دکوراسیون لوکس

خانه های لوکس تهران از قصر چناران تا برج رولکس فرمانیه

لوکس ترین خانه و برج تهران

گشتی در لوکس ترین خانه ها و برج های رویایی تهران

لوکس ترین خانه های ایران فقط در پایتخت نیست، اما شمار زیادی از لاکچری ترین آپارتمان ها و برج های ایران، در تهران واقع شده است و اکثر آن ها نیز در منطقه ۱ تا ۳ شهرداری تهران هستند. از شهرک غرب و سعادت آباد گرفته تا جردن و فرشته و نیاوران و الهیه و زعفرانیه و صاحبقرانیه. این ها نام های آشنا برای عاشقان لاکچری گردی و اقامت لوکس در کلان شهر تهران است که  به نظر می رسد قیمت هر متر مربع خانه های آنچنانی در این مناطق، با هر متر مربع خانه در بورلی هیلز کالیفرنیا آمریکا که پاتوق سلبریتی های جهان است برابر می کند.

هم چنان خیابان جردن که این روزها نلسون ماندلا نامیده می شود، از گران ترین خیابان های ایران است و خیابان فرشته و منطقه الهیه و زعفرانیه و نیاوران، در فهرست مقصد های اقامتی گران ثروتمندان پایتخت محسوب می شود و از اوایل سال ۹۷ نیز به دلیل نوسانات ارزی، بهای خرید و اجاره آپارتمان ها و خانه های ویلایی لوکس حداقل ۲ برابر افزایش یافته است.

به هر حال اگر شما به دنبال خرید خانه لوکس در تهران و مناطق شمالی و غربی این کلان شهر در روزها و ماه های آینده هستید، گزارش امروز مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران تلاش دارد تا در این گفتار، شما را با لوکس ترین خانه ها و آپارتمان ها و برج های مجلل و شیک و پنت هاوس های باورنکردنی پایتخت آشنا کند. جایی برای آشنایی با خانه های شیک علی دایی و کریم باقری و برخی از ثروتمندان و دیپلمات های معروف ایران.

اگر شما هم جای خاصی در نظر دارید از طریق کامنت یا کانال های لوکس تهران در شبکه های اجتماعی در اختیار ما قرار دهید.

با لوکس گردی لوکس تهران در لوکس ترین خانه های تهران آشنا شویم. پیش از ادامه بحث در گشتی ۴ دقیقه، با قصر های باور نکردنی تهرانی ها.

حتما بخوانید: با لوکس ترین مزون های تهران آشنا شوید

گشتی در برج قصر چناران

گشتی در برج قصر چناران

نخستین مقصد لاکچری گردی تهران در این گفتار، برج قصر چناران، نگین معظم محله  الهیه است. این عمارت لوکس و مجلل، یکی از بهترین خانه های شمال شهر پایتخت بوده و در ۱۳ طبقه احداث شده که هر طبقه  تنها ۲ واحد مسکونی دارد. عمارتی شمال با بر پهن و  سازه ای محکم که متراژ خانه هایش بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ متر مربع می باشد. پیست دوچرخه  سواری این مجموع در کنار سیستم های  اینترنتی پر سرعت ۱ گیگ بر ثانیه (تانوما)، چناران را به یکی از خانه های هوشمند لوکس ایران تبدیل کرده  است.

نخستین مقصد لاکچری گردی تهران

لوکس ترین خانه های ایران

 از بهترین خانه های شمال شهر پایتخت

خانه های هوشمند لوکس ایران

حداقل ۱۰ تا ۲۰ میلیارد تومان برای خرید هر یک از این آپارتمان ها باید پرداخت کرد. در طبقه  آخر  برج چناران، پنت هاوس است که view  فوق العاده به کوهستان تهران و مناظر دیدنی اطراف دارد. گفتنی مشاعات این برج حدود دو هزار متر مربع بوده و استخر پانصد متر مربعی در آن احداث شده و خدمات هتلینگ خوبی در اختیار ساکنان  قرار می دهد.  سالن ورزشی این مجتمع یکی از بهترین سالن های ورزشی مسکونی منطقه به شمار می رود.

مجتمع چناران پارک رزیدس

مجتمع چناران پارک رزیدس در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربعی در الهیه احداث شده و آن را در ردیف گران ترین خانه های ایران قرار می دهند. ساختمان با درختان کهنسال و فضای سبز و آبشار و برکه مصنوعی  محاصره  شده تا فضایی رمانتیک را برای اهالی به ارمغان آورد. شیرآلات آب طلا در سرویس ها و استفاده از کارواش و کترینگ و رستوران، از جمله  خدمات این مجتمع سوپر لوکس تهران است. مهندس فرزاد دلیری، آرشیتکت معروف تهران، طراح  این مجتمع مسکونی مجلل پایتخت محسوب می شود.

حتما بخوانید: لوکس ترین هتل های تهران را ببینید

گشتی در ساختمان آلتون تهران

گشتی در ساختمان آلتون تهران

ساختمان آلتون تهران هم چون برج معظم چناران الهیه، یکی از مجلل ترین واحد های مسکونی شمال شهر تهران است که view آن  مثل بام تهران، جذاب و چشم نواز است.  این عمارت لاکچری نیاوران، بیست و چهار طبقه  داشته و شصت واحد دارد که متراژ واحد ها بین دویست تا ششصد متر مربع می باشد. پنت هاوس این مجموعه نیز پانصد متر مربع بوده و دو پنت هاوس شمالی و جنوبی دارد.

مجلل ترین واحد های مسکونی شمال شهر تهران

 عمارت لاکچری نیاوران

مجتمع مسکونی مجلل پایتخت

از امکانات لوکس این مجموعه می توان به خانه هوشمند، آشپزخانه فرانسوی، سیستم جارو برقی مرکزی و اتاق شستشو و رستوران و کترینگ اشاره کرد که با استخر شنا پانصد متری و سالن ورزشی مجلل، دیزاین شده  است. بیش از ده هزار متر مربع مشاعات داشته  و شش صد متر لابی پنج متری دارد.  این مکان با فواره و برکه و فضای سبز رمانتیک محسور شده است. آرشیتکت این بنا لوکس، مهندس منصور وکیلی بود.

حتما بخوانید: هشتگ های لوکس اینستاگرام  را اینجا ببینید

برج پارامیس فرشته

برج پارامیس فرشته

برج پارامیس فرشته را باید یکی از لوکس ترین خانه های تهران در یکی  از لوکس ترین خیابان های ایران دانست. خیابان فرشته  تهران با خانه های مجلل و پاساژ ها و کافه های شیک و لوکس، پاتوق لاکچری گرد های پایتخت بوده و برج پارامیس، که اقامت گاه هیجان انگیز گران قیمت ثروتمندان شمال شهر تهران است،  یکی  از این لوکیشن ها به شمار می رود. برجی سیزده طبقه که واحد های مسکونی چهار صد و پنجاه متر مربعی داشته که سقف آن ۴ متر مربع است  و لابی  با ارتقاع شش متری دارد.

 لوکس ترین خانه های تهران

سالن اجتماعات صد و پنجاه  متر مربعی داشته و استخر مجهز أن  نیز  سیصد متر مربع است. سالن ورزشی  و هزاران متر مشاعات، از جمله قابلیت های پارامیس فرشته  محسوب می شود.

سالن اجتماعات برج فرشته

تصویری از برج پارامیس

(تصویری از برج پارامیس)

مجتمع نارسیس تهران

از دیگر  مجتمع  های سوپر لوکس تهران می  توان به مجتمع مسکونی  نارسیس الهیه اشاره کرد که دارای ۹ طبقه و ۳۰ واحد مسکونی بزرگ و شیک بوده که متراژ هایی بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ متر مربع دارد.  ارتفاع سقف این خانه ها حدود ۳ متر است که در با شکوه تر کردن دکوارسیون داخلی منزل موثر است. بیش از یک صد متر مربع استخر و لابی دکوری مجلل ششصد متر مربعی و یک هزار متر مربع سالن ورزشی، از جمله امکانات این منزل مسکونی لوکس است.  مشاعات  این منزل نیز حدود هزار  و نهصد متر مربع بوده که با فضای سبز دیزاین شده است.

مجتمع نارسیس تهران

حل مسکونی فوق مجلل

لوکس ترین خانه ها و برج های رویایی تهران

محل مسکونی فوق مجلل با چشم انداز عالی

اگر به دنبال یک محل  مسکونی فوق  مجلل با چشم انداز عالی  هستید، نارسیس الهیه، گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

برج رولکس فرمانیه

برج رولکس فرمانیه

برج باغ رولکس فرمانیه را باید نگین منطقه مرفه نشین فرمانیه دانست. گران ترین خانه های ایران در این منطقه کلانشهر قرار داشته و رولکس رزیدنس را باید در فهرست مجلل ترین های  تهران دانست. برجی شانزده طبقه  که با نمای کلاسیک  جالب سفید رنگش، پنجاه و دو واحد مسکونی را در خود جای داده است. اپارتمان های شیک و باشکوه این برج از صد و سی متر و صد و پنجاه و پنج متر و صد و هشتاد و پنج متر شروع شده  و تا سیصد متر مربع مساحت دارد.

گران ترین خانه های ایران

برج باغ رولکس فرمانیه

از امکانات این برج  زیبا می  توان به هفتصد متر مربع استخر و ششصد متر مربع لابی با ارتفاع هفت متر و صدها متر مربع سالن ورزشی و مشاعات دکور شده زیبا اشاره کرد.

نگین منطقه مرفه نشین فرمانیه

گفته  می شود که یکی از پنت هاوس های  این برج متعلق به علی دایی، فوتابالیست سرشناس ایرانی است.  این پنت هاوس دارای  استخر روی  بام، جکوزی و آسانسور اختصاصی حمل خودرو بوده و دستگیره و شیره  آلات آب طلا دارد.

روما رزیدنس

دیگر اقامت گاه لوکس تهرانی ها می توان به روما رزیدنس اشاره کرد. ساختمانی با مساحت هفت هزار متر  مربع  در کامرانیه شمالی که دارای بیش از سی هزار  متر مربع واحد مسکونی و بیش  از یک هزار متربع واحدتجاری است.  قریب به چهارده هزار متر مربع نیز مشاعات و فضای سبز دارد. روما رزیدنس، شصت و پنج واحد مسکونی دارد که در  پانزده طبقه بنا شده و کلیه طبقات به سبک  چلیپا است و نور پردازی خوبی دارد.

این مجتمع لوکس دارای سه طبقه زیر زمین  و یک طبقه  همکف با محیطی مستطیل شکل بوده و تردد خوبی به نقاط  مختلف شهر  دارد.

 اقامت گاه لوکس تهرانی ها

مجتمع لوکس روما رزیدنس

واحد های روما رزیدنس از طبقه  اول  تا پنجم همه بین سیصد و پنجاه متر مربع تا چهارصد متر  مربع بوده و در هر طبقه  با تیپ های متنوعی از دکوراسیون و معماری  مواجه هستیم. از طبقات ششم  تا سیزدهم  روما رزیدنس  نیز دو واحد ششصد متر مربعی و چهار صد متر مربعی وجود دارد. پنت هاوس روما رزیدنس که در اختیار  مدیرعامل  نمایندگی  یکی از شرکت های الکترونیکی شرق آسیا در ایران است، بیش  از نهصد متر مربع مساحت داشته و یکی از مجلل ترین  خانه های ایران است که اکنون بیش از ۵۰ میلیارد تومان قیمت دارد.

پنت هاوس روما رزیدنس

روما رزیدنس یک بنای هوشمند است

روما رزیدنس یک بنای  هوشمند است  و کنترلر های هوشمند ABB با امکان تنظیم دما و نور و صدا دارد که حس  خانه هوشمند را تداعی می کند. برای مراجعه به روما رزیدنس می توانید از کامرانیه  و خیابان شیبانی استفاده کنید. طراح روما رزیدنس نیز مهندس فرزاد دلیری  است. هر  واحد داری استخر اختصاصی و پارکینگ ماشین بوده و کم تر مهندس طراح و مکانیکال و الکتریکال می تواند ایرادی به روما رزیدنس بگیرد. اگر قصد دارید با جدید ترین طرح های مهندس دلیری در طراحی آپارتمان ها و برج های مجلل در تهران و شمال کشور آشنا شوید، توصیه می کنیم به این هشتگ رجوع کنید.

 یکی از پروژه های لوکس طراحی شده توسط مهندس فرزاد دلیری

(تصویر  یکی از پروژه های لوکس طراحی شده  توسط مهندس فرزاد دلیری در منطقه دربند سر)

راهنمای خرید خانه های لوکس تهران

خرید خانه لوکس و مجلل

راهنمای خرید خانه های لوکس  تهران

 • خرید خانه لوکس و مجلل به دلیل این که قیمت زیاد به عرف بازار و شرایط قیمت گذاری در دیگر مناطق تهران ارتباط ندارد، کاری پیچیده و تخصصی  است.
 • حتما پیش از خرید واحد مسکونی در یکی از برج های مجلل تهران، وضعیت تکنیکی برج و هم چنین اوضاع الکتریکال ومکانیکال واحدهای مجاور را چک کنید.
 • هزینه سند، دفتر ثبت اسناد، پایان کار، مالیات و کمیسیون املاک در خرید و رهن و اجاره خانه های لوکس بالا شهر چند ده میلیون تومان خواهد بود که برای صرفه جویی در هزینه ها، از یک مشاور املاک منصف مطلع کمک بگیرید.
 • قرارداد خرید خانه های لوکس هم مثل دیگر خانه ها باید ماده و تبصره های مربوطه داشته و زیر نظر وکیل تنظیم شده  باشد.
 • بر خلاف آن چه در تصاویر مشاهده می کنید، شماری از آپارتمان های لوکس و مجلل با مشکلات فنی روبرو هستند که بعضا توسط مالک،‌ پنهان می شود.

 خرید واحد مسکونی در یکی از برج های مجلل تهران

 • اگر اشراف اطلاعاتی به موضوعات طراحی و  سیستم های تهویه  مطبوع و فناوری اطلاعات این مجتمع ها ندارید، از مشاوران واجد شرایط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران استفاده کنید.
 • هزینه های شارژ خانه های لوکس، بعضا ماهی چند میلیون تومان است که می توان با این رقم، خانه ای در مناطق دیگر تهران اجاره کرد. اگر به فکر اجاره کوتاه مدت منازل لوکس هستید، به این موضوع توجه کنید.
 • تعداد واحد های هر طیقه حتی در خانه های لوکس هم اهمیت دارد. مخصوصا برای اقامت بلند مدت حتما اقامت در طبقات شلوغ حتی در مناطق بالای شهر،‌ می تواند به دلیلا بافت فرهنگی مختلف ساکنان، مشکل آفرین  باشد.
 • سیستم سرمایش و گرمایش این خانه ها به  دلیل متراژ زیاد و سقف بلند، هزینه بر است و در طول سال  هزینه های زیادی به ساکنان تحمیل می کند. این موضوع را در خرید خانه و بررسی فنی در نظر بگیرید.
 • سنگ خانه ها از گرانیت گرفته  تا تراورتن نیاز به  شستشو دارد و این برای واحدی که میخواهید خریداری کنید هزینه بر است.
 • پله های ساختمان و اصول ایمنی را توجه کنید. معمولا الیته این منازل  مجلل سیستم های حفاظتی خوبی دارد.
 • حتما زمانی را برای صحبت با شماری از ساکنان خانه های لوکس بالا شهر ترتیب دهید تا نقاط قوت و ضعف  خانه را به صورت شفاف و رو در رو در اختیار شما قرار دهند و در این مسیر، تحت فشار مشاوران معاملات املاک قرار نگیرید.

کمیسیون خرید و فروش و رهن و اجاره خانه های لوکس تهران

 • کمیسیون خرید و فروش و رهن و اجاره خانه های لوکس تهران را از سایت اتحادیه املاک تهران استعلام کنید.

سرویس بهداشتی یکی از آپارتمان های مجلل شمال شهر تهران

(تصویر سرویس بهداشتی یکی از آپارتمان های مجلل  شمال شهر تهران)

 طراح شیک و مجلل آشپزخانه و کابینت که در یکی از طبقات روما رزیدنس

(الگویی  برای  طراح  شیک  و مجلل آشپزخانه و کابینت که در  یکی از طبقات روما  رزیدنس کار شده است)

 فروش و رهن و اجاره خانه های لوکس در تهران

(یکی از نکات جالب  توجه در  طراحی و معماری خانه های لوکس شمال تهران، استفاده کامل و بهینه از کلیه فضا ها و استفاده از نور پردازی متناسب با تنالیته رنگ سنگ  ها و کاشی ها بوده که فضای رمانتیکی را به ارمغان می آورد و این موضوع در طراحی لابی که نخستین منطقه برخوررد مخاطب با ساختمان است،  حضور چشمگیری دارد)

همراه گرامی

اگر شما هم به دنبال خرید، فروش و رهن و اجاره خانه های لوکس در تهران و مراکز استان ها به مدت محدود یا بلند مدت هستید، نظرات و درخواست خود را از طریق کامنت در اختیار کارشناسان لوکس تهران قرار دهید تا موارد حقوقی و مالی و آنچه برای خرید خانه لوکس باید در کلانشهر تهران در مناطق سه گانه بالا شهر تهران مد نظر داشته باشید در اختیار شما قرار بگیرد.

دنیای مد و لباس و لاکچری گردی را هر روز با لوکس تهران دنبال کنید.

به نظر شما لاکچری ترین خانه تهران کجاست و متعلق به کیست؟

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا