رویداد ها

تاریخچه و ۸۰ مدل از جذابترین لباس ها و آرایش در هالووین

آرایش در هالووین

هالووین (به  انگلیسی: HALOWEEN)، یکی از معروف ترین و خلاقانه ترین جشن هایی است که هر ساله  ۳۱ اکتبر برگزار می شود و افراد در این شب، چهره های آرایش شده و لباس های عجیب و غریب خود را در معرض نمایش  قرار می دهند. هالووین اگر چه خواستگاه غربی دارد، اما اکنون در بیش از ۲۰۰ کشور جهان از جمله  ایران نیز هوادار دارد. گزارش امروز مجله  تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران شما را با تاریخچه، مدل لباس و ایده های آرایشی و هم چنین لباس سلبریتی های عرصه موسیقی و سینما را در جشن هالووین چند سال اخیر آشنا می کند.

با هالووین گردی امروز ما همراه باشید.

داستان جشن هالووین : اشک ها و لبخندها

از نگاه واژه شناسی،  کلمه  HALLOWEEN یا ALLHALLOWEEN به قرن هجدهم میلادی باز می  گردد که سوئدی ها  آن را آستانه  ترجمه می کنند و کلمه  WEEN همان کلمه EVEN (حتی) می دانند که در  مرور زمان به WEEN تبدیل  شده است و به معنی بازگشت فرزندان حوا در کنار هم تفسیر می کنند. این جشن، از  CELTIC  FESTIBAL ایرلندی  ها الهام گرفته و در دنیا اپیدمی شد. گفته شده که در هشتصد سال پس از تولد مسیح، گریگوری سوم تصمیم گرفت  که ۳۰  اکتبر را تعطیل اعلام کرده و علتش  را هم  به افتخار مقدسات دانست. پس از هالووین ، آغاز نوامبر است که در بسیاری از نقاط، شروع برف را شاهد هستیم.

ویدیویی کوتاه از آرایش هالووین در آپارات لوکس تهران از الناز گلرخ

جشن هالووین در اسکاتلند از زمان های خیلی دور وجود داشته اما اینکه مثل زمان حال جشن می گرفتند را نمی توان به قطعیت گفت. در فرانسه و ایتالیا هم تقریبا شاهد برگزاری مشابه مراسم در چند قرن اخیر هستیم.

داستان هالووین

(تابلو نقاشی قرن نوزدهمی که ریشه هالووین را در ایرلند به نمایش می گذارد)

جشن هالووین ، هر فلسفه ای داشته باشد و هر خواستگاهی داشته باشد، جشن جالب و جذابی برای طیف های مختلف مردم در سراسر جهان است. چرا که شما را با مقوله  مد و طراحی استایل آشنا می کند.  هر چیزی که با مد و استایل  و لباس و آرایش و اکسسوری و خنده و خلاقیت همراه  باشد، به راحتی می تواند گروه های سنی گوناگون را در کشورهای مختلف با فرهنگ ها و آداب  و رسوم و سنن مختلف همگام  کند.

حال مراسم نوروز باشد چه جشن هالووین یا هر چیز دیگر. در واقع این جشن ها، رسانه ای هستند تا جهان، از طریق  اکو سیستم ایجاد شده بتواند ذهن های نوآور  و خلاق را به تکاپو واداشته و آن ها کمی، واقعیت های زندگی  را به فراموشی بسپارند که به قول نیچه: اگر هنر نبود،  واقعیت ما را می کشت!

چهره های عجیب جشن هالووین

داستان جشن هالووین که از نظر  بعضی از اندیشمندان داخلی  و بین المللی، مصداق ار فرهنگ غربی است، داستان ترس و شادی و لبخند است. چیزی که ما ایرانی ها در مراسم جشن چهارشنبه سوری جشن می گیریم و با آب و آتش و شیرینی و موسیقی  و ترانه های خاطره انگیز، آخرین چهارشنبه  سال را جشن گرفته و برای انسان و طبیعت در آستانه سال جدید، آرزوی بهروزی می کنیم.

بچه ها در جشن هالووین

طراحی وحشتناک چهره در طراحی جشن هالووین

از  چند روز پیش از برگزاری این رویداد جهانی،  کوچه و برزن،  فروشگاه  و سطح شهر، پر  می شود از ماکت ها و عروسک های ترسناک و شاد و عجیب که مردم برای آذین بستن خانه و محل زندگی و حتی اکسسوری پوشش خود از ان استفاده می کنند. عروسک های شیطانی تا لباس های جادوگرها و البته تارهای عنکبوت و لوازمی برای طراحی  وحشتناک چهره! این ها بخشی از واقعیت هالووین است.

چهره ترسناک بچه ها در جشن هالووین

شکلات های جشن هالووین

(مراسم با خرید شکلات هایی به طرح کدو تنبل رنگارنگ تکمیل می شود. شکلات هایی با طعم و طرح گوناگون. جالب است که بدانید، درصد قابل ملاحظه ای از خرید شکلاتی غربی ها در طول سال، در ایام برگزاری این رویداد می باشد)

شکلات های ولنتاین و هالوین

(اگر به دنبال کسب و کار های موقتی پرسود هستید، طراحی و ساخت شکلات های ولنتاین و هالووین را در نظر داشته باشید)

طراحی خیابان با نماد های دیدنی مراسم هالووین

(طراحی خیابان با نماد های دیدنی مراسم ۳۱  اکتبر)

روندها در برگزاری جشن هالووین

(افرادی که در نقاط جنگلی زندگی می کنند نیز قادر هستند تا نسبت به طراحی معماری  شهری و دکوراسیون محل زندگی با نمادهای ترسناک مثل گورستان نمادین  فوق! اقدام کنند)

روندها در برگزاری جشن هالووین

پیش از برگزاری این اتفاق دیدنی، باید کارهایی انجام داد. مهم ترین آنها، خرید پوشاک  یا طراحی  پوشاکی متناسب با اهداف جشن است. نیاز به هزینه زیاد نیست. گویا عجیب ترین  و جذاب  ترین  استایل ها را می توان با کم ترین  هزینه بدست آورد. اینجا، نقش  رنگ و طرح و برش و دوخت مهم است. قاعده و استانداردی وجود ندارد. لباس  هایی  شبیه  موجودات ماورا طبیعی و خون آشام!، میتواند بخشی  از  طراحی  استایل شما باشد. البته در یک دهه اخیر شاهد پوشش هایی مثل  شخصیت های  کارتونی والت دیزنی  هستیم.

جشن هالووین در گذشته ها

جشن هالووین در گذشته ها، تا حدودی با مراسم مذهبی آمیخته شده بود و کلیسا نیز با خواندن دعا، حضور فعالی در ان داشتند. اما به هر حال، از قاشق زنی هالووین بازها تا جمع آوری آب نبات کودکان و تغییر پوشش را می توان به نوعی برداشتی از جشن  های ایرانیان در عصر باستان تا کنون دانست. جشن ۳  روزه که آداب خاصی  داشته و البته با گذر  زمان، با فرهنگ ها و رسوم مردمان در قاره های مختلف  تلفیق شده است و امروزه، شاهد کسب و کار جدیدی  مثل کسب و کار ولنتاینی در روزهای نزدیک به هالووین هستیم.

حتما بخوانید :   آموزش ۳۰ نوع طراحی ناخن جذاب و رنگارنگ با نکات کاربردی

قاشق زنی هالووین بازها

نخستین جشن هالووین

گفته شده که بنیان نخستین جشن هالووین را مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در صده نوزدهم میلادی به  قاره آمریکا بردندو از آنجا، این رویداد بین المللی شادی و ترس، جهانی شد و قدرت رسانه ها و ابزار هالیوودی هم در گسترش آن تاثیر گذار بود. اکنون نیز که به مدد شبکه های اجتماعی به خصوص جادوی هشتگ ها و دنیای لایک و فالوها در صفحات پر بیننده اینستاگرام، شاهد انعکاس گسترده و وسیع جشن های هالووین در میان میلیاردها کاربر شبکه های اجتماعی هستیم.

نمادهای معروف جشن هالووین

یکی از نمادهای معروف جشن هالووین ، کدو تنبل است. کدو، خاصیت غذایی بسیار دارد و خیلی ها از آن غافل هستند. اما  در سبک زندگی سنتی اقوام ایرانی، استفاده از  کدو در انواع و اقسام غذاهای لذیذ، مرسوم  است. کدم تنبل، استایل خوبی برای طراحی و تغییر شکل دارد. حجم آن به گونه ای است که می توانید به راحتی آن را به اشکال مختلف تغییر داده و پس از تغییر  شکل، با رنگ بندی خاص، از آن به  عنوان بخشی از پوشش هالووین استفاده  کنید. چراغ و آتش داخلش بگذارید، شمع در داخلش  بگذارید و در واقع، با طراحی دو چشم و یک ابرو، دماغ و دهن و یک گوش، چهره ای ترسناک را از کدو تداعی کنید. چهره ای جذاب که ساده  ترین کار ممکن برای  حضور در این مراسم  به شمار می رود.

جشن هالووین در دنیای امروز، جشنی تجاری شده بوده و برندها و سلبریتی  ها و فعالان این عرصه، از رسانه ای به نام هالووین برای گسترش کسب و کار خود استفاده می کنند.

همان طور که گفتیم این جشن دیدنی و شاد، ریشه های  صدها ساله نداشته و مختص به  قرون معاصر می باشد و توسعه آن را باید مدیون  آمریکای شمالی دانست. اما این که هالووین تا چه اندازه  ریشه در  آداب و رسوم و مراسمات شرقی  ها به خصوص ایرانیان دارد، مقوله بسیار جذابی برای دانشجویان مد و گردشگری و بازاریابی و جامعه شناسی  است که در این زمینه  تحقیق کنند و مقاله و کتاب  منتشر کنند.

گفته شده که ریشه اصلی هالووین ، به فستیوال کهنی در منطقه سلتیک عصر باستان باز  می گردد  که سواین نام داشت. رویدادی برای نکوداشت پایان فصل برداشت محصولات کشاورزی. طبق نوشته  های موجود، ۳۱ اکتبر در  نظر مردمان روزگار خیلی دور، مرزی بین  دنیای زندگان و مردگان بوده  و مردگان در این زمان به سمت زمین  های کشاورزی بر می گردند.

لذا مردمان آن دوران  از ترس حضور مردگان سرزمین های کشاورزی، آتش بر افروخته  و  با پوشیدن  لباس های ترسناک و زدن ماسک (مثل  ماسک های ونیزی!)، مراسمی را ترتیب می دادند که تا به امروز به شکل و شیوه و سیاق امروز تبدیل شده است. در جشن هالووین ، علاوه بر تغییر پوشش و طراحی چهره با شکل های عجیب و غریب و ترسناک اما شادی آور، افراد مثل قاشق  زنی ایرانیان، به  شکل  دوره  گرد به سمت خانه های  مردم  رفته  و درخواست شیرینی و آب نبات می کنند.

رسمی که امروزه نیز در هزاران شهر  دنیا در ۳۱ اکتبر دیده می شود و مردم برای انداخت شکلات در ظرف کودکانی که شب هالووین به  سمت خانه های آنان می آیند، نسبت به خرید شیرنی اقدام می کنند.

نمادهای جشن هالووین

این مراسم، نمادهایی دارد که بد نیست با آن آشنا شویم.  یکی از آن ها شیطان است. حتما عروسک ها و ماکت های شیطانی ترسناک برای بچه ها را در فروشگاه ها دیده اید که در این ایام، با استقبال گسترده مخاطبان  برگزاری این ایونت همراه می شود.

نمادهای جشن هالووین

(ماسک شیطان)

کدو تنبل، نماد دیگری برای نکوداشت این روز است که هنر طراحان، می تواند طرح های خنده دار تا ترسناکی را روایت کند.

کدو تنبل نماد جشن هالووین

اگر با شلغم ارتباط زیادی ندارید و در  سبد غذایی شما جای ندارد، در این ایام از آن زیاد استفاده کنید.

شلغم نماد جشن هالووین

نمادهای پست مدرن در هالووین را می توان الهامی از  فیلم ها و سریال های تلویزیونی و کتاب های داستان دانست که هری پاتر از ان جمله است.

نمادهای پست مدرن در هالووین

انجل ها، البته نه انجل های ویکتوریا سکرت!، بخش جدایی ناپذیر از مراسم را در سال های اخیر تشکیل می دهند. فرشته ها، نمادی از خیر و شر هستند که بعضی از هواداران هالووین به خصوص دخترها علاقمند هستند تا خود را به سبک فرشته دیزاین کنند.

انجل ها در جشن هالووین

جمجمه، یکی از ماکت های معروف در مراسم  بوده و در طراحی دکوارسیون محل برگزاری این رویداد در پارتی های خصوصی بعضا استفاده می شود.

جمجمه در جشن هالووین

در این رویداد که درفصل پاییز هزار رنگ هزار نقش برگزار می شود، شاهد همراهی طبیعت زیبا با یک جشن فراموش نشدنی معاصر هستیم.

طبیعت زیبای پاییز در جشن هالووین

یکی از بازی های معروف ایرلندی ها و انگلیسی ها در این زمان، دوکینگ نام دارد که سیب را داخل دیگ پر آب قرار می دهند و بچه ها با دندان، مشغول برداشتن سیب می شوند.

 بازی های معروف ایرلندی ها و انگلیسی ها در جشن هالووین

مصرف بلغور نیز بعضا بخشی از مراسم را به خود اختصاص می دهد.

مصرف بلغور در جشن هالووین

هالووین و خرافات

جشن هالووین ، اگر  چه با تغییر لباس و زدن ماسک های جذاب و شادی اور اما ترسناک هراه می شود، اما مملو از خرافه  هایی  است که شنیده  می شود. مثلا داستان گربه سیاه، داستان جاروهای بلند پیر زنی که از دیار مردگان می آید  و امثالهم! سنت های هالووین با تغییر زمان به سرعت تغیر می کند و آنچه بیش تر بر جای مانده  است، جشنواره ای از طراحی استایل و مدو لباس است که با حضور قدرتمندانه سلبریتی های عرصه  موسیقی و سینما و ورزش و حتی سیاست، بخش جدایی  ناپذیری از  سبک زندگی دیجیتالی مردمان روزگار  ما شده است.

حتما بخوانید :   نکات آرایشی ضروری که عروس خانم ها باید بدانند !

جشن هالووین در اینترنت

اگر میخواهید خود را برای  جشن هالووین آماده کنید و به دنبال ایده  هایی هستید که مردم در کشورهای مختلف جهان در  ماه ها و سال های اخیر بر تن کرده  اند، توصیه  می کنیم که جادوی هشتگ ها در شبکه های اجتماعی را جدی بگیرید.  هشتگ ها در واقع ابزاری  هستند که شما را با دسته  بندی خاصی از موضوعات  به صورت متنی  و تصویری آشنا می کند.

هالووین در اینترنت

(هشتگ لاکچری یکی از بهترین فرصت ها برای آشنایی با سبک زندگی لوکس میلیون ها کاربر اینترنت در سراسر جهان است)

مثلا با هشتگ لاکچری، شما قادر خواهید بود تا در جریان موضوعات لاکچری و تجملاتی در  سراسر جهان قرار  بگیرد. می خواهد دکوراسیون لاکچری، گردشگری لاکچری، استایل لاکچری، غذا لاکچری باشد یا خودرو  لاکچری و حتی کلکسیون طلا و جواهرات لاکچری! همه چیز در حوزه لاکچری را می توانید در هشتگ معروف لاکچری که ده  ها میلیون عکس و ویدیو روی آن بارگذاری شده  و لحظه به لحظه بر شمار آن نیز  افزوده می شود، پیدا کنید.

هالووین در اینستاگرام

(هشتگ هالووین یکی از  راهکارهای آشنایی با روش های جذاب  طراحی چهره و پوشش است)

خوب همین  قضیه برای هشتگ هالووین  وجود دارد. شما به راحتی می توانید جدید ترین استایل مد و لباس سلبریتی  ها تا شهروندان عادی کشورهای مختلف  را از طریق این هشتگ بررسی و مشاهده کرده  و الگو برداری کنند. میلیون ها ایده هالووینی که در فضای مجازی به خصوص در شبکه های اجتماعی ۸۵۰  میلیون  فالوری  اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است، نه  تنها شما را با لباس های  دوست داشتنی رنگارنگ بعضا ترسناک آشنا می کند، بلکه شما را با سبک زندگی  افراد در  سرزمین های مختلف یاری می رساند.

اکسسوری های نقره ای در جشن هالووین

(در این جشن ، بانوان جوان علاقه خاصی به استفاده از اکسسوری های نقره ای دارند)

هشتگ HALLOWEENهالووین

کاربران اینستاگرام روی هشتگ HALLOWEENهالووین

(یکی از کاربران اینستاگرام روی هشتگ  HALLOWEEN، ۹  تصویر از آرایش خاص خود را در مراسم سال  های اخیر در یک پست به  نمایش می گذارد)

کاربران اینستاگرام و سبک و سیاق هالووینی

(در روزهای نزدیک به این مراسم، انتشار سلفی های کاربران اینستاگرام که چهره خود را به سبک و سیاق هالووینی  طراحی کرده اند جالب است)

آرایش صورت در جشن هالووین

(از جمله هشتگ های معروفی که کاربران اینستاگرام برای انتشار تصاویر خود و بهتر و بیش تر دیده شدن آن استفاده می کنند، می  توان به : HALLOWEEN, HALLOWEENFACEPAINT اشاره کرد)

آرایش چهره در جشن هالووین

(همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، چهره خود را می توانید با کم ترین وسایل ، اما با کمی خلاقیت، به شکلی در  بیاورید که درعکس ارائه شده است. این مراسم، فستیوال خلاقیت بوده  و به این موضوع توجه کنید!)

شیوه طراحی صورت کودکان در جشن هالووین

(هشتگ CHILDRENSFACEPAIN  هم برای مشاهده تصاویر شیوه طراحی صورت کودکان در این مراسم استفاده می شود)

نواع و اقسام آرایش های صورت در جشن هالووین

(چه برای طراحی صورت در این مراسم و چه به صورت کلی، برای آگاهی با شیوه های طراحی صورت مردانه و زنانه، به هشتگ: #FACEPAINT  در شبکه های اجتماعی مراجعه کنیدکه شما را با انواع و اقسام آرایش های صورت آشنا می کند)

طراحی صورت در جشن هالووین

( الگویی برای طراحی صورت مردانه در جشن هالووین  )

طراحی صورت افراد در جشن هالووین

(استایل  هایی که خیلی ترسناک نیست اما طراحی  آن با ماژیک سیاه و آبی  آسان است)

با هشتگ گردی هالووین می توانیم:‌

  • میلیون ها الگو برای طراحی لباس و آرایش مردانه و زنانه و بچه گانه را بشناسیم.
  • شیوه طراحی استایل های رنگارنگ و خلاقانه برای جشن هالووین را آشنا شویم.
  • دکوراسیون خانه ها در مراسم را مشاهده کنیم.
  • سنت ها و آدابی که مردم دنیا در زمان برگزاری این رویداد انجام می دهند را دریابیم.
  • با طراحان استایل های تخصصی این جشن آشنا شویم
  • با کاربرانی که استایل های مختلف این رویداد را معرفی می کنند تعامل کنیم.
  • نوع برگزاری این ایونت جهانی را در کشورهای مختلف بشناسیم.
  • فرهنگ کشورهای مختلف جهان را در اجرای این فستیوال بشناسیم.

طراحی استایل های رنگارنگ و خلاقانه برای جشن هالووین

(این استایل، روی هشتگ های BLOOD, GREEN, SPIDERS تگ شده است که در ایام هالووین تصاویر زیادی روی آن ها بار گذاری می شود)

۱۱  شیوه طراحی مو و ناخن هالووینی

دخترانی که علاقمند به طراحی ناخن به سبک هالووین هستند، ۱۱ ایده  زیر  را در  نظر  داشته باشند.

ایام هالووین

(طراحی ناخن خونی برای این مراسم ترسناک)

طراحی مو هالووینی

(مدل مو گربه ای در جشن هالووین)

طراحی صورت هالووینی

(روشی برای آرایش صورت مختص به این مراسم)

طراحی ناخن هالووینی

(طراحی ناخن ترسناک مشکی مخصوص جشن هالووین)

طراحی ناخن عنکبوتی مخصوص جشن هالووین

( طراحی ناخن عنکبوتی مخصوص جشن هالووین )

مدل طراحی چشم هالووینی

(مدل طراحی چشم هالووینی)

مدل طراحی ناخن جذاب ساده برای جشن هالووین

(مدل طراحی ناخن جذاب ساده برای این روز خاص)

مدل طراحی ناخن جذاب نارنجی برای جشن هالووین

(طراحی ناخن نارنجی برای جشن هالووین)

طراحی ناخن مشکی هالووینی

(طراحی ناخن مشکی هم می تواند بستر خوبی برای طراحی استایل  های ترسناک باشد)

طراحی ناخن مشکی جشن هالووین

(نمونه ای از طراحی ناخن چند رنگ برای  HALLOWEEN)

طراحی ناخن به سبک هالووین HALLOWEEN NAIL ART

(طراحی ناخن به سبک HALLOWEEN NAIL  ART)

جشن هالووین در سراسر جهان

جشن هالووین همه ساله به صورت یک رویداد ملی در کشورهای مختلف جهان جشن گرفته می شود و بعضا شاهد برگزاری فستیوال های بزرگ خیابانی نیز  در  برخی از شهرها هستیم. در ادامه، سری می زنیم به خیابان های مختلف جهان که HOLLOWEEN HEART هستند.

هالووین در سراسر جهان

(در عکس بالا، شاهد راهپیمایی خیابانی هیولاها در یکی از خیابان های ایرلند جنوبی هستیم که در سال  ۲۰۱۶  میلادی به مناسب برگزاری این روز در ۳۱ اکتبر انجام شد و به مراسم ساواژه گریس شهرت دارد)

حتما بخوانید :   انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

مراسم راهپیمایی خیابانی هالوین

(نمادهایی که در ایرلند جنوبی در  مراسم راهپیمایی خیابانی هالووین به نمایش در می آید)

ورزشکاران استرالیایی و اسکی در جشن هالووین

(در این عکس، یکی از ورزشکاران استرالیایی را مشاهده می کنید که در حال اسکی روی آب، لباس محبوب این مراسم که تیپ جادوگری هست را بر  تن کرده و مشغول آب تنی در آب های سیدنی است)

دلقک ها در جشن هالووین

(هیولاهایی که در این تصویر مشاهده میکنید، نماد هایی به پاس نکوداشت شب  ۳۱  اکتبر است که در پایتخت کلمبیا، رژه خیابانی را برای اهالی شهر برگزار می کنند)

کارناوال های خیابانی ژاپنی جشن هالووین

(ژاپنی ها هم در چند دهه اخیر علاقمند به برگزاری مراسم در شهرهای خود هستند و کارناوال های خیابانی بر پا می کنند که نمونه  آن را  در KAWASAKI مشاهده می کنید)

 نماد گوشی در جشن هالووین

(در برخی نقاط دنیا، ۳۱ اکتبر هر سال مصادف  می شود با برپایی مراسم اعتراضی تا افراد با پوشیدن لباس های عجیب و غریب، اعتراضات مدنی خود را به  گوش سیاستمداران برسانند. در این عکس، شاهد گوشی تلفن همراه  هوشمند از  برند سامسونگ  هستیم که یکی از کاربران این گوشی، پوششی به نماد گوشی بر تن کرده و نسبت به کیفیت بد آن اعتراض می کند. )

جشن هالووین را با نمادی از دونالد ترامپ

(در این عکس، سواحل کالیفرنیا آمریکا را مشاهده می کنیم که ماکت های پرنده،  جشن هالووین را با نمادی از دونالد ترامپ، رییس جمهور جنجالی ایالات متحده آمریکا جشن گرفته اند)

 استایل عاشقان برگزاری این مراسم

(در  این عکس، استایل عاشقان برگزاری این مراسم را در خیابان های توکیو مشاهده می کنید. هشتگ Tokyo شما را در جریان جدید ترین اتفاقات این شهر که میزبان المپیک ۲۰۲۰ است آشنا می کند)

هالووین گردی های اهالی ناکازاکی ژاپن

(همان طور که گفتیم،  طراحی استایل خلاقانه، بخشی از تیپ افراد را در این شب  جذاب و شادی آور تشکیل می دهد که نمونه آن را در عکس بالا که هالووین گردی های اهالی ناکازاکی ژاپن را در سال  ۲۰۱۶ به تصویر می کشد، قابل مشاهده است)

هالووین گردی در خیابان های استکهلم

( هالووین گردی در خیابان های استکهلم )

سواحل لس آنجلس آمریکا با هالووینی ها

(جذابیت سواحل لس آنجلس آمریکا، خلاقیت این شهروند آمریکایی را در عصر ۳۱ اکتبر  ۲۰۱۶ میلادی در طراحی لباس، تحت الشعاع قرار داده است!)

طراحی چهره عجیب در جشن هالووین

(طراحی چهره عجیب اما نوآورانه یکی از  طرفداران این مراسم در کالیفرنیا را مشاهده می کنید)

عروسک های ترسناک جشن هالووین

(در این تصویر، جعبه عکس از  عروسک های ترسناک که محصول کارخانه عروسک سازی چینی ها است را می توان به عنوان اکسسوری پوشش مراسم در نظر داشت)

رژه کودکان در خیابان های توکیو برای جشن هالووین

(در این عکس، شاهد برپایی رژه کودکان در خیابان های توکیو در سال  ۲۰۱۶ میلادی  هستیم)

زامبی ها در جشن هالووین

(زامبی ها در کیف اوکراین مشاهده می کنید)

گوشه ای از مراسم هالووین

(در این عکس، گوشه ای از مراسم را به روش سنگاپوری ها مشاهده می کنیم)

رژه سگ ها در مراسم کالیفرنیا جشن هالووین

(رژه سگ ها در مراسم کالیفرنیا در جشن هالووین را مشاهده می کنید)

هنگ کنگی ها در جشن هالووین

(هنگ کنگی ها هم این گونه مراسم را برگزار می کنند )

طراحی استایل و آرایش هالووین

طراحی استایل و آرایش هالووین

طراحی صورت به رنگ سال در هالووین

طراحی قرمز رنگ در هالووین

الگویی برای طراحی استایل های مشکی

( الگویی برای طراحی استایل های مشکی در جشن هالووین )

همراهی اکسسوری برای طراحی استایل جشن هالووین

(همراهی اکسسوری برای طراحی استایل این جشن سالانه را در عکس بالا مشاهده می کنید)

رنگ در طراحی استایل جشن هالووین

( رنگ در طراحی استایل جشن هالووین )

استایل اسکلتی جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت در جشن هالووین

( استایل اسکلتی جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت در جشن هالووین ۲۰۱۷ )

استایل کیم کارداشیان در جشن هالووین

(استایل کیم کارداشیان ،  ملکه سلفی بازهای اینستاگرام در لباسی مشکی رنگ به سبک اسکلت در سال ۲۰۱۵ میلادی )

تیلور سویفت در استایل فرشته گونه هالووینی

(تیلور سویفت را در استایل فرشته گونه سفید رنگ در سال ۲۰۱۴  میلادی مشاهده می کنید)

جامه صورتی رنگ بلند در جشن هالووین

(لباس RITA  ORA  در سال  ۲۰۱۴ میلادی که جامه صورتی رنگ بلند را با اکسسوری تاجی ست کرده است)

لباس عجیب در استایل پروانه ای جشن هالووین

(لباس عجیب HEIDI  KLUM  را در استایل پروانه ای در  ۳۰ اکتبر  ۲۰۱۴  به  نمایش در امده است)

لباس هالووینی الساندرو آمبروسیو

(لباس هالووینی الساندرو آمبروسیو از فرشتگان ویکتوریا سکرت مشاهده می کنید)

استایل هالووینی از CINDY CRAWFORD

(استایل هالووینی از  CINDY CRAWFORD در سال ۱۹۹۶)

هنرپیشه معروف هالیوود در جشن هالووین

(آن هاتاوی، هنرپیشه معروف هالیوود را در لباسی به سبک بانوان مصر باستاندر  سال  ۲۰۰۴ میلادی  تماشا می کنید)

طراح مد معروف ایتالیا را در کنار مدل هایش در جشن هالووین

(روبرتو کاوالی  ، طراح مد معروف ایتالیا را در کنار مدل هایش مشاهده می کنید که استایل کارل  لاگرفلد، مدیرخانه مد شانل را در مراسم رونمایی کرد)

ملکه مد جهان را در استایل هالووین ۲۰۰۷

(کیت میدلتون،  ملکه مد جهان را در استایل هالووین  ۲۰۰۷،  چند سال  پیش از مراسم عروسی مشاهده می کنید)

استایل ماری انتوانست را در لباس ALEXA CHUNGدر جشن هالووین

(استایل ماری انتوانست را در لباس ALEXA  CHUNG  مشاهده می کنید)

ایوان راشل وود در جشن هالووین

(ایوان راشل وود در استایل سال ۲۰۱۰ میلادی  )

دوتزن کروس در این تیپ مشکی در مراسم هالووین

(دوتزن کروس در این تیپ مشکی،  در جشن هالووین ۲۰۱۱ میلادی حاضر شد)

کارتون سفید برفی و ملکه در جشن هالووین

(تیپی که یادآور کارتون سفید برفی و ملکه شیطانی است)

شرک و فیونا سبز پوش را در این استایل هالووینی

(شرک و فیونا سبز پوش را در این استایل هالووینی ساده می توان تداعی کرد)

خانواده ای هلندی در جشن هالووین

(خانواده ای هلندی تیپ خود را برای این  مراسم، الهامی از استایل گانگسترهای  SCOOBY DOO در نظر گرفتند)

کدو تنبل در ایام برگزاری جشن هالووین

(استایل کدو تنبل در ایام برگزاری این ایونت، فرصت خوبی برای مادران است تا فوتوشوت های جذاب و خنده داری از فرزندان خود بگیرند)

آرایش کودکان برای جشن هالووین

(نمونه ای از آرایش کودکان برای جشن هالووین )

حیوانات خانگی در شب برگزاری مراسم هالووین

(استایلی که برای حیوانات خانگی در شب برگزاری مراسم انتخاب می  شود. مراقب باشید که با رنگ زدن حیوانات ، به نقض حقوق حیوانات متهم نشوید)

جشن هالووین خانوادگی

همراهان گرامی

اگر به دنبال مزون برای  سفارش لباس مخصوص این مراسم  هستید یا علاقمند به استفاده  از آرایشگرهای حرفه این این ایونت برای در اختیار داشتن آرایشی  هم چون عکس های این گفتار هستید،  پرسش  های خود را از طریق کامنت یا کانال  های لوکس تهران در شبکه های اجتماعی ارسال کنید تا بررسی شود.

دنیای مد و لباس و لاکچری  گردی  را هر روز با لوکس تهران تجربه  کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا