استایل و مد بانوان

کیت آپتون دومین زن زیبای دنیا به انتخاب مجله هالیوود بوز

کیت آپتون

کیت آپتون یکی از زیباترین هنرپیشه ها و مدل های جهان است که خوب می داند چطور ظاهر زیبای خود را با پوشیدن لباس ها و اکسسوری های منحصربفرد، در مرکز توجه قرار دهد. این ستاره با سبک آرایش جالب توجه خود تصاویر زیبایی از خود در ذهن طرفدارانش بجای گذاشته است.

در ادامه درخشش کیت آپتون در بهترین لباس هایش را خواهیم دید :

عکس کیت آپتون Kate Upton

عکس کیت آپتون Kate Upton

 

 کیت آپتون Kate Upton

 کیت آپتون Kate Upton


بیشتر بخوانید :

بیوگرافی کیت آپتون Kate Upton

کیت آپتون ، مدل و هنرپیشه به عنوان زیباترین زن سال ۲۰۱۴ انتخاب شد کاترین “کیت” آپتن ( به انگلیسی : Katherine “Kate” Upton) (زاده ۱۰ ژوئن ۱۹۹۲) بیشتر در حرفه مدلینگ مشغول است وی از زمان حضورش در فیلم Sports Illustrated Swimsuit Issue به شهرت رسید که در آن به عنوان بهترین تازه‌ وارد سال (Rookie of the year) معرفی شده بود.

کیت از سال ۲۰۹ به عنوان هنرپشیه فعالیت می کند و حدودا ۱۷۸ سانتی متر قد دارد و رنگ مو بلوند و رنگ چشم آبی / سبز دارد

همچنین در سال ۲۰۱۲ نیز به عنوان مدل جلد مجله انتخاب شد. همچنین به دلیل شباهت زیادش به مریلین مونرو نام او را بر کیت نهادند.

وی در نظرسنجی که مجله « هالیوود بوز » هر ساله با عنوان « زیباترین زنان دنیا » انجام می‌دهد در سال ۲۰۱۴ رتبه ۲ را با بدست آوردن ۷۰۰ هزار رای به خوداختصاص داد.

 کیت آپتون Kate Upton

 کیت آپتون Kate Upton

در تاریخ ۳۱ اوت ۲۰۱۴ در جریان افشای تصاویر برهنه افراد مشهور به خاطر هک شدن برنامه iCloud شرکت اپل، تعداد زیادی تصاویر برهنه از او در فضای مجازی منتشر شد. در این جریان بیشترین تصاویر برهنه از او منتشر شد.

حتما بخوانید :   مدگردی با پرنسس دایانا : پرنسس فقید کنزینگتون

همچنین در سال ۲۰۱۲ نیز به عنوان مدل جلد مجله انتخاب شد.همچنین به دلیل شباهت زیادش به merlin monroe نام اورابرکیت نهادن..وی درنطرسنجی که مجله {هالیوود بوز}هرساله باعنوان {زیباترین زنان دنیا}انجام می دهد درسال ۲۰۱۴رتبه۲رابابدست اوردن ۷۰۰هزار رای به خوداختصاص داد.

هرساله طی یک نظرسنجی از میان کاربرانش زیباترین زنان جهان را در اواخر ماه دسامبر انتخاب می کند و در ۱۴ دسامبر نتیجه نظرسنجی را انتشار میکند. امسال این رسانه ادعا کرده که بالغ بر ۴ میلیون نفر در این نظر سنجی که از طریق شبکه های اجتمایی صورت گرفته است شرکت کرده اند و نفر اول این لیست غریب به ۱ میلیون رای را به خود اختصاص داده است.

بیشترین مردمی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند از کشورهای (به ترتیب): ایالات متحده امریکا ،انگلستان ،کلومبیا ،کانادا ،فرانسه ،المان ،تونس ،مکزیک ،اسپانیا ،عربستان سعودی ،عراق ،ایتالیا ،هند و در اخر ترکیه بوده اند که بیشترین ارا توسط مردمان این کشورها بوده است و همچنین ۵۹% شرکت کنندگان زن و ۴۱% ان مرد بوده اند.

طبق سال های گذشته مجله hollywood buzz در نظرسنجی جدیدش از بین ستاره های زن دنیا، ۳۰ نفر از زیباترین آنها را در لیست قرار داده است.

کیت اپتون : این مانکن زیبارو که بیشترین شهرتش به خاطر زیبایی طبیعی و چهره کلاسیکش است طوری که چهره او یاداور دهه ۴۰ و ۵۰ است و اغلب مردم امریکایی به او عنوان مرلین مونرو را داده اند، کیت در این لیست نفر دوم است و نزدیک به ۷۰۰ هزار رای اورده است.

 کیت آپتون Kate Upton

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا