سبک زندگی لوکس

درس های مد گردی از کارل لاگرفلد : طراح ارشد خانه مد CHANEL

کارل لاگرفلد

کارل لاگرفلد (به انگلیسی:  KARL LAGERFELD)  مرد ۱۷۸ سانتیمتری هشتاد و اندی ساله متولد هامبورگ آلمان است که از سال ها پیش، رهبری خانه مد شانل پاریس را بر عهده دارد و با طراحی های خلاقانه اش، از حافظان میراث بزرگ گابریل کوکو شانل فقید محسوب می شود.

او برند خاص خود را دارد و میلیون ها هوادار در اینستاگرام، مد و لباس و عطرهای او را نیز خرید می کنند. خوش تیپ ترین طراح مد کهنسال جهان، هم چنان در فشن ویک های شانل با دختران مانکن این برند لاکچری فرانسوی، درس های زیادی برای آماتورهای و عاشقان فشن دارد که او را همچون سنت لارن، مارک جاکویز، ژان پل گولتیر و دولچه و گابانا، در فهرست برترین طراحان مد جهان قرار داده است.

حتما بخوانید: داستان گبریل کوکو شانل: بنیانگذار CHANEL

از کارل لاگرفلد ، درس های بسیاری می توان آموخت. او همواره با یک تیپ خاص در مراسم عمومی و خصوصی حاضر می شود. موهای دم اسبی سفید، کت و شلوار مشکی و کراوات یا پاپیونی که معمولا با رنگ کت و شلوار، کمپوزیسیون خوبی را به ارمغان می آورد. امضای کارل لاگرفلد ، دستکش های چرمی نوک باز است که همیشه در دستان این پیر مرد اخمو خوش تیپ مشاهده می شود. او به  ندرت کت و شلوار هم رنگ و ست بر تن می کند. اما تلاش دارد تا پیراهن راه راه افقی رنگی را با کت و شلوار خود همراه کند.

کارل لاگرفلد

کارل لاگرفلد ، همواره به جزییات دقت دارد و همین نکته سنجی اوست که خیلی ها را عاشق دنیای مد و لباسی می کند که وی دهه ها است برای خانه مد شانل پاریس خلق کرده است و میلیون ها مشتری در سراسر جهان دارد. او قبلا با فندی و تامی هیلفیگر هم همکاری داشت.  اما همه او را با CHANEL می شناسند. مخصوصا پاریس گردهای لاکچری دوست.

حتما بخوانید: تجربه های جهانی طراحان مد و لباس

گزارش امروز  سرویس  مد گردی مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران نگاهی  دارد به زندگی و استایل آقای خاص خانه  مد شانل. با ما همراه باشید و نظرات و دیدگاه های خود را درباره استایل کارل لاگرفلد از طریق کامنت یا کانال های لوکس تهران در شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) با ما در میان بگذارید.

ویدیویی جذاب از مصاحبه با کارل لاگرفلد در این لینک از کانال آپارات لوکس تهران ببینید .

یک آلمانی ، طراح ارشد خانه مد فرانسوی ها

این که یک آلمانی به طراحی ارشد خانه مد یک برند لاکچری فرانسوی برسد، شگفت انگیز است. متولد ۱۰ سپتامبر ۱۹۳۳ میلادی، اکنون سال هاست  که رهبری این خانه مد را بر عهده دارد و با کمک همکاران و دستیارانش توانسته  موفقیت های زیادی را روانه این مجموعه موثر عرصه فشن اروپا کند. از سال ۱۹۸۳ میلادی، کارل لاگرفلد با خانواده  ورتیمر که رهبری شانل را بر عهده دارد، همکاری  خود را آغاز  نمود و تا به اموز بی وقفه ادامه داشت.

یک آلمانی ، طراح ارشد خانه مد فرانسوی ها

او از سال ۱۹۶۵ میلادی نیز با فندی همکاری دارد. با غول مد سوئدی ها یعنی H&M نیز در سال ۲۰۰۴ همکاری  کرد و با مسیز نیز ۲۰۱۱ میلادی  همکاریش را قطع کرد. برند FALABELLA در سال ۲۰۱۷ میلادی  نیز جدید ترین برند لاکچری اروپا است که کارل لاگرفلد برای آن طرح های نوآورانه پر فروشی زده است. برند CHLOE در فاصله ۱۹۶۳ میلادی تا ۱۹۹۷ میلادی از جمله برندهایی بود که او برای مدت بیش از ۱۰ سال با آن در قرن بیستم همکاری  داشت. شروع کارهای پیرمرد خوش تیپ دنیای مد از سال ۱۹۵۵  میلادی به عنوان دستیار پیر بالمن آغاز شد.

حتما بخوانید: با برترین طراحان لباس جهان آشنا شوید

آقای خوش تیپ طراح، بارها به خاطر  اظهارات جنجالی اش علیه  خواهر کیت میدلتون و ADELE عذرخواهی کرده است. هم  چنین  او در سال ۲۰۰۹ میلادی به  هیدی کلوم، سوپر مدل اروپایی تاخت. با این حال، ارتباط طولانی مدتش با JACQUS DE BASCHER در دهه هشتاد میلادی هم چنان در خاطره رسانه ها مانده است.

کارل لاگرفلد در آماده کردن سلبریتی های موسیقی و سینما و ورزش

وی هم  طراح لباس  است و هم  عکاس. دستکش چرمی و لباس همرنگش، همیشه شاخصی  برای تشخیص او در  مهمانی ها است. کارل لاگرفلد در آماده کردن سلبریتی های موسیقی و سینما و ورزش مشهور بوده و کار جدی خود را از اواخر دهه پنجاه قرن بیستم با کالکشن دامن های مجموعه بهاری آغاز کرد.

حتما بخوانید :   گشتی در جعبه جواهرات پاریس هیلتون

کارل لاگرفلد به  صورت شخصی با برند کلوهه در سال ۱۹۶۴ میلادی فعالیت کرد و در دهه هشتاد میلادی، طراح ارشد خانه مد آن به شمار می رفت که یکی از کارهایش را در بالا تماشا می کنید.

کارل لاگرفلد در کنار یکی از مدل های شانل در مراسم پاریس فشن ویک ۲۰۱۷ میلادی

( کارل لاگرفلد در کنار  یکی از  مدل  های شانل در مراسم پاریس  فشن ویک ۲۰۱۷ میلادی)

سابقه همکاری کارل لاگرفلد با برند فندی

( سابقه  همکاری کارل لاگرفلد با برند فندی)

همکاری کارل لاگرفلد با اچ اند ام سوئد

(همکاری کارل لاگرفلد با اچ اند ام سوئد)

کارل لاگرفلد در کنار بنیانگذار برند والنتینو

( کارل لاگرفلد در کنار بنیانگذار برند والنتینو)

همکاری با MARIO و برند لاکچری VALENTINO در اواخر قرن بیستم میلادی سبب معروفیت بیشتر کارل لاگرفلد و جذبش توسط  خانه مد شانل شد. اگر می خواهید با کارل لاگرفلد در ارتباط باشید به نشانی پست الکترونیک وی در این آدرس تماس بگیرید. سایت وی در آدرس: KARL.COM قرار دارد که یکی از دامنه های گران اینترنت محسوب می شود.

کارل لاگرفلد نبوغ در طراحی تیپ متناسب با قد و وزن و سن خود

( کارل لاگرفلد در این استایل، نبوغ خود را در طراحی تیپ متناسب با قد و وزن و سن خود به نمایش می گذارد)

شیک پوشی به سبک آقای کارل لاگرفلد

(شیک پوشی به سبک آقای کارل لاگرفلد همیشه خاص، نیاز به دقت نظر و صبوری دارد که او با این ترکیب رنگ ها آن را به نمایش می گذارد)

 تیپ رهبر خانه مد شانل قرن بیست و یکم

(دقت کنید. امضا خاص او همیشه با وی همراه است و جلوه و شکوهی خاص به  تیپ رهبر خانه مد شانل قرن بیست و یکم بخشیده است)

استایل کلاسیک LAGERFELD

(باید توجه داشت که استایل شناسی و طراحی آن، نیاز به تجربه دارد که LAGERFELD در این زمینه مهارت فوق العاده ای از خود به نمایش می گذارد)

 کارل لاگرفلد خوش تیپ ترین طراح مد کهنسال مرد صنعت فشن

( کارل لاگرفلد در این  استایل، خوش تیپ ترین  طراح مد کهنسال مرد صنعت فشن است. تیپی که معمولا وی را با این ظاهر مشاهده می کنیم)

انتخاب رنگ تیر در طراحی استایل کارل لاگرفلد

(انتخاب رنگ تیر در طراحی  استایل کارل لاگرفلد ، مقوله مهمی است که جنتلمن ها میتوانند برای جوانسازی تیپ های لاکچری و خاص خود از ان بهره  ببرند)

کارل لاگرفلد ، قد بلندی ندارد

( کارل لاگرفلد ، قد بلندی ندارد. اما تلاش دارد تا با تیره پوشیدن، استایل خود را کشیده نشان دهد. اگر توجه کنید، او به ندرت پیراهن های راه راه افقی بر تن می کند.)

ر مرد خوش تیپ شانلی ها

(تناسب رنگ در طراحی استایل  و استفاده از اکسسوری برای  تکمیل تیپ، درسی است  که می توان از ظاهر این پر مرد خوش  تیپ شانلی  ها دریافت کرد)

طراحی تیپ از کارل لاگرفلد

(نکته  مهمی  که در  طراحی تیپ این عکس از  کارل لاگرفلد مشاهده میکنید چیست؟ به نظر شما کمپوزیسیون رنگ ها رعایت شده است؟)

کاریزما بودن شخصیت کارل لاگرفلد

(برای خاص بودن و برند بودن، سادگی و کاریزما، حرف اول را می زند. این نکته مهم را فراموش نکنید)

مد گردی با کارل لاگرفلد

کارل لاگرفلد تیپ همیشه مشکی خود را با کت و شلوار

( کارل لاگرفلد در این عکس، تیپ همیشه مشکی خود را با کت و شلوار متفاوت ست کرده است و در مراسم THE LITTE BLACK JACKET CHANEL در میلان ۲۰۱۳ میلادی حضور یافت که به مناسبت شام نمایشگاه عکس او برگزار شد)

 کارل لاگرفلد بلیزر گل دار سیاه و سفید

( کارل لاگرفلد بلیزر گل دار سیاه و سفید خود را در این عکس بر تن دارد و تفاوت تیپ او با عکس هایی که تا کنون مشاهده کردیم، کراوات بزرگ ایشان است. بلیزر  او از برند شانل  نیست و محصولی  خلاقانه  از برند تام فورد محسوب می  شود. او در مراسم COSTUME MET GALA حضور یافت)

مدل مو دوم اسبی کارل لاگرفلد او با این مدل مو در مراسم amFAR

(مدل مو دوم اسبی کارل لاگرفلد معروفیت جهانی دارد. او با این مدل مو در مراسم amFAR در فرانسه حضور یافت)

کارل در این تیپ که با کت مشکی و کراوات بزرگ و شلوار سفید

( کارل در این تیپ که با کت مشکی و کراوات بزرگ و شلوار سفید رنگ همراه شده است، در مراسمی برای حمایت از بیماران اید در شهر آنتیبس فرانسه  در  سال ۲۰۱۰ میلادی حضور  یافت)

 کارل لاگرفلد با دستکش های نوک باز مشکی رنگ خود را با کراوات سفید بزرگ در مراسم آمفار

( کارل لاگرفلد در این عکس، دستکش های نوک باز مشکی رنگ خود را با کراوات سفید بزرگ در مراسم آمفار رونمایی می کند که تیپ جذابی  برای طراح  ارشد خانه مد شانل به شمار می رود)

کارل در این عکس، گردن بند بزرگ نقره ای رنگ را با کراوات و کت بنفش رنگ راه راه ست کرده است

(کارل در این عکس، گردن بند بزرگ نقره  ای رنگ را با کراوات و کت بنفش رنگ راه راه ست کرده است که یکی ازترکیب های استایل جذابش را در مراسم فشن شو شانل در آوریل ۲۰۱۱ به  نمایش گذاشت)

عینک دودی مشکی و کت همیشه مشکی و پیراهن و کراوات راه راه افقی سفید

(او را در این تیپ که با عینک دودی مشکی و کت همیشه  مشکی و  پیراهن و کراوات راه راه افقی سفید تماشا می کنید، در کنار VENESSA PARADIS  در شانل پارتی سنت تروپز شرکت کرد که مربوط به استایل های وی در سال ۲۰۱۱ میلادی به شمار می رود)

حتما بخوانید :   مد گردی با MARIA ، طراح مد و لباس معروف پاکستانی ها

 تیپ های خاص کارل لاگرفلد کراوات بزرگ قرمز رنگ با بلیزر طرح نیروی دریایی

(از تیپ های خاص کارل لاگرفلد  در این عکس، کراوات بزرگ قرمز رنگ با بلیزر طرح نیروی دریایی است که استایل کژوال این طراح لباس معروف آلمانی را در خیایبان گردی های SOHO به نمایش می گذارد)

کارل لاگرفلد در این تیپ، جلیقه و کت پشمی قهوه ای رنگ را با پاپیونی

( کارل لاگرفلد در این تیپ، جلیقه و کت پشمی قهوه ای رنگ را با پاپیونی  به رنگی که هارمونی خوبی با این استایل دارد ست کرده و تیپ ۲۰۱۰ خود را نشان می دهد که کم تر با این استایل  خیابانی دیده می شود)

لاگرفلد با دستکش های چرمی قهوه ای رنگ نوک باز با پیراهن آبی نفتی و کراوات بزرگ

( لاگرفلد با دستکش های چرمی قهوه ای رنگ نوک باز در این فوتوشوت، با پیراهن آبی نفتی و کراوات بزرگ همرنگ و گردن بندی نقره ای همیشگی اش حضور یافت)

یکی از استایل های شیک کارل لاگرفلد

(یکی از استایل های شیک کارل لاگرفلد را در  عکس بالا مشاهده می فرمایید که او گردن بند DOG TAG  را با دستکش های اکسسوری دار چرمی همیشگی است ست کرده است و ترکیب کراوات قرمز رنگ تیره  بلند و بزرگ با پیراهن راه راه آبی و قرمز، تیپ مردانه  هیجان انگیز به پیر خانه مد شانل بخشیده است)

کارل لاگرفلد در این تیپ زمستانی، کت پشمی ترنچ مشکی ۲ دکمه بلند

( کارل لاگرفلد در این تیپ زمستانی، کت پشمی ترنچ مشکی ۲ دکمه بلند را با پیراهم و کراوات  مشکی ست کرده است و پیراهنش مثل بسیاری از تیپ های  او، یقیه سفید ایستاده دارد. دستکش های چرمی اکسسوری دار کارل لاگرفلد در این  استایل نیز دیده می شود. )

کارل لاگرفلد بزرگ در این تصویر نیز با گل سینه با سنگ های قیمتی کارل لاگرفلد

( کارل لاگرفلد بزرگ در این تصویر نیز با گل سینه با سنگ های قیمتی مشاهده میکنیم که گزینه خوبی برای لاکچری و جذاب کردن استایل های مردانه هیجان انگیز است. همراهیآن با شال  و کت مشکی و کراوات بزرگ، تیپ وی را کامل کرده  است. )

عینک آفتابی خلبانی را با دستکش های اکسسوری دار مشکی چرمی

(او در این  تیپ، عینک آفتابی خلبانی را با دستکش های  اکسسوری دار مشکی  چرمی ست کرده است که کنتراست خوبی با موهای بلوند سفید همیشگی او دارد. این تیپ محصول برند اختصاصی وی یعنی KARL LAGERFELD است که در شهر  PASSAU در آلمان  در اکتبر  ۲۰۰۹ میلادی  به نمایش در آمد. )

اکسسوری های کارل لاگرفلد روی کت شلوار

رنگ کت و شلوار و کراوات خود نیز دستکش های انگشت باز چرمی

(پیرمرد خوش تیپ هفتاد و اندی ساله آلمانی،  با هر رنگ کت و شلوار و کراوات خود نیز دستکش های  انگشت باز چرمی همرنگ دارد. حتی اگر رنگ زرشکی داشته باشد. قهوای مایل به قرمز تا حدی  رنگ زرشکی را تداعی می کند که برای ترکیب این استایل وی گزینه خوبی به نظر  می رسد. )

اینستاگردی  با کارل لاگرفلد

صفحه اینستاگرام کارل لاگرفلد

عکسی که در  بالا مشاهده می کنید، صفحه اینستاگرام کارل لاگرفلد است. بیش از ۱۱۰۰ عکس در ۴ سال اخیر در این صفحه به اشتراک گذاشته شده و قریب به ۴.۵ میلیون دنبال کننده دارد. او در bio نوشه که مد، بازی است که باید جدی انجام شود. صفحه وی  را در این نشانی: @karllagerfeld دنبال کنید. برای مشاهده محصولات وی در اینستاگرام، میتوان از هشتگ : KARLLAGERFELD استفاده کرد. محصولاتش در  سایت  او نیز قابل خرید است.

کلکسیون اختصاصی کارل لاگرفلد با همکاری مدل کیا گربر

(از ۲۰ آگوست ۲۰۱۸ میلادی، کلکسیون اختصاصی کارل لاگرفلد با همکاری مدل کیا گربر راه  اندازی شده است. این محصولات در قالب برند KARLX KAIA عرضه  می شود. )

جدید ترین محصول تابستانی برند کارل لاگرفلد در قالب کالکشن KARLXKIAIAXREVOLE

(در این تصویر، جدید ترین محصول تابستانی برند کارل لاگرفلد در قالب کالکشن KARLXKIAIAXREVOLE را شاهد هستیم که برای کسب اطلاعات بیشتر به KARL.COM یا این نشانی بروید)

 محصولات کارل لاگرفلد توسط کایاگ ربر، مدل اروپایی

(در تصویر بالا، محصولات کارل لاگرفلد را مشاهده میکنیم که توسط  کایاگ ربر، مدل  اروپایی پوشیده شده است و کارل او را به عنوان عضو جدید TEAM KARL معرفی کرد. برای کسب اطلاعات  بیش تر به این هشتگ: #TEAMKARL رجوع فرمایید)

 برند KARL LAGERFELD در کالکشن پاییزه ۲۰۱۸

( برند KARL LAGERFELD در کالکشن پاییزه ۲۰۱۸ خود، محصولات کیف دستی زنانه  بزرگ و کوچک چرمی و رنگارنگ را نیز روانه بازار کرده است که اخیرا در پاریس رونمایی نمود. KAIAG REBER فشن مدل، سفیر  تبلیغاتی این کالکشن  معرفی  شد)

جدید ترین کالکشن اکسسوری های پاییزه برند KARL LAGERFELD

(دست بندهای ترکیبی  زیبایی که در تصویر بالا ارائه شده است، جدید ترین کالکشن اکسسوری  های پاییزه  برند KARL LAGERFELD است  که در  اینستاگرام او رونمایی شد و ده  ها هزار لایک و کامنت از سوی هوادارانش  دریافت کرد)

کلاه کارل لاگرفلد . محصولی از این برند که توسط LUCY HALE

(کلاه کارل لاگرفلد . محصولی از این برند که توسط  LUCY HALE پوشیده شده است )

کارل لاگرفلد ، فرد زیرکی در طراحی اکسسوری های بانوان است

( کارل لاگرفلد ، فرد زیرکی در طراحی اکسسوری  های بانوان است. نمونه اش،  گوشواره خوش تراشی  که گزینه  خوبی برای تیپ های کژوال بانوان مشکل پسند خواهد بود)

حتما بخوانید :   لاکچری گردی با کیت میدلتون : ملکه مد گردهای دنیا

عکس Kamilė Dambrauskaitė فشن مدل اروپایی

(در تصویر فوق، عکس Kamilė Dambrauskaitė فشن مدل اروپایی را مشاهده میکنیم که با بلیزر  سفید رنگ و کیف کرم رنگ ساده و شیکی از کارل ، فوتوشوتی گرفته و در صفحه اینستاگرام ۵  میلیون فالوری وی منتشر  شد)

کفش های زنانه زیبا و فانتزی که پرتره ای از کارل

(این کفش  های زنانه زیبا و فانتزی که پرتره  ای از کارل روی  آن درج شده  است، از جمله محصولات کفش  KARL LAGERFELD  می باشد)

تصویر هادسون، نوه کارل

(تصویر هادسون، نوه کارل  را مشاهده میکنیم که در فروشگاه وی در نیویورک، با مجسمه نقره ای او که TOKI  DOKI  نام دارد عکس  گرفته است)

بخشی از محصولاتی که توسط برند کارل گارفلد تولید و در سال ۲۰۱۸ میلادی

(بخشی از محصولاتی که توسط این برند تولید و در سال ۲۰۱۸ میلادی  روانه  بازار شد را در عکس بالا تماشا می فرمایید)

 کیف های برند شانل که توسط کارل لاگرفلد

(اگر می خواهید علاوه بر کیف های برند شانل که توسط  کارل لاگرفلد و همکارانش طراحی  و تولید شده  است، محصولات اختصاصی  او را در اختیار  داشته باشید، کیف دستی رودوشی زنجیر دار  زنانه  مشکی رنگ کارل نیز گزینه  خوبی است که می توانید از  طریق  سایت اینترنتی  سفارش دهید از  کالکشن: KARL  STRIPES)

 تیپ های ساحلی و کژوال تابستانی کارل لافرلند

(اگر  به دنبال تیپ های ساحلی و کژوال تابستانی هستید، در عکس بالا، این برند آلمانی پر طرفدار، شما را با یکی از کالشکن  های تابستان ۲۰۱۸ آشنا می کند که تی شرت  سفید رنگ جیب دار یقه  گرد و دامن زنانه  و دستکش انگشت باز  چرمی جذابی  است که هارمونی  رنگ شیکی با دامن کوتاه زیپ دار دارد. کیف مشکی و سفید کارل لاگرفلد با پرتره خاص او نیز روی کیف به عنوان امضا وی مشاهده می شود)

 تابستان در شهر برلین کالکشن KARL ESSENTIALS

(از  جمله  محصولاتی از این برند که در  تابستان در شهر برلین به نمایش در آمد، کالکشن KARL ESSENTIALS بود که در فروشگاه بزرگ KADEWE BERLIN ارائه شد. برای کسب اطلاعات بیش تر به این آدرس بروید)

از کارل لاگرفلد اموختیم

  • از کارل لاگرفلد آموختیم که طراحی مد و لباس، فراز و نشیب های زیادی  دارد که باید از آن درس های خوبی فرا گرفت.
  • از وی آموختیم که میتوان بر خلاف روند مد و لباس جهان، لباس پوشید و همچنان خاص بود.
  • از وی آموختیم که قدرت رنگ مشکی و هارمون و کنتراست هایی که با رنگ های دیگر به ارمغان می اورد، در طراحی استایل جنتلمن های فوق العاده موثر است.
  • از وی آموختیم که میتوان به عنوان طراح مد لباس، جریان ساز بود.
  • از وی اموختیم که دستکش های چرمی اکسسوری دار، می تواند یک تیپ را متفاوت از بسیاری از تیپ های خاصی که در طول روز مشاهده میکنیم، به نمایش در اورد.

(عکسی از فشن شو کالکشن بهاره برند شانل در سال ۲۰۱۵ میلادی

(عکسی از فشن شو کالکشن بهاره برند شانل در سال  ۲۰۱۵ میلادی با حضور تئوریسین پیر برند لوکس فرانسوی ها)

  • از کارل لاگرفلد آموختیم که برای جذابیت سازی، باید خلاق بود و الهام بخشی کرد.
  • از وی آموختیم که برای تغییر،  باید نیاز سنجی کرد.
  •  کارل لاگرفلد ، عکاس حرفه ای است. عکاس ها نکته  سنج و زاویه شناس هستند و این خصلت، به آن ها در طراحی لباس و استایل کمک  می کند.
  •  کارل لاگرفلد در دسامبر ۲۰۰۶ میلادی، کالکشن مردانه K KARL LAGERFED را ارائه کرد که تی شرت های چسبان بود و استقبال خوبی  از ان به  عمل نیامد.
  • او با همکاری VOGUE، فیلم های کوتاه مستند زیادی در مورد طراحی لباس می سازد که نمونه ای از آن، فیلم مستند محرمانه های کارل لاگرفلد نام دارد که سال ۲۰۰۷ میلادی پخش شد. این یعنی  جریان سازی!

حتما بخوانید: استایلیست کیست و چه کاری انجام می دهد؟

اگر طراح جوان مد و لباس هستید و می خواهید در این زمینه پیشرفت کنید، همواره طرح های برترین فشن دیزاینرهای جهان از جمله کارل لاگرفلد را بررسی کنید و مصاحبه ها و نکته هایی که در طول سال ارائه می کند را در نظر بگیرید تا الهام هایی اثربخش را برای طرح های خود در اختیار بگیرید. او نیم قرن تجربه  در طراحی لباس  و کیف و کفش زنانه  برای برترین  برندهای  لباس بانوان دارد و به همین خاطر، وی را می توان فردی  الهام بخش با کاریزمای خاص  در این صنعت محبوب برشمرد.

حتما بخوانید: با برترین طراحان لباس ایران آشنا شویم

دنیای  مد و لباس  و لاکچری  گردی  را هر روز با لوکس تهران دنبال کنید.

به نظر شما راز موفقیت KARL LAGERFELD  چیست؟

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا