جواهرات و زیورآلات

پر فروشترین برندهای جواهرات در جهان

جواهرات برند یکی از جذابترین و پرفروشترین بخش مد در جهان است.علاقه بخصوص زنان به جواهرات به این صنعت رونقی همیشگی بخشیده است.تنوع بی نظیری که در نتیجه جدیدترین تکنولوژی های روز و کثرت کمپانی ها و جواهرسازان خلاق بوجود آمده است، انتخاب جواهر را به یکی از چالش های طرفداران مد بدل کرده است.در ادامه ده برند برتر جواهرسازی جهان که بیشترین مشتریان را بسوی خود می کشانند، معرفی می شوند.

۱-  کارتیه

کارتیه طی چند سال اخیر به شناخته شده ترین و پرفروشترین برند جواهر جهان بدل شده است. محصولات این برند فرانسوی به زیبایی خیره کننده خود شهرت دارند. این برند ۲۰۰ فروشگاه بزرگ در ۱۲۵ کشور جهان دارد. مشهورترین محصول این برند گردنبندهای الماس آن است. بواسطه محبوبیت این برند در میان اعضای خانواده های سلطنتی جهان نام کارتیه بیش از هر چیز با شکوه اشرافیت گره خورده است.

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند کارتیه

۲- هری وینستون

این برند آمریکایی در سال ۱۹۳۲ پدید آمد و رفته رفته به یکی از برترین برندهای جواهرات جهان بدل شد. این برند محبوبیت خاصی در میان سلبریتی ها دارد و در کمتر فرش قرمزی نام هری وینستون شنیده نمی شود. محصولات این برند به جزییات مثال زدنی، طرح های جدید و خلاقانه و استفاده از انواع سنگ های قیمتی شهرت دارد. هری وینستون خالق این برند نام آور خود یکی از برترین جواهرسازان تاریخ جواهر سازی بشمار می آید.

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند هری وینستون

 

۳- ون کلیف اند آرپلز

این برند کهنه کار در سال ۱۸۹۶ توسط سالامون آرپلز و آلفرد ون کلیف پایه گذاری شد. این برند در زمینه تولید انواع سنگ های قیمتی زیبا شهرتی جهانی دارد. در غالب طرح های ون کلیف اند آرپلز از نقوش حیوانات، پرندگان و گل های مختلف استفاده می شود. جواهرات زیبای این برند در کنار نام هایی همچون الیزابت تیلور، دوشس ویندزور و گریس کِلی درخشیده است.

حتما بخوانید :   مجموعه جواهرات سلدا اوکتان با طراحی های عجیب و جذاب

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند ون کلیف اند آرپلز

 

۴- تیفانی اند کو

تیفانی اند کو دیگر برند شناخته شده جهان در زمینه طراحی و تولید انواع جواهرات است. این کمپانی علاوه بر جواهرات در زمینه تولید انواع ساعت و عطر نیز شهرت بسیاری دارد. جواهرات تیفانی اند کو به ظرافت بی نظیر خود مشهورند. جواهرات این برند اغلب از الماس ساخته می شوند.

 

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند تیفانی اند کو

 

۵- پیاژه

برند خوشنام پیاژه در زمینه طراحی و تولید مجموعه جواهرات بسیار با کیفیت پیشتاز بود. این برند سوییسی در سال ۱۸۷۴ پایه گذاری شد. تمام الماس هایی که در جواهرات پیاژه استفاده می شوند برای اطمینان از کیفیت بالای آنها به دقت مورد بررسی قرار می گیرند. این کمپانی کار خود را با ساخت ساعت هایی مچی آغاز کرد و سپس ساخت جواهرات لاکچری را به فعالیت هایش افزود.

جواهرات برند پیاژه

 

۶- بولگاری

این برند مشهور ایتالیایی نه تنها به جواهرات زیبا و منحصربفرد خود که به ساعت های مچی، عطرها، محصولات مراقبت از پوست و اکسسوری های خود نیز مشهور است. بولگاری برند مورد علاقه الیزابت تیلور بود و به واسطه علاقه او به این برند دیگر سلبریتی ها و افراد مشهور جهان به سوی آن جذب شدند. جواهرات بولگاری با طرح های خیره کننده که تلفیقی است از طرح های مدرن و کلاسیک، در حال حاضر مشتریان بسیاری در سراسر جهان دارند.

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند بولگاری

۷-  میکی موتو

این برند ژاپنی در سال ۱۸۵۸ توسط میکی موتو کوکیچی پایه گذاری شد. میکی موتو در زمینه تولید جواهرات مرواریدی پیشتاز بود و تا به امروز نیز برترین برند در زمینه تولید این نوع از جواهرات است. این برند به جواهرات بسیار خوش ترکیب و چشم نواز خود شهرت دارد. ساخت تاج زیبای دختر شایسته جهان هر ساله بر عهده این برند نامی است.

حتما بخوانید :   طراحی جواهرات دیور ؛ الهام گرفته از کاخ ورسای

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند میکی موتو

 

۸- گراف

این برند بریتانیایی در تولید محصولات خود از بهترین و کمیاب ترین الماس های جهان استفاده می کند؛ به همین دلیل است که گراف با نام برند میلیونرها شناخته می شود. گراف در سال ۱۹۶۰ توسط لورنس گراف در شهر لندن پایه گذاری شد و به زودی توانست با محصولات منحصربفرد خود مشتریان ثروتمندی از سراسر جهان را به سوی خود جلب کند. این برند در حال حاضر بیش از ۵۰ فروشگاه بزرگ در اقصی نقاط جهان دارد. بسیاری این برند را برترین برند تولید جواهرات الماس نشان می دانند.

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند گراف

۹- باکلاتی

این برند ایتالیایی بیش از هر چیز به جواهرات خود که تلفیقی از طلا و نقره هستند شهرت دارد. باکلاتی در سال ۱۹۱۹ توسط ماریو باکلاتی پدید آمد. جواهرات این برند اغلب جواهراتی حکاکی شده هستند. باکلاتی در طراحی جواهرات خود از فرهنگ های دیرین و تاریخ الهام می گیرد. این برند در حال حاضر مشتریانی در سراسر جهان دارد.

جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند باکلاتی

۱۰- چوپارد

لوییس اولیس چوپارد در سال ۱۸۶۰ زمانی که تنها ۲۴ سال داشت، برند چوپارد را راه اندازی کرد. این برند بیش از هر چیز به استفاده هنرمندانه از انواع سنگ های قیمتی شهرت دارد. تمرکز این برند سوییسی بر تولید جواهرات لاکچری و منحصربفرد است. علاوه بر جواهرات، این برند در زمینه طراحی و تولید ساعت مچی نیز یکی از شناخته شده ترین برندهای جهان است. جواهرات برند طلا و جواهرات عکس جواهرات مدل جواهرات طراحی جواهرات

جواهرات برند چوپارد

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا