گوناگون

هیفا وهبی: ستاره زیبای لبنانی و محبوبترین خواننده های جهان عرب

هیفا وهبی، خواننده و مدل لبنانی یکی از زیباترین زنان خاورمیانه و یکی از شناخته شده ترین سلبریتی های آسیایی در جهان است. این خواننده محبوب ۴۰ ساله از سال ۱۹۹۵ و با شرکت در مسابقه دختر شایسته لبنان به چهره ای شناخته شده بدل شد. او سپس قدم به عرصه موسیقی گذاشت و به زودی توانست به یکی از محبوبترین خواننده های جهان عرب بدل شود.

هیفا وهبی: ستاره زیبای لبنانی

هیفا وهبی با زیبایی خاص خود بسیار مورد توجه مجلات و رسانه های مد و زیبایی بوده است. تصویر او بر روی جلد بیش از ۱۰۰ مجله ظاهر شده است و او بارها در لیست زیباترین زنان خاورمیانه و زیباترین زنان جهان جای گرفته است.

هیفا علاوه بر زیبایی منحصر بفرد و استعدادش در موسیقی به لباس هایی که می پوشد نیز شهرت دارد. اکثر لباس های این خواننده زیبا بسیار جنجال برانگیز می شود. هیفا بسیار علاقمند به پوشیدن لباس هایی از برندهای مختلف است و می توان او را در این زمینه در میان خوانندگان آسیایی پیشتاز دانست. علاوه بر برندهایی با ریشه عربی، همچون زهیر مراد و ایلی صعب، هیفا بارها در لباس های مختلفی از برندهایی همچون دولچه اند گابانا و ورساچه ظاهر شده است. در ادامه نگاهی به برترین لباس های هیفا وهبی می اندازیم.

طراح لباس: ایلی صعب

 

هیفا وهبی: ستاره زیبای لبنانی

طراح لباس: جنی پکهام

هیفا وهبی: ستاره زیبای لبنانی

 

طراح لباس: زهیر مراد

 

طراح لباس: زهیر مراد

 

طراح لباس: زهیر مراد

 

طراح لباس: ورساچه

 

 

طراح لباس: زهیر مراد

 

طراح لباس: دولچه اند گابانا

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا