خودروهای لوکس

هفت ماشین برتر جهان با لاکچری ترین طراحی های داخلی

هفت ماشین برتر جهان با لاکچری ترین طراحی های داخلی از بنز میباخ تا ماشین لاکچری بنتلی
در مواجه با ماشین های لاکچری بطور معمول نمای خارجی آنها مورد توجه قرار می گیرد شاید به این خاطر است که اغلب این ماشین ها زیبایی فوق العاده ای دارند و تنها تعداد کمی از آنها به طراحی داخلی اهمیتی ویژه  می دهند. مطمئنا اکثر ماشین های لاکچری با بهترین چرم ها و کوسن های نرم تزیین شده اند اما در نهایت فضای داخلی آنها بسیار شلوغ به نظر می رسد و راحتی مورد نیاز را برآورده نمی کنند.

( ماشین لاکچری با تودوزی های کلاسیک از طلا )

اما برخی از برندهای ماشین های لاکچری در طراحی داخلی این خودروها سنگ تمام می گذارند.در ادامه هفت خودرو لوکس را که در سال قبل با طراحی اعجاب آور داخلی به بازار عرضه شدند را معرفی خواهیم کرد.

لند روور Land Rover

۷-  لند روور یکی از  پرچم داران عرصه خودروهای لاکچری طراحی خود را با اضافه کردن کیفیاتی لوکس درهم آمیخت تا ماشین اس وی آتوبیوگرافی را در سال ۲۰۱۶ عرضه کند.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

اس وی با بیست و نه اسپیکر مجهز شده تا صدایی فراگیر در داخل ماشین  خلق کند. قیمت این ماشین از نود هزار دلار شروع می شود. صندلی های عقب با فضای باز برای استراحت دادن به پای سرنشینان طراحی شده و با تکیه دادن به عقب یک پیغام را  به مسافران عقبی میدهد.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

میزهای تاشویی نیز از کنسول مرکزی بیرون میایند و مسافران عقبی چیزی برای تکیه کردن به آن را دارند و همچنین تمامی کنترل ها در کنسول عقبی خودرو قرار گرفته اند. سوکت های مختلفی نیز پیدا میشوند که مسافران میتوانند هرگونه وسیله هوشمندی  را شارژ کنند. چوب فوق العاده ای که در طراحی فضای داخلی استفاده شده است از درخت واتل استرالیایی گرفته شده که برای ساخت آن از فرایندی کاملا طبیعی با قدرت پایداری بسیار بالا بهره گرفته شده است. حتی بطری خنک کننده هم در کنسول مرکزی قرار گرفته که میتوانید در میان رانندگی خود چند نوشیدنی نیز استفاده کنید.

حتما بخوانید :   گرانترین گوشی های جهان از آیفون تا ورتو

عکس لاکچری ماشین لاکچری

بی ام  و ۷۴۰  BMW

۶- بی ام  و ۷۴۰ شاید از بیرون لوکس به نظر برسد اما قطعا در داخل بسیار پیچیده تر است. قیمت این ماشین از هشتاد هزار دلار شروع می شود.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

ماشین لاکچری BMW 740

صندلی های عقبی توانایی تا شدن دارند.  میزهای کوچک عسلی از عقب بیرون می آیند و سرنشینان میتوانند پای خود را روی آن بگذارند. صندلی های عقب همچنین  سیستم خنک کننده و گرم کننده دارند و هر مسافر یک صفحه ای لمسی برای تماشای ویدیو و یا مسیر یابی را در اختیار دارد.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

این خودرو حتی دارای تهویه هست که به شما اجازه می دهد با انتخاب هشت عطر مختلف فضای داخلی خودرو را تازه کنید. رایحه های آب و گیاه جزو این هشت عطر هست و شما حتی میتوانید دو رایحه را همزمان انتخاب کنید. در این خودرو حتی میتوانید میزان نوردهی چراغ ها را نیز با میل خود تنظیم کنید.

 

عکس لاکچری ماشین لاکچری

فورس وان

۵- طراح معروف ماشین ، هنریک فیشکر این بار با یک خودروی لوکس بازگشته است، خودرو فورس وان . این ماشین با قیمت دویست و سی هزار دلاری وارد بازار شد.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

ماشین لاکچری فورس وان Force One

چرم های داخلی به خودرو حس لاکچری بیشتری را میدهد و حتی نگه دارنده بطری های نوشیدنی خاص خود را دارد. شما همچنین میتوانید گوشی های هوشمند خود را با قرار دادن در کنسول مرکزی شارژ کنید. فورس وان جزییات جذاب دیگری هم مانند فضایی جالب برای نگه داری عینک و خودنویس را در خود جای داده است.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

بنتلی Bentley

۴-  رانندگان بنتلی این انتخاب را دارند تا خودروی فلایین اسپر را کاملا شخصی سفارش دهند. قیمت این خودرو از دویست هزار دلار شروع می شود البته بدون سفارشی بودن.

حتما بخوانید :   خودرو لاکچری هایپرکار مرسدس ، چالشی بزرگ برای مهندسان مرسدس

عکس لاکچری ماشین لاکچری

ماشین لاکچری بنتلی Bentley

مالکان میتوانند درخواست قرار دادن یک یخچال و یا بطری خنک کننده را بین کنسول عقبی بدهند. شرکت بنتلی حتی می تواند یک شیار برای نگهداری بطری نوشیدنی بگذارد و حتی رنگ این خنک کننده ها نیز با انتخاب مالکان می باشد.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

اگر با رنگ قرمز میانه خوبی ندارید شاید رنگ قهوه ای که همیشه جزء برترین رنگ های لاکچری جهان است را بپسندید.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

مرسدس بنز میباخ اس Mercedes Benz Miebachs

۳- مرسدس بنز میباخ اس . همانطور که شاید بتوانید بر اساس ظاهر این سری از خودروهای مرسدس بنز حدس بزنید، فضای مناسبی برای پاها طراحی شده اما به قیمت گزاف پانصد و شصت و هفت هزار دلار.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

ماشین لاکچری مرسدس بنز میباخ اس Mercedes Benz Miebachs

پشت این خودرو دارای چهار صندلی است و هر دو جفت صندلی  روی همدیگر قرار گرفته اند که حسی مانند لیموزین سوار شدن را به سرنشینان میدهد. صندلی ها تاشو هستند و در کنسول مرکزی جایگاهی برای انواع نوشیدنی ها تعبیه شده است.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

صندلی ها بالشتک های نرمی را در خود جای دادند که راحتی فوق العاده ای را به سرنشینان می دهند. داخل خودرو با سیصد چراغ تجهیز شده تا نور کافی را تامین کند. راننده میتواند از هفت رایحه مختلف برای تهویه محیط استفاده کند.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

(تصویری از نمای داخلی ماشین لاکچری مرسدس بنز میباخ اس Mercedes Benz Miebachs )

بنتلی Bentley

۲- کمپانی بنتلی فضای داخلی لاکچری دیگری را نیز به شما پیشنهاد میدهد. مانند صندلی مقابل که به شما پیغام میدهد. شما میتوانید نسخه ای از صندلی های مولینر همپر را به جای صندلی های خود خودرو سفارش دهید.

حتما بخوانید :   روبرتو کاوالی : برند پر نقش و نگار

عکس لاکچری ماشین لاکچری

خودروی لوکس بنتلی Bentley

این صندلی ها دارای یخچال، ظروف چینی و فضایی برای مواد خوراکی هستند. تلویزیون در پشت صندلی های جلویی از دیگر امکانات این صندلی ها هست. چوب دست ساز و چرم نیز قابلیت اضافه شدن به سفارشات در این خوردوی لوکس را دارند.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

رولز رویس Rolls-Royce

۱- رولز رویس مجموعه ای از ماشین های لوکس را با امکان ارتقا فضای داخلی ماشین در اختیار شما میگذارد. برخی از این امکانات تا سی درصد به قیمت خودرو اضافه می کنند.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

( فضای داخلی ماشین لاکچری رولز رویس )

قیمت این خودروها از دویست هزار دلار شروع می شوند. این سری از ماشین ها سرنیتی نام دارند که خصوصیات فانتوم رولز رویز را نشان میدهند. صندلی ها از ابریشم درست شده و جزییات نقاشی شده آن،  حس بودن در یک باغ ژاپنی را به شما القا میکند. ابریشم ها دست بافت هستند و شکوفه های قرمز بر روی صندلی ها نیز بصورت دستی نقاشی شده است.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

در مجموع، حدود ششصد ساعت کار در داخل خودرو انجام شده بر طبق آماری که خود شرکت رولز رویس منتشر کرده. داشبورد خودرو هم حس آنتیک و آرامبخشی به شما می دهد.

عکس لاکچری ماشین لاکچری

ماشین لاکچری رولز رویس Rolls-Royce

 

تصویری از

2 دیدگاه

2 Comments

 1. سعید

  آذر ۹, ۱۳۹۶ at ۴:۱۲ ب.ظ

  بنتلی لیاقت داره داره لاکچری ترین ماشین ها باشه
  داشبورد با چوب دست ساز ینی واقعا از این لاکچری تر داریم مگگگگه

 2. ناشناس

  آذر ۹, ۱۳۹۶ at ۴:۱۴ ب.ظ

  فقط و فقط بنر میباخ
  کل دنیا میباخ رو لاکچری میدونن هم فضای داخلی ماشین هم شکل و ظاهر ماشین
  عالیه از هر نظر لاکچری مرسی از مطلب خوبتون

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا