استایل و مد بانوان

دیدار بهاری با فرشتگان ویکتوریا سکرت

ویکتوریا سکرت

فرشتگان ویکتوریا سکرت از معروف ترین و پر فالور ترین سوپر مدل های اینستاگرام هستند که مطالب و نوشته ها و تصاویر آن ها در تیر رس خبرنگاران و کاربران عاشق مد و لباس جهان قرار دارد. سبک زندگی خصوصی و  جزییاتی از زندگی جالب  برترین مدل های جهان، همواره در کانون توجه رسانه ها به خصوص اینستاگردها بوده و به همین خاطر، سرویس مد گردی مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران نگاهی داشته به  جدید ترین اینستا نوشته های  بهاری  ۸ انجل ویکتوریا سکرت (VICTORIA’S  SECRET ANGELS) تا در جریان سبک زندگی خصوصی دیجیتالی این چهره های سرشناس مدلینگ قرار بگیریم.

با اینستاگردی امروز لوکس تهران با انجل ها همراه باشید.

کاندیس سوانپول از انجل های ویکتوریا سکرت

(در  این تصویر، استایل بهاره کاندیس سوانپول، از انجل های ویکتوریا سکرت را مشاهده می کنیم که این  طرح بهاری را با محصولات آرایشی @MISSSIXTYGLOBAL  ست کرده است که تناسب خوبی با کت آبی رنگش دارد)

 آدریانا لیما انجل معروف ویکتوریا سکرت

(در  این  عکس،  دو تصویر از آدریانا لیما، انجل معروف ویکتوریا سکرت را مشاهده  می کنیم  که استایل های بهاره خود را در  اینستاگرام در مارچ  ۲۰۱۸ به اشتراک گذاشت.  او بیش از  ۱۱ میلیون فالور دارد  و برندی در برند ویکتوریا سکرت به شمار می رود)

استلا مکسول در فهرست فرشتگان ویکتوریا سکرت

(در این استایل، جدیدترین سلفی استلا مکسول را مشاهده می کنیم که استایل بهاره خود را با سلفی بدون آرایش در  اختیار ۴ میلیون هواداراش در اینستاگرام  قرار  دارد.  استلا مکسول از سال ۲۰۱۵  میلادی در فهرست فرشتگان ویکتوریا سکرت قرار گرفت  و ۱۷۵ سانتی متر قد دارد)

ویکتوریا سکرت به روایت لی لی آلدریج

لی لی  آردیج (LILY ALDRIGE)  یکی  از فرشتگان محبوب  ویکتوریا سکرت  است. او  بیش  از  ۵ میلیون فالور در اینستاگرام دارد و قریب به ۲  هزار پست در ۴ سال اخیر  به  اشترام گذاشته که شمار  زیادی  از آنها  به سبک زندگی خصوصی ایشان و فوتوشت هایش  برای  مجلات  و برندهای معتبر  جهان از جمله  VOGUE  اختصاص دارد.

جدید ترین فوتوشوت لی لی آلدریج از فرشتگان ویکتوریا سکرت با استایل سفید رنگ

(در تصویر  بالا، جدید ترین فوتوشوت لی لی آلدریج را با استایل سفید رنگ روی جلد مجله ووگ مشاهده می کنید که به  مناسبت سی امین سالگرد  انتشار این نشریه معروف مد و لباس جهان، منتشر شده  است. برای مشاهده  جزییات مراسم سالگرد انتشار این رسانه  مجبوب لاکچری گردهای جهان به هشتگ: VOGUE30  رجوع کنید)

تصویر بدون آرایش لی لی آلدریج از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(تصویر بدون آرایش یکی از فرشتگان ویکتوریا سکرت (لی لی آلدریج) را مشاهده می کنید که با انتشار این سلفی، استایل خود را پیش از شنا در اخرین روزهای ماه مارچ در سواحل لس آنجلس آمریکا به نمایش  گذاشته و بیش از  ۱۰۰ هزار لایک دریافت کرده است)

چهره بدون آرایش آلدریج انجل ویکتوریا سکرت

(لی لی آلدریج عادت دارد  تا از لحظه  لحظه  فعالیت های روزمره  خود عکس تهیه کرده و در قالب سلفی های بدون آرایش، در اختیار  جامعه هواداران ۵ میلیون نفری  خود قرار دهد. در این تصویر، چهره بدون آرایش این  انجل  ویکتوریا سکرت را پیش از خواب مشاهده می کنید)

خانم آلدریج از فرشتگان ویکتوریا سکرت و بخشی از فرآیند آرایشش

(در این تصویر، خانم آلدریج  بخشی از فرآیند آرایش  روزانه  خود را با برند HARRYJOSH  HAIR نشان می دهد که کیفی عالی  رژ لب و رژ گونه درخشانش را به نمایش  می گذارد. جزییات بیشتر را در صفحه اینستاگرامی  HUNGVANNGO‌ مشاهده  کنید)

 سلفی بدون آرایش یکی از انجل های ویکتوریا سکرت

(در  این تصویر،  سلفی بدون آرایش یکی از انجل های ویکتوریا سکرت را مشاهده میکنید که خانم آلدریج در کنار فرزند شش ساله اش به مناسبت روز جهانی زن، عکس یادگاری گرفته و ۸ مارچ را به مخاطبانش تبریک میگوید)

استلا مکسول از فرشتگان ویکتوریا سکرت در لس آنجلس

(آخرین عکسی که از این انجل مشاهده می کنیم، مربوط به سلفی بهاری ایشان با استلا مکسول است که در یک هوای آفتابی در لس آنجلس کالیفرنیا گرفته و با استقبال هوادارانش مواجه شد)

حتما بخوانید :   ۲۰ توصیه برای افزایش محبوبیت کانال های مد

گفتنی است، خانم آلدریج اخیرا از همکاری خودبا برند تولید لباس ورزشی  بانوان به نام سالید  خبر  داده  است. جزییات بیشتر را در  این صفحه اینستاگرامی: @SOLIDANDSTRIPED  دنبال کنید.

لی لی آلدریج، متولد  ۱۵نوامبر ۱۹۸۵ میلادیدر سانتا مونیکا، بهشت کالیفرنیا  بوده و با  ۱۷۵ سانتی متر قد، از  سال ۲۰۱۳ به جمع انجل ها پیوسته  است. او سال  ۲۰۱۱ میلادی  با CALEB  FOLLOWILL  ازدواج کرد.

دیدار با آلساندرو امبروسیو

آلساندرو آمبروسیو، دیگر انجل ویکتوریا سکرت ، از  فعال ترین  مدلهای این برند آمریکایی  در  اینستاگرام  بوده  و بیش  از ۹ میلیون  فالور دارد. جدید ترین فوتوشوت ها و اینستانوشته های بهاری  ایشان را در  ادامه مرور می کنیم.

استایل کژوال مشکی و آبی درخشان فرشته ویکتوریا سکرت

(آلساندرو آمبروسیو،  با استایل کژوال مشکی و آبی درخشان خود، کلکسیونی از لباس  های بهاره ۲۰۱۸ خود را در زمان  شرکت در یک مهمانی خصوصی در لس آنجلس آمریکا  به نمایش  گذاشت  که کلکسیون جواهراتش  از برند معروف لاکچری گردها  یعنی لوراین شوارتز می باشد. جزییات این استایل را در  صفحه اینستاگرامی: @INDENFONTEYNESTYLISTدنبال  کنید)

فوتوشوت آلساندرو فرشته ویکتوریا سکرت برای مجله ووگ برزیل

(آلساندرو آمبروسیو  در ماه ماچ، با انتشار  تصویر بالا که ۴  فوتوشوت از ایشان را برای مجله ووگ برزیل نشان می دهد، موهای کوتاه کرده خود را با گوشواره های کلاسیک بزرگ به  نمایش  می  گذارد.  او برای دیده شدن بیشتر  این  عکس از هشتگ: #TBT استفاده  کرد  که میلیاردها  عکس  بر  روی ان  تگ  شده است  و از پر بیننده ترین هشتگ های اینستاگرام  به شمار می رود)

 استایل بدون آرایش آلساندرا از انجل های ویکتوریا سکرت

(آلساندرو آمبروسیو، با انتشار این سلفی، استایل  بدون آرایش  یکی  از انجل های ویکتوریا سکرت  را به نمایش  گذاشت که ایشان را با رژ قرمز رنگ  شانل  مشاهده  می کنیم  که برای دیده شدن بیشتر  این تصویر، هشتگ  زیبایی بهتر  یا BETTERBEAUTY را روی این عکس ۱۲۰ هزار لایکی  تگ کرد)

آلساندرو آمبروسیو سخنگوی ویکتوریا سکرت و فرزندش

(در این  تصویر، آلساندرو آمبروسیو را مشاهده می کنیم که با انتشار این سلفی، خبر از حضور خود  و فرزندش در  مسابقات تنی زنان جهان خبر می دهد.  او  به  تماشای  بازی سرنا ویلیامز،  اسطوره تنیس زنان در آمریکا  رفته بود.  عکسی  با ۱۳۰  هزار لایک. صفحه یکی از  پر مخاطب ترین  ورزشکاران  زن جهان در اینستاگرام را در  این نشانی: @SERENAWILLIMAS  مشاهده  کنید)

 آلساندرو آمبروسیو سخنگوی ویکتوریا سکرت در دو استایل مجلسی و کژوال

(در این تصویر،  آلساندرو آمبروسیو را مشاهده می کنیم در دو استایل مجلسی و کژوال که تیپ ایشان را در بهار  ۲۰۱۸ به نمایش  می گذارد)

آلساندرا آمبروسیو مانکن برزیلی سخنگوی ویکتوریا سکرت

(اخرین عکسی که از خانم الساندار مشاهده می کنیم، ایشان را در شلوار جین و کت مشکی کوتاه در خیابان های سانتامونیکا کالیفرنیا به نمایش  میگذارد)

آلساندرا  آمبروسیو،  مانکن برزیلی  است که به عنوان سخنگوی ویکتوریا سکرت جهت  معرفی کالکشن  PINK LINE معرفی شد.  او  متولد ۱۱  آوریل  ۱۹۸۱ میلادی در برزیل بوده  و ۱۷۶ سانتی  متر  قد دارد. او سال ۲۰۰۸ میلادی تا JAMIE  MAZUR  ازدواج کرد و ۲ فرزند دارد.

دیدار با تیلور هیل

تیلور  هیل  (TAYLOR HILL) از انجل های  معروف ویکتوریا سکرت  است که بیش از ۱۰ میلیون  فالور در  اینستاگرام دارد.  جدید ترین  فوتوشوت  های  این مدل را در تصاویر زیر که مربوط به عکس های  بهاری ایشان هست  مرور می کنیم.

استایل بدون آرایش یکی دیگر از انجل های فعال ویکتوریا سکرت

(در این تصویر، استایل بدون آرایش یکی دیگر از انجل های فعال ویکتوریا سکرت را مشاهده می کنیم  که به تبلیغ ساعت لاکچری  دانیل ولینگتون (DANIEL  WELLINGTON)  پرداخته  و  از مخاطبانش  خواسته تا با درج کد TAYLOR در  سایت این ساعت سازی  معروف،  از ۱۵ درصد تخفیف خرید  بهاری محصولات این  ساعت سازی بهره  مند شوند)

تیلور هیل فرشته ویکتوریا سکرت را مشاهده می کنیم با یکی دیگر از سلفی های بدون آرایش

(در  این عکس، تیلور  هیل را مشاهده می کنیم با یکی دیگر از سلفی های بدون آرایش  که مدل مو و اکسسوری های ساده و طلایی اش را در یکی از روزهای آفتابی کالیفرنیا به نمایش می گذارد. عکسی با  ۵۰۰ هزار لایک)

حتما بخوانید :   محرمانه هایی از زندگی لوکس محمد رضا گلزار : مجری سوپر استار

 کلکسیون جواهرات الماس خانم تیلور هیل از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(در این تصویر،  کلکسیون جواهرات الماس خانم تیلور هیل را مشاهده  میکنید که با رژ لب  نارنجی در  مراسم پارتی اسکار  ۲۰۱۸ که مجله VANITY FAIR ترتیب داده بود شرکت کرد. این  عکس بیش از ۷۰۰ هزار  لایک به ارمغان آورد)

استایل بهاره تیلور هیل از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(استایل بهاره تیلور هیل از فرشتگان ویکتوریا سکرت را در کنفرانس خبری برند لاکچری و محبوب لوازم آرایشی یعنی  LANCOME در کالیفرنیا مشاهده می کنید که او در کمپین حمایت از زنان: آینده را برایش بنویس  (#WRITEHERFUTURE) سخنرانی می کند)

خانم تیلور از فرشتگان ویکتوریا سکرت سفیر تبلیغاتی

(خانم تیلور، سفیر تبلیغاتی کمپین آینده را برایش بنویس برند لانکوم است که با این فوتوشوت، حضور خود را رسما اعلام کرد واستایل کژوال سفید رنگش را نشان می دهد)

فوتوشوت بدون آرایش دیگری از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(فوتوشوت بدون آرایش دیگری از فرشتگان ویکتوریا سکرت که خانم تیلو  را در یکی از روزهای آفتابی  کالیفرنیا با تی شرت سفید به نمایش می گذارد)

خانم تیلور هیل از انجل های  ویکتوریا سکرت ،  از  سال  ۲۰۱۵  میلادی تا کنون در  فهرست فرشتگان این  برند قرار داشته و ۱۸۰ سانتی  متر قد داشته و از انجل های  قد بلند به شمار  می رود. رنگ پوست  و مو و چشم  قهوه  ای دارد  و تحصیلات دانشگاهی  ندارد. او متولد مارچ ۱۹۹۶میلادی در  ایالت ایلنویز  آمریکا  است.

دیدار بهاری با السا هوسک ویکتوریا سکرت

تنها مدل  سوئدی ویکتوریا سکرت ،  خانم السا هوسک (ELSA  HOSK) است. از  کشور  بانوان زیبا رو و خوش استایل سوئد، تنها او نماینده  جذاب ترین  بانوان سوئدی  در این برند آمریکایی بوده که بیش از  ۴ میلیون فالور در اینستاگرام دارد و بیش از  ۲۷۰۰ پست به اشراک  گذاشته است.

جدید ترین فوتوشوت السا هوسک انجل سوئدی ویکتوریا سکرت

(در عکس بالا،‌جدید ترین فوتوشوت السا هوسک، انجل سوئدی ویکتوریا سکرت را مشاهده می کنیم که در بهار ۲۰۱۸ برای مجله VM سویس انداخته است. جزییات بیشتر این عکس را در این صفحه اینستاگرامی:  @VMAGAZINE  مشاهده کنید)

استایل کژوال تمام مشکی السا هوسک از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(در این  عکس، استایل کژوال  تمام مشکی السا هوسک را در خیابان های کالیفرنیا مشاهده می کنید که جزییاتی از این طرح را در اینستاگرامش  منتشر نکرد)

 خانم السا فرشته ویکتوریا سکرت و پیراهن قرمز رنگ آستین بلندی

(از کالکشن لباس های بهاره  ۲۰۱۸  خانم السا، پیراهن قرمز رنگ آستین بلندی را مشاهده میکنید که وی این استایل را با چهره بدون آرایش خود ست کرده است و زیرش نوشت:‌BEACH  DAY. عکسی  با ۲۰۰ هزار لایک که یکی از فرشتگان ویکتوریا سکرت را در بهار ۹۷ در کنار سواحل کالیفرنیا نشان می دهد)

السا هوسک از انجل های ویکتوریا سکرت را با استایل بهاره ۲۰۱۸

(در عکس  بالا، السا هوسک از انجل های ویکتوریا سکرت را با استایل بهاره ۲۰۱۸ مشاهده می کنیم که کت سبز رنگ را با عینک فانتزی قرمز رنگ در شب گردی های کالیفرنیا به نمایش گذاشته است)

استایل کژوال السا هوسک از فرشتگان ویکتوریا شکرت

(در این  عکس  جذاب، استایل کژوال السا هوسک از فرشتگان ویکتوریا شکرت را با کیف رو دوشی  با زنجیر طلایی miu در خیابان های نیویورک مشاهده  می کنیم. وی این طرح را با کفش های پاشنه بلند آبی رنگ ست کرده است که مد زیبایی برای  بانوان قد بلند می باشد. )

سلفی از السا هوسک مدل سوئدی برند ویکتوریا سکرت

(سلفی از السا هوسک، مدل سوئدی برند ویکتوریا سکرت که وی را پیش از اماده شدن جهت شرکت در مراسم پیش پارتی اسکار ۲۰۱۸  نشان  می دهد)

السا هوسک، مدل سوئدی که پیش  از همکاری با ویکتوریا سکرت ، سابقه  فعالیت  با H&M, DOLCE  & GABBANA, FREE  PEOPLE, ANNA  SUI, LILLY PULITZER و GUESS  را در کارنامه  دارد، ۱۷۸ سانتی متر  قد دارد و متولد  ۷ نوامبر  ۱۹۸۸ میلادی استکهلم است. رنگ  چشم آبی و موهای بلوند،  او را به  یکی  از جذاب ترین مدل های ویکتوریا سکرت  جدید تبدیل کرده است. او با آژانس مدلینگ  IMG نیز  همکاری  دارد.

حتما بخوانید :   جدید ترین محصولات مارک آرایشی مک : از لوسیون تا کرم پودر مک (بخش سوم)

دیدار با مارتا هونت ویکتوریا سکرت

از دیگر  انجل های ویکتوریا سکرت  میتوان به مارتا هونت  (MARTHA  HUNT) اشاره  کرد که قریب  به ۳ میلیون  فالور در اینستاگرام  دارد و از انجل  های  فعال در  شبکه  های  اجتماعی به شمار می رود. او  از  سال ۲۰۱۵ میلادی  تا کنون برای  این  برند فعالیت  می  کند.

چهره بدون آرایش از انجل های ویکتوریا سکرت در شب گردی های نیوریوک

(در این عکس،  فوتوشوتی از مارتا هونت را مشاهده می کنیم که استایل کژوال بهاری خود را با چهره بدون آرایش از انجل های ویکتوریا سکرت در  شب گردی های نیوریوک به نمایش می گذارد. )

 سلفی بدون آرایش یکی از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(در این  عکس،  سلفی بدون  آرایش یکی از فرشتگان ویکتوریا سکرت را مشاهده می کنیم که به مناسبت تولد برادرش، به ایشان تبریک  گفته است.  عکسی  با ۱۰۰ هزارر  لایک که برند AQUA LUNG  روی  ان  تگ شده است)

مارتا هونت از فرشتگان ویکتوریا سکرت در کنار دوستش

(در  این  عکس، مارتا هونت را مشاهده  می کنیم که در کنار مزون دوستش در نیویورک، تیپ  تمام  نارنجی بهاری را رونمایی  کرده است.  جزییات بیشتر لوکیشن  این  تصویر را  در  این LINK دنبال کنید)

استایل خیابانی شیک و جذاب مارتا هونت از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(در این  عکس، استایل خیابانی شیک و جذاب مارتا هونت را در مزون بارنی نیویورک  مشاهده  میکنید. یک بارانی بلند جلو باز که به صورت جذابی با یک کیف دستی رو دوشی مربع  شکل آبی تیره و شلوار پارچه گشاد راه راه ست شده است)

استایل های خیابانی این فرشته ویکتوریا سکرت

(مارتا را باید استاد استایل های خیابانی رنگارنگ جذاب در میان فرشتگان ویکتوریا سکرت دانست.  او فوتوشوت بالا را به مناسبت روز بین المللی زن به اشتراک گذاشت که استایل  او را در  مارچ ۲۰۱۸ در نیویورک به نمایش  می گذارد. گاهی اوقات استایل تک رنگ، جذابیت خیره کننده دارد. به ویژه زمانی که با بوت چرمی بلند قهوه ای ست شود)

استایل مارتا هونت از فرشتگان ویکتوریا سکرت

(تصویری  از استایل مارتا هونت که  ایشان پیش از برگزاری مراسم اسکار  ۲۰۱۸ میلادی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و از مخاطبانش خواست  تا استایل اسکاری  او را حدس بزنند)

مارتا هونت، مدل خوش استایل قد بلند و ۱۸۰ سانتی  متری ویکتوریا سکرت  است که پیش  از همکاری با این  برند لباس زیر زنانه،  به  عنوان سخنگوی ارشد  FREE  PEOPLE فعالیت داشت. وی با آژانس مدلینگ IMG MODELS‌ همکاری  دارد.  اگر می  خواهید درباره رژیم غذایی فرشتگان ویکتوریا سکرت بدانید،  به مصاحبه  مارتا با نشریه  THE CUT مراجعه کنید که شما را در جریان رازهای زیبایی ، تغذیه  و پرورش  اندام خود قرار  می دهد.

همراهان گرامی

شما می  توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرامی ویکتوریا سکرت ، در جریان رونمایی  جدید ترین محصولات  ارایشی و بهداشتی  و عطر و پوشاک زیر  زنانه این برند خوش  نام قرار گرفته و جزییات فنی محصولات را مشاهده کنید.

جدید ترین پست بهاره صفحه رسمی اینستاگرام ویکتوریا سکرت

(جدید ترین پست بهاره صفحه رسمی اینستاگرام ویکتوریا سکرت که  به معرفی انواع کرم ها و عطرهای این برند می پردازد)

 پست بهاره صفحه اینستاگرامی ویکتوریا سکرت

(در این تصویر، جدید ترین پست بهاره صفحه اینستاگرامی ویکتوریا سکرت  را به  منظور معرفی محصولات  کیف  دستی  مجلسی شیک  زنانه، مشاهده می کنید)

دنیای مد و مدلینگ و لاکچری گردی را هر روز با مطالب خواندنی  مجله تخصصی مد و سبک زندگی  لوکس تهران دنبال کنید.

  • آیا میدانید کدام فرشته ویکتوریا سکرت از این تیم جدا شد؟
  • آیا با جدید ترین محصولات آرایشی و بهداشتی ویکتوریا سکرت آشنا هستید؟
  • آیا میدانید چگونه میتوان محصولات  ویکتوریا سکرت را در سال ۹۷  سفارش داد؟
  • آیا با رژیم غذایی سخت  و عجیب انجل های این  برند آشنایی دارید؟
  • آیا میدانید چگونه مدل های ویکتوریا سکرت انتخاب می شوند؟

به نظر  شما کدام انجل  ویکتوریا سکرت‌، چهره جذاب تری دارد؟

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا