفی می کنند.

 هاستل برای دبی گردی

 • HASHTAGS: همانطور که در ابتدای گفتار هم عرض شد، برای دبی گردی، بهتر است با جاذبه های دیدنی و تفریحی آن و همچنین مکان های  اقامت لاکچری و معمولی از طریق دنیای هشتگ های دبی آشنا شوید. برای این کار، هشتگ هایی چون:VISITDUBAI، DUBAIMALL  در نظر داشته باشید.

هشتگ ویزیت برای دبی گردی

(نور پردازی شبانه زیبا در این شهر را میتوان در هشتگ ویزیت دبی شاهد بود)

  ۱۰ هتل لوکس دبی

با مقدمه جالبی که از دبی با گشتی مجازی ارائه شد، اکنون نوبت معرفی ۱۰ هتل لوکس این شهر است که شما را با ظرفیت های اقامتی لاکچری  این شهر  آشنا می کند.

هتل کمپینسکی همچون هتل برج العرب یکی از مجلل ترین مقصدهای دبی گردی است. هتلی معروف با استانداردهای بین المللی و البته کمی گران برای کسانی که قصد سفرهای هیجان انگیز و رمانتیک گردی در این شهر را دارند. این هتل را اکثر سایت ها به عنوان یکی از ۳ هتل برتر این کلان شهر معرفی کرده اند. جایی نزدیک پیست اسکی دبی! بله در شهر آسمان خراش ها شما میتوانید با وجود هوای بالای ۴۵ درجه سانتیگراد، اسکی کنید!

هتل KEMPINSKI HOTEL  MALL  امارات خدمات متنوعی برای گردشگران لاکچری گرد دارد که از ان جمه میتوان به سالن های بدنسازی و تنیس و باشگاه گلف و حتی کلاس های اموزش اسکی و ورزش های أبی اشاره کرد. معماری داخلی رویایی این هتل  برای کسانی که به دنبال گذران دوران نامزدی و ماه عسل در یک فضای جذاب هستند توصیه می شود. کمتر ایرادی میتوان به این هتل مجلل گرفت که معمولا در ماه های خاصی از سال نیز برای سفرهای گروهی، تخفیفات خوبی عرضه میکند.

 نور پردازی شبانه هتل مجلل ۵ ستاره کمپینسکی در دبی گردی

(تصویری از نور پردازی شبانه هتل مجلل ۵ ستاره کمپینسکی در دبی)

اتاق های مجلل هتل کمپینسکی برای دبی گردی

(تصویر اتاق های مجلل هتل کمپینسکی)

این هتل واقعا گران است و انتظار قیمت های مرسوم را نداشته باشید! جزییات بیشتر را در این نشانی دنبال کنید. نکته جالب درباره این هتل آن است که فاصله این هتل با WILD WODY حدود سه کیلومتر  است و تقریبا با طی بیست دقیقه میتوان از فرودگاه بین المللی این شهر به این هتل همیشه خنک با رستوران ها و اتاق های مجلل رسید.

آدرس: DUBAI, SHEYKH ZAYED ROAD 120679

برای کسانی که از مجموعه هتل های زنجیره ای شرایتون در سراسر جهان استفاده کرده اند، SHERATON دبی انتخابی فوق العاده برای گذران یک سفر هیجان انگیز و لوکس در این شهر است. شهرت جهانی آن سبب شده تا سالانه ده ها هزار مسافر این هتل را برای اقامت در این کلان شهر انتخاب کنند. یکی از نقاط قوت هتل علاوه بر رستوران های سنتی و فرنگی و خدمات SPA و ماساژ و ورزشی و تفریحی و خرید، در واقع نزدیکی آن با مراکز خرید و لوکس دبی مثل بازار و ساحل مارینا است که در فاصله ده دقیقه ای این هتل قرار دارد. بالاترین سطح کیفیت خدمات هتلینگ را میتوان در شرایتون این شهر در اختیار داشت.

 نور پردازی شبانه هتل شرایتون برای دبی گردی

(تصویری از نور پردازی شبانه هتل شرایتون دبی)

اکثر کارکنان این هتل به عربی و انگلیسی و بعضا فرانسه تسلط داشته و دکوراسیون غربی  که تلفیقی از سنت و مدرنیته است را میتوان در لابی، رستوران ها و اتاق های هتل شاهد بود. برای سفرهای انفرادی و گروهی این هتل مجلل توصیه می شود. البته هر اندازه تعداد اقامت شما بیشتر باشد، سر جمع هزینه ها کاهش پیدا می کند.

 اتاق های هتل شرایتون برای دبی گردی

(تصویری از دکوراسیون اتاق های هتل شرایتون دبی که نمایی زیبا از ساحل مارینا را در اختیار مهمان قرار میدهد)

فاصله هتل شرایتون دبی تا باشگاه گلف و پارک وایلد وادی حدود ۱ کیلومتر است و شما میتوانید بدون کرایه ماشین به این دو مکان بروید. با طی حدود بیست کیلومتر میتوانید از هتل شرایتون به فرودگاه بین المللی دبی  بروید که در همه ساعات شبانه روز، خودرو برای عزیمت در دسترس مهمانان هتل است.

آدرس:‌SHEIKH ZAYED ROAD, AL BARSHA, DUBAI

یکی از هتل هایی که کمتر درباره آن در این شهر شنیده ایم، THE H است که از اقامتگاه های لوکس و در عین حال تمییز با چشم اندازی عالی در این شهر است و همه نوع خدمات را در اختیار گردشگران قرار می دهد. از استخرهای INDDOR و OUTDOOR گرفته تا خدمات SPA و رستوران های فرنگی و سنتی، محیط فرحبخشی در انتظار گردشگران دبی در هتل اچ است. هتلی گران اما با تخفیف های خوبی در سایت های معروف جهان مثل هتلز دات کام.

هتلز دات کام مکانی برای دبی گردی

اتاق هتل اچ برای دبی گردی

فضای داخلی رویایی هتل اچ برای دبی گردی

(باور کنید که فضای داخلی رویایی هتل اچ دبی است!)

لابی هتل اچ برای دبی گردی

(دبی گردی : لابی هتل اچ این شهر را تماشا میکنید که مغازه های مختلفی برای خرید سوغات سنتی و فرنگی دارد)

این هتل فاصله کمی تا فرودگاه بین المللی دبی دارد و تنها یک ربع با مرکز خرید ها و بازار جمیرا و ساحل آن دارد. نظر مسافران این هتل را در این لینک مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت هتل در این نشانی مراجعه فرمایید.

حتما بخوانید :   ۴۰ توصیه طراحی استایل به لاکچری گردها

آدرس:‌ SHEIKH ZAYED, TRADE CENTER ROUNDABOUT  , DUBAI

برای کسانی که عاشق اقامت در مکان های لوکس با معماری و فضای داخلی رویایی و رمانتیک هستند و پانورامایی از خلیج فارس آن ها را به وجد می آورد، حتما CONRAD HOTEL DUBAI گزینه خوبی خواهد بود. اقامت گاهی در جاده شیخ زاید که از نظر کاربران لونلی پلنت و تریپ ادوایزر در فهرست اقامت گاه های رویایی شهر است. همه اتاق ها اینترنت و تی وی و ماهواره و حمام با دوش های بارانی رنگی را در اختیار گردشگران قرار می دهد. رستوران های این هتل همه نوع غذا سرو میکنند که مناسب هر نوع ذائقه ای خواهد بود.

کنراد را باید هتلی گران قیمت و یکی از گزینه های لاکچری گردهای دبی به شمار آورد. البته فصلی که در آن سفر می کنید و تعداد نفرات و مدت اقامت و نوع اتاق در قیمت نهایی تاثیر گذار است که باید به آن توجه داشته باشید. جزییات بیشتر را اینجا مشاهده کنید.

هتل کنراد برای دبی گردی

 نمای اتاق دلوکس هتل کنراد برای دبی گردی

(تصویری از نمای اتاق دلوکس هتل کنراد دبی)

 لابی هتل کنراد برای دبی گردی

(تصویری از دکوراسیون مجلل و جذاب لابی هتل کنراد)

یکی از نکات خوب اقامت در کنراد دبی، نزدیکی آن با مرکز تجارت جهانی این کلان شهر (DUBAI TRADE CENTER) است که برای فعالان تجاری و کسانی که به منظور فعالیت های تجاری رهسپار این شهر میشوند مطلوب خواهد بود. البته با طی بیست دقیقه از فرودگاه بین المللی میتوان به کنراد رسید.

هتل کنراد برای دبی گردی

(دبی گردی : تصویری از دوش های بارانی رنگارنگ در مرکز SPA هتل کنراد دبی)

حمام اتاق های لوکس برای دبی گردی

(دبی گردی : تصویری از حمام اتاق های لوکس هتل مجلل کنراد)

آدرس:  TRADE CENTER, SHEIKH ZAYED, DUBAI

از مقصدهای اقامتی لاکچری دبی میتوان به STEIGENBERGER اشاره کرد که از هتل های ۵ ستاره فوق مجلل این شهر است. تنها ده کیلومتر با فرودگاه عظیم دبی فاصله دارد. گفتیم عظیم! بله! ترافیک این فرودگاه را به صورت آنلاین در FLIGHRADAR24.com مشاهده کنید تا متوجه این قضیه بشوید!

از نظر موقعیت مکانی، استیگنبرگر دبی جای خوبی برای اقامت مجلل است. از بهترین گزینه ها برای دبی گردی و  لاکچری گردها و بوده و دکوراسیون رمانتیک و فضای جذابی را در اختیار مهمانان دبی گرد قرار می دهد. تسلط کارکنان به زبان عربی و انگلیسی و حتی آلمانی میتواند برای گردشگران بین المللی اقامت خوشی را به ارمغان آورد.

جزییات بیشتر درباره این هتل را در سایت ان دنبال کنید که فقط ۱ کیلومتر با برج خلیفه و آب نمای معروف این شهر فاصله دارد. بنابراین برای مشاهده نایف لایف دبی، کافی است شب ها از این هتل به مناطق اطراف بروید و هزینه ای بابت اجاره ماشین پرداخت نکنید.

نایف لایف برای دبی گردی

آدرس: DOWTOWN DUBA, AL ABRAJ STREET, DUBAI

هتل استیگنبرگر برای دبی گردی

(تصویری که ما را با دکوراسیون داخلی باشکوه و جذاب هتل استیگنبرگر آشنا میکند)

رافلز، مقصد دبی گردی بعدی است که در این گزارش لوکس تهران معرفی میکنیم. برای کسانی که خواهان اقامتی همچون کنراد و استیگنبرگر هستند، رافلز گزینه فوق العاده ای به شمار می رود. معماری رویایی و خدمات منحصر به فردی که در این هتل ارائه می شود را خیلی ها به عنوان مقصد شماره ۱ لاکچری گردهای و دبی گردی معرفی می کنند.

استخرهای روباز و سربسته آب سرد و گرم دبی و برای دبی گردی

استخرهای روباز و سربسته آب سرد و گرم و مراکز SPA و همچنین تزیینات لوکس اتاق و لابی و راهرو ها و فضای بیرونی سبب شده تا RAFFLES همچنان فضای رمانتیکی برای زوج های جوان باشد. این هتل مجلل تا فرودگاه دبی حدود ۱۵ دقیقه فاصله دارد و تا ساحل نیز پیاده ۱۰ دقیقه راه در مسیر دارید.

 اتاق های مجلل هتل رافلز دبی برای دبی گردی

(تصویری از دکوراسیون اتاق های مجلل هتل رافلز)

آدرس:‌WAFI MALL , SHEIKH ZAYED ROAD , DUBAI

از جمله هتل های مجلل دبی میتوان به PARK HYATT DUBAI اشاره کرد که تا دبی مال و فرودگاه بین المللی این شهر تنها یک ربع فاصله دارد. یکی از دلایل انتخاب این هتل در فهرست ۱۰ هتل مجلل دبی، حیاط رویایی آن اس که سبب شده تا بسیاری از مهمانان برای چند بار این هتل را انتخاب کنند. محوطه ای سرسبز با نخل های بلند که یاداور نخلستان های جنوب ایران است. استخرهای سی متری از دیگر خصوصیت های فوق العاده این هتل است که یادآور استخرهای بزرگ هتل تایتانیک آنتالیا محسوب می شود.

 نخل های پارک حیاط دبی برای دبی گردی

(تصویری از نخل های محوطه بیرونی پارک حیاط دبی)

اتاق خواب هتل پارک دبی برای دبی گردی

(تصویری از دکوراسیون داخلی هتل پارک حیاط دبی)

هتل پارک حیاط دبی برای دبی گردی

(تصویری هوایی از هتل پارک حیاط دبی)

همانطور که از نامش هویدا است، حیاط بزرگی داشته و چشم نواز بوده و آلاچیق هایش، فرصت خوبی برای شب گردی در این هتل خواهد بود. البته هتلی گران است اما تخفیف های خوبی میتوان از ان سراغ داشت. فاصله این هتل لوکس تا برج خلیفه و مارینا حدود بیست دقیقه است.

آدرس: DUBAI GOLF CREEK AND YACHT CLUB DUBAI

هتل آپارتمان گروسونور یکی از اقامتگاه های لوکس این شهر و مقصد دبی گردی است. GROSVENOT HOUSE HOTEL قیمت های کمتری از رافلز و کنراد دارد، اما به هر حال اقامت گاهی لوکس با قیمت های بالا به شمار می رود. اگر دنبال سویت های خانوادگی مجلل در این شهر هستید، این هتل را توصیه میکنیم. اتاق هایی با سنگ مرمر و تخت های راحت و پارچه های گران قیمت که در کنار اینترنت وای فای و غذاهای خوشمزه و نور پردازی های شبانه فوق العاده، محیطی دلپذیر را برای گذران ماه عسل و ولنتاین و سالگردهای ازدواج فراهم میکند.

برج های بلند برای دبی گردی

نور پردازی شبانه هتل گروسونور برای دبی گردی

(تصویری از نور پردازی شبانه هتل گروسونور دبی)

فاصله آن تاباشگاه گلف دبی و فرودگاه بین المللی این شهر بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه خواهد بود.

آدرس: DUBAI GOLF, CREEK, YAKHT CLUB, DUBAI

هتل INTERNATIONAL HOTEL‌همانطور که از نامش پیداست مکانی بین المللی اما لوکس برای دبی گردی است. جایی با ده ها رستوران سنتی و فرنگی که با سونا بخار و مرکز تناسب اندام و انواع و اقسام استخر و سالن های بدنسازی و تنیس، فضای مفرحی برای دبی گردی گردشگران  فراهم کرده است. فاصله آن تا برج خلیفه کمتر از ۱۵ کیلومتر است و تا پارگ ادونچرلند تم نیز ۸ کیلومتر فاصله دارد.

دبی گردیDUBAI INTERNATIONAL

آدرس: DUBAI INTERNATIONAL TERMINAL HOTEL

آخرین مقصد دبی گردی و لاکچری در این شهر را میتوان FAIRMONT دانست که با ماشین ۱۰ دقیقه از بازار دبی فاصله دارد. فریومنت مقصد استخر گردی در این شهر است و سالن های غذاخوری متعدد و بزرگ با غذاهایی عالی که محصول آشپزهای بین المللی است را در اختیار مهمانان قرار می دهد. اگر دوست دارید شنا بر روی بام را تجربه کنید، فریمونت گزینه خوبی است. این هتل تا فرودگاه و مگامال دبی حدود ۱۵ کیلومتر فاصله دارد.

هتل فریمونت برای دبی گردی

اتاق های لوکس هتل فریمونت دبی گردی

(تصویری از دکوراسیون اتاق های لوکس هتل فریمونت دبی که محیطی کلاسیک شبیه نقاشی های اکسپرسونیسم را تداعی می کند)

دبی گردهای عزیز!

امیدواریم سلسله نکات و مطالب حالبی که در این گزارش در اختیار شما قرار گرفت، راهنمای ارزشمندی برای دبی گردی در  آینده نزدیک باشد. همواره مجله تخصصی لاکچری گردی لوکس تهران را برای آشنایی با مقصدهای لاکچری دبی و سایر نقاط جهان مرور کنید.

به نظر شما کدام یک از هتل های مجلل دبی خدمات رویایی را در اختیار مسافران قرار می دهند؟

دنیای مد و لباس و لاکچری گردی را هر روز در مجله لوکس تهران دنبال کنید و ما از نظرات و پیشنهادات خود بهره مند کنید.

یک نظر

یک نظر

 1. عاطفه

  فروردین ۱۹, ۱۳۹۷ at ۸:۰۳ ب.ظ

  فینگر فودهای برج العرب و دوش های آبشاری SPA در هتل هیلتون دوبی فراموش نشدنیه. مرسی از این ریپورت هوس انگیزززززززززز.

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا