استایل و مد بانوان

ده کشور با زیباترین زنان جهان به انتخاب سایت واندر لیست

سایت واندر لیست به تازگی فهرستی از ده کشوری را که زیباترین زنان جهان را در خود جای داده است منتشر کرده است. او خود در مقدمه این فهرست اعلام کرده است که درک زیبایی مسئله ای نسبی است و نمی توان با قطعیت درباره آن نظر داد. این سایت این کشورها را براساس زیباترین چهره ها که در مسابقات مختلف جهانی دختران شایسته سال حضور می یابند، تنظیم کرده است.

۱-  ترکیه

ممکن است با دیدن نام ترکیه در صدر این لیست جا خورده باشید اما زنان ترک این کشور با ویژگی های ظاهری خود که تلفیقی از ویژگی های شرقی و غربی است طی سالیان گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

 

زیباترین زنان

۲-  برزیل

زیبایی زنان برزیلی شهرت جهانی یافته است. زنان برزیلی برای حفظ زیبایی خود از روش های سنتی استفاده می کنند. لباس های سنتی برزیلی نیز در زیباتر نشان دادن این زنان نقش بسزایی دارد.

۳-  اوکراین

زنان اوکراینی با زیبایی خاص اروپایی خود در جایگاه سوم این لیست قرار می گیرند. دختران اوکراینی همیشه جزء محبوبترین ها در میان دختران شایسته سال قرار می گیرند.

۴-  روسیه

زنان این کشور با زیبایی اروپایی-آسیایی خود جزء زیباترین زنان هستند. بسیاری از محبوبترین مدل های جهان از گذشته تا به امروز از این کشور هسستند. قد بلند زنان روس یکی از جذابیت های مشهور آنهاست.

۵-  ونزوئلا

زنان ونزوئلایی بیشترین برنده را در مسابقات زیبایی جهان داشته اند. این زنان به کمرهای باریک خود شهرت دارند.

۶-  ایتالیا

زیبایی کلاسیک زنان ایتالیایی در کنار توجه دیرینه آنها به زیبایی و استفاده از جدیدترین مدهای روز شهرتی جهانی دارد.

۷-  هلند

زنان قدبلند و بور هلندی در جایگاه هفتم این لیست قرار گرفته اند. هلند نیز همانند روسیه مدل های بسیاری را بروی کت واک فرستاده است.

۸-  آمریکا

زنان آمریکایی علاوه بر زیبایی شان به استقلال شخصی شان نیز بسیار مشهورند و همیشه در لیست قدرتمندترین زنان جهان حداقل یکی دو نماینده دارند.

۹-  انگلستان

انگلستان در حال حاضر تلفیقی از فرهنگ های مختلف را در دل خو جای داده است. این تنوع فرهنگی باعث شکل گیری طیف وسیعی از زنان زیبا شده است.

۱۰-  فیلیپین

زنان فیلیپینی در سال های اخیر در مسابقات زیبایی جهان توانسته اند با زیبایی خاص خود چشم ها را خیره کنند و جایگاه خیلی خوبی را در میان زیباترین زنان جهان کسب کنند.

 

11 دیدگاه

11 Comments

 1. ريحان

  اسفند ۵, ۱۳۹۵ at ۵:۴۳ ب.ظ

  زناى ايرانى اگه عمل نكننو خودشون رو بد قيافه نكنن خوشگلترينان
  بى سليقه ها …ايران اوله❤

 2. رازینی

  اسفند ۷, ۱۳۹۵ at ۱:۲۱ ب.ظ

  زن های ایرانی هنوز هم زیبا هستند و اگر جزء رده بندی نیستند برای این است که کمتر در مجامع جهانی حضور دارند.

 3. بابک

  اسفند ۷, ۱۳۹۵ at ۸:۲۴ ب.ظ

  اگه ترکیه اوله پس ایران ابر خوشگلا رو داره یا لهستان این رده بندیشونم بدرد خودشون میخوره

 4. بهروز

  اسفند ۸, ۱۳۹۵ at ۱:۱۲ ب.ظ

  به نظر من ایران زیلباترین زنان را دارد. البته زیبایی امری نسبی و بومی است. هنجار زیبایی از یک جامعه به جامعه ای دیگر فرق می کند. اما ایران کشوری است که زنانش از پوستی نمکین و تناسبی در اندام و چهره برخوردارند. نه لبهایی آویزان و نه موهایی کاملا سفید دارند. حجاب نیز به آنان وقاری خاص می بخشد. به خاطر تغذیه حلال که امروز مطلوب بسیاری از ملل شده است، بوی بدن آنها مانند برخی مردم چین زننده نیست. ایرانی ها زیباترین هستند.

 5. رسوا

  اسفند ۸, ۱۳۹۵ at ۴:۰۹ ب.ظ

  متاسفانه ما فعلا با خودمون درگیریم . هم خوشگلی زنارو رو خوب می دونیم و هم مخالفش هستیم .کس دیگه نبینتش فقط مال خودم باشه اگه بشه ۱۰ تا زنم داشته باشم که خیلی عالیه . زنای ما هم از بچگی تو ۱ محیطی بزرگ شدن که همش چادری بوده آی موهات بیرون نباشه آی تو نرو بزار داداشت بره آی دختر نباید کار کنه و….
  تو ایران این چیزارو باید کلا ول کنین .

 6. محسن

  اسفند ۹, ۱۳۹۵ at ۱:۴۱ ب.ظ

  نفس انعکاس اینگونه اخبار و گزارش ها چه هدفی را دنبال می کند؟!!!بر فرض که فلان کشور دارای زیباترین زن باشد، چه دردی از دردهای بشریت را درمان می کند؟ آیا صحیح است که عمر کوتاه و با ارزش انسان صرف خواندن اخبار و تماشای زنانی شود که هیچ تاثیر مثبتی در ارتقای انسانیت خواننده ندارد و البته تاثیر در سقوط و سرازیری او به سمت شهوت حیوانی خواهد داشت؟! در این صورت چه تفاوتی میان این موجود متفکر با موجوداتی که محکوم غرایز خود هستند خواهد داشت؟

 7. مشاور زیبایی

  خرداد ۱۱, ۱۳۹۶ at ۳:۲۹ ق.ظ

  واقعا جالب بود ممنون

 8. ناشناس

  مهر ۱, ۱۳۹۶ at ۷:۰۶ ب.ظ

  به نظر من همه را درست گفتند بجز زنان فیلیپینی

 9. جهان

  مهر ۱۰, ۱۳۹۶ at ۳:۱۳ ب.ظ

  زن فقط زن ایرونی قربونشون برم

 10. ناشناس

  مهر ۱۲, ۱۳۹۶ at ۱۱:۰۵ ق.ظ

  مرسییییییییییییی چه جالب بود

 11. صمد

  مهر ۱۷, ۱۳۹۶ at ۱۲:۵۹ ق.ظ

  باید قبول کنیم ترکها خوشگلن همانطورکه در ایران ترکهای اذربایجانی به زیبایی معروفا حتی از زمانهای قدیم ترک سنبل زیبای بوده مثل شعر حافظ:اگر ان ترک شیرازی بدست ارد دل ما را …

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا