گوناگون

زیبایی به سبک ادل خواننده مشهور بریتانیا

ادل خواننده و ترانه سرای بریتانیایی، یکی از شناخته شده ترین چهره ها در موسیقی جهان است. آلبوم های این خواننده محبوب همیشه در صدر آلبوم های پرفروش جهان می ایستند. او در طی سالیان کوتاه فعالیت خود در دنیای موسیقی استعداد بی نظیر خود را به همگان ثابت کرده است.

خواننده ادل adele عکس ادل

در کنار استعداد خاص این خواننده ۲۸ ساله، ظاهر او نیز بسیار جنجال آفرین شده است. بسیاری از ادل بدلیل وزن بالایش انتقاد کرده اند اما او بی توجه به این انتقادات در تمامی مراسم ها و فرش قرمزهای مهم سال با لباس هایی متناسب با وزنش و مدل موها و سبک آرایشی جذاب خود ظاهر شده است. او بارها در برنامه های مختلف تلویزیونی و رادیویی اعلام کرده است که برنامه ای برای کاهش وزن ندارد و در حال حاضر از وضعیت جسمانی خود راضی است.

خواننده ادل adele عکس ادل

آنچه بیش از هر چیز در ظاهر آدل مورد توجه است، سبک زیبای آرایش چهره او و مدل موهای اوست. او غالبا سبک ها و مدل هایی را انتخاب می کند که بیشترین تناسب را با صورت او داشته باشند. استفاده از خط چشم و مژه های بلند جزیی لاینفک از آرایش ادل هستند. او غالبا با رنگ موهای روشن ظاهر می شود.

خواننده ادل adele عکس ادل

ادل دلیل جذابیت آرایش صورتش را محافظت از پوستش می داند. او در این باره می گوید: ” حتی اگر از بهترین لوازم آرایشی نیز استفاده کنید، تا زمانی که پوست سالم و بانشاطی نداشته باشید، نمی توانید چهره ای جذاب برای خود خلق کنید”.

خواننده ادل adele عکس ادل

ادل در مورد دلیل انتخاب مدل موهای حجیم و پف دار می گوید: ” بنظرم هر خواننده ای باید سبک خاص خود را در آرایش مو و صورت داشته باشد. من هم مدل موهای حجیم را می پسندم چون فکر می کنم این مدل موها درخشش خاصی به چهره ام می بخشند”.

خواننده ادل adele عکس ادل

خواننده ادل adele عکس ادل

خواننده ادل adele عکس ادل

خواننده ادل adele عکس ادل

خواننده ادل adele عکس ادل

خواننده ادل adele عکس ادل

خواننده ادل adele عکس ادل

 

خواننده ادل adele عکس ادل


بیشتر بخوانید :

بیوگرافی ادل adele

نام کامل: آدله لائوری بلو ادکینز Adele Laurie Blue Adkins

شهرت : ادل

تولد: ۵ می ۱۹۸۸

ملیت : انگلیسی

سبک‌ موسیقی :  سول ، بلوز

محل زندگی : شمال لندن

فعالیت ها : وکال، گیتار

اوایل زندگی‌ ادل Adele

او اهل تاتنهام در شمال لندن است و متولد ۱۹۸۸ است یعنی الان درست ۲۴ سال دارد او از یک مادر نوجوان متولد شد و حتی معلوم نیست که پدر وی بعد از تولد او کجا رفت. او میگوید که خوانندگی و خواندن را از سن چهار سالگی با صدای وسوسه انگیزش شروع کرده ! ادل به دختران ادویه اشاره میکند که انها یک تاثیر بزرگ در اشتقیاق وی برای علاقه به موزیک بودند ،او اعلام میکنم هر چی که الان هستم اونها منو به اینجا رسوندن !

سیمون کانکی نام مردی است که این روزها با او همه جا دیده میشود. گفته میشود آنها در بنیاد خیریه ای همدیگر را ملاقات کردند. این مرد مطلقه است و یک دختر ۵ ساله از ازدواج اولش دارد.

شهرت جهانی ادل بیشتر به دومین آلبوم استودیویی‌اش با نام «۲۱» که در ۲۱ ژانویه ۲۰۱۱ منتشر شد برمی‌گردد. این آلبوم رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد.

در سال ۲۰۰۸ آلبوم «۱۹» توسط ادل منتشر شد. نام این آلبوم از آن جایی که ادل آن را در سن ۱۹ سالگی‌اش ضبط کرد، ۱۹ نامیده شد. ۱۹ اولین آلبوم استودیویی ادل است. این آلبوم در سال ۲۰۱۱، با آن که هنوز ۳ سال از انتشار می‌گذشت، چهارمین آلبوم پرفروش سال ۲۰۱۱ در بریتانیا شد.

ادل در سن ۱۹ سالگی بر اثر بیماری خونریزی تارهای صوتی عمل‌های متعددی انجام داد که در نتیجه تعدادی از کنسرت‌های او نیز لغو گردید اما او از طرفداران خود عذرخواهی کرد و قول داد پس از بهبودی کامل دوباره کنسرت‌هایش را برگزار کند. همچنبن طرفداران ادل بی صبرانه منتظر به روی صحنه آمدن دوباره‌ی او هستند و اهداء جوایز گرمی می‌تواند بهترین شانس آن‌ها باشد.

ادل در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۱ آلبوم «۲۱» را منتشر کرد، که برای ۱۸ هفته نخستین آلبوم پرفروش بریتانیا (هرگز زنی در تاریخ موسیقی بریتانیا به چنین رکوردی دست نیافته است) و ۱۳ هفته پرفروش‌ترین آلبوم ایالات متحده بود. آلبوم ۲۱ در ۲۴ کشور جهان در رتبهٔ نخست جدول آلبوم‌های پرفروش بوده و در مجموع ۱۳ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. این آلبوم با فروش ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نسخه، پرفروش‌ترین آلبوم سال ۲۰۱۱ در بریتانیا است.

ادل در ۵۴اُمین مراسم جایزه گرمی که در سال ۲۰۱۲ برگزار شد، برندهٔ ۶ جایزه شد که جایزه‌های «آلبوم سال»، «ضبط سال» و «ترانهٔ سال» از جمله آن بود. به این ترتیب، ادل دومین زن تاریخ است که توانسته در یک شب، تعداد ۶ جایزهٔ گرمی را برنده شود. همچنین او در سال ۲۰۰۹ برندهٔ جایزهٔ «بهترین هنرمند جدید» از همین مراسم شده بود. به همین دلیل او سومین هنرمندی است که موفق شده در طول دوران هنریش، ۴ جایزهٔ بزرگ مراسم گرمی را برنده شود.

خواننده ادل adele عکس ادل

خواننده ادل adele عکس ادل

منتقدین آثار ادل

منتقد روزنامه گاردین معتقد است که اگر سال‌های سال بعد، روزی در ماشین‌تان پشت چراغ قرمز ایستاده باشید و رادیو به ناگهان آهنگی از ادل پخش کند، شما با تمام وجود به این سال‌ها، سال‌هایی که ادل در آن‌ها از خوانندگان مشهور به شمار می‌رود، پرتاب خواهید شد. مهسا پاکزاد روزنامه‌نگار، توضیح می‌دهد که این گفتهٔ روزنامهٔ گاردین «به آن معناست که چیزی از روح زمانه را می‌توان در صدای ادل پیدا کرد. ادل خواننده‌ای جوان است، هم نسل دیگر ستاره‌های این روزهای دنیای موسیقی اما ربط چندانی به آن‌ها ندارد. موهایش شبیه موهای زنان دهه‌های دور است و اندام و لباس‌هایش هم ربطی ندارد به آن چه این روزها از ستاره‌ها انتظار می‌رود».

خواننده ادل adele عکس ادل ادل خواننده

عکس ادل خواننده

خواننده ادل adele عکس ادل ادل خواننده

عکس ادل خواننده

خواننده ادل adele عکس ادل ادل خواننده

عکس ادل خواننده

خواننده ادل adele عکس ادل ادل خواننده

عکس ادل خواننده

 

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محبوب ترین ها

بالا